Душка-свекрушка)))• 13 октября в 11:35

Хто їздив з Феєрією мандрів?

У тур Альпійські канікули?
Чи якийсь інший відгукніться, будь ласка.
...аяприкольная• 13 октября в 13:52
Ответ дляЗупка_цем
Никаких личных обид, но профессионализма я у него не увидела. Вам нравится как личность, ок, это ваши проблемы
Женщина, вы чрезмерно агрессивны, я высказала свое мнение, под вашим комментарием не писала, и под моим не надо свои пять копеек добавлять. Это говорит только про вашу нездоровую реакцию. Не нравимся, пишите в теме, но зачем мне ваша токсичность? Я вам в диалог не приглашала
Морожена_курка• 13 октября в 13:53
Ответ дляФорс мажор
Авторські - на маленьку групу людей або індивідуальні у них є по деяким країнам, але дорога туди - це ви самі купуєте білети і добираєтесь до вибраної країни, а там на місці гід, який живе в тій країні, вас возить і показує (було таке для Мадейри, деяких країн Латинської Америки, ще кудись - точно не пам’ятаю, дивилась давненько)
Можна було їхати від агенції, а можна було приєднатися вже в конкретній країні ’своїм ходом’, або десь по дорозі.
Їздили ми з Ігорем в основному,але були і декілька інших гідів.Місцеві гіди вели місцеві екскурсії.А гід групи,він загально керує всіма і вирішує проблеми з проживанням,пересуванням,їжею та ін.Веде загальні екскурсії.
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 14:06
Ответ дляМорожена_курка
Дякую за змістовну відповідь
Зупка_цем• 13 октября в 16:00
Ответ для...аяприкольная
Женщина, у кого из нас неадекватные реакции, большой вопрос, идите с миром.
...аяприкольная• 13 октября в 17:15
Ответ дляЗупка_цем
Интересная дама, прицепились ко мне, что-то требует, а потом еще и претензии. Я тебе не писала. Отцепись уже. Лучше работу найди
Зупка_цем• 13 октября в 17:46
Ответ для...аяприкольная
ЗавЛабСнаб• 13 октября в 18:00
Ответ дляФорс мажор
Таких мамаш з маленькими дітьми раніше періодично зустрічала в літаках в дальні країни - це був жах і каторга і для тих дітей, і для всього літака. Таке враження, що мізків у таких мамаш нема - лети в Туречинну 2 - 2,5 г і подібні країни, а не 11 годин + очікування вильоту в літаку, мучила цих дітей і весь літак з екіпажем і кожен хотів дати їй по голові (діти невинні). Чомусь вони вважають, що інші люди за свої гроші повинні терпіти
мне все равно кто там виноват, я готова этих ненормальных орущих детей, выкинуть из самолета, заклеить им рты скотчем и т.д.
В Турцию много раз летала, так после 2,5 часового полета, голова потом сутки раскалывалась. В этом году первый раз повезло и туда, и обратно, ни одного неадекватного орущего психа на весь самолет не было.
ЗавЛабСнаб• 13 октября в 18:21
Ответ дляБойцовская
Їздила давно з ними. Якщо порівнювати з іншими фірмами, у Феєрії дуже класна організація -розраховано все до хвилини, коли приїхати на кордон, а одному турі навіть по дорозі дали меню в кафе і ми замовляли страви, коли приїхали,столи були накриті. Для порівняння, з одним оператором зі Львова, ми простояли в Сербії годин 8, видно було,що організація дуже погана.
ну не всегда от Феерии все зависит, мы когда ехали в Хорватию, они выбрали границу без очередей, мы были первые и после возгласа гида какие мы счастливчики и сейчас быстро все пройдем, мы там застряли на 12 часов, потому что у одного из водителей ошибочно не был внесен в программу въезд в Украину с предыдущей поездки