Душка-свекрушка)))• 13 октября в 11:35

Хто їздив з Феєрією мандрів?

У тур Альпійські канікули?
Чи якийсь інший відгукніться, будь ласка.
Пописанная парта• 13 октября в 11:44
Я ездила в другие туры с ними. Мне все очень понравилось, отличный автобус полупустой, по 2 места на 1 чел, интересная программа, классные гиды, отличные отели. Из минусов-ну очень дорого у них, поэтому в следующий раз буду искать другие туроператоры
IQ 80• 13 октября в 11:48
Ой, колись давно з ними їздила в Париж і в Амстердам. Переліт був до Брюсселя, а потім автобусом. Ніяких нарікань немає, все було чітко і злагоджено.
...аяприкольная• 13 октября в 11:52
До войны ездили. Все отлично
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 11:56
Ответ дляПописанная парта
А куди саме?
Ответ дляIQ 80
Дякую
Ответ для...аяприкольная
До войны ездили. Все отлично
А куди саме?
...аяприкольная• 13 октября в 12:03
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А куди саме?
Нічого особливого. Єгипет, Португалія, Італія. Вам відгуки потрібні чи щось не сподобалось? У них дуже класний власник. Ігор Захарченко. Зайдіть на фейсбук подивіться.
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 12:07
Ответ для...аяприкольная
У них тури з нічними переїздами?
Автобуси зручні?
Морожена_курка• 13 октября в 12:09
Ігоря Захаренка-власника, знаю з навчання. Ми однолітки, часто перетиналися в кінці 90х,початку 2000х.Він фанат своєї справи, до 2014 року я часто їздила у відрядження, і на його прохання відвідувала різні локації, робила фото і відео для нього. За це отримували кошти і можливість подорожувати. Він дуже ретельно вибудовував свою компанію, підбирав гідів. Але вже 9 років я не спілкуюсь ні з ним, і не маю справ з Феєрією. Я не пляжна відпочивальниця, тому тематичні подорожі мені були дуже цікаві. Особливо на початку, коли їздили до 10-15 людей, і відвідували не одну, а декілька країн.
Як зараз справи-абсолютно не в курсі.
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 12:14
Ответ дляМорожена_курка
Як зараз справи-абсолютно не в курсі.
То в них людей небагато в турі? Які автобуси?
Форс мажор• 13 октября в 12:15
Їздила двічі до війни з авіаперельотом, а на місці по країні автобусом. Була в Данія +Норвегія+Швеція і міста північної Італії з озерами, палацами і садами + італійська Швейцарія.
Все було чудово. Гарна організація, нормальні готелі, хороші гіди, хороша програма і дозвілля, побачили стільки - скільки сам не встиг би і не зміг би за цей самий час, це була основна причина вибору групового туру, хоча недешево, але воно того коштувало :).
Автобус був повний на Італію і Швейцарія, але на останніх місцях було 4 чоловік замість 5. В скандинавські країни останні місця були повністю пусті, щоб водії могли там відпочити.
...аяприкольная• 13 октября в 12:15
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У них тури з нічними переїздами?
Автобуси зручні?
Я не знаю як зараз, їздили до війни. Зверніться до тур-агента
Форс мажор• 13 октября в 12:24
Ответ дляДушка-свекрушка)))
У них тури з нічними переїздами?
Автобуси зручні?
Автобуси нормальні, великі, з хорошими сидіннями, кондиціонерами і туалетом, але регулярно зупинялись біля заправок чи кафе.
Мої тури були без нічних переїздів з хорошими отелями. Сніданки у вартості туру, доплачується аудіогід, страховка, і та екскурсійна програма, яка не включена у вартість поїздки (квитки в музеї і тд по цій програмі враховуються) і тур податок в отелях. По обом поїздкам були організовані гідами пікніки в красивих місцях (скидались всі і закуповували необхідне в супермаркеті, недорого). В Норвегії рибу із фьорду ловили і засолював гід для пікніків і на вогні рибу теж готували на природі у спец. відведених місцях.
Морожена_курка• 13 октября в 12:24
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Я не їздила в загальні тури з великою кількістю людей. Була лише в тематичних-авторських.В таких багато людей не бувало.
Все стандартно-чітка програма.Переліт,далі все готово по країні,і автобуси і ночівля ,і екскурсії і все потрібне.Несподіванок не було.
Цей формат мені дуже цікавий,але досить дорогий.
ЗавЛабСнаб• 13 октября в 12:29
Ответ дляФорс мажор
Я ездила в Хорватию, туалет был закрыт всю дорогу, А автобус да, удобный, особенно если сам едешь на двух сиденьях
Форс мажор• 13 октября в 12:30
Ответ дляЗавЛабСнаб
Закритий, бо водіям його прибирати за всіма. У нас теж був закритий, але регулярно зупинялись. Ніяких проблем з цим не було.
ЗавЛабСнаб• 13 октября в 12:36
Ответ дляФорс мажор
ну с одной стороны да, но я раз проспала остановку, потом не могла нормально ехать, боялась опять задремать. Кстати ехала 2 недели назад Эколайном ( автолюкс), покупала места, была одна схема автобуса, потом его поменяли на двухэтажный и наши места оказались сразу возле туалета, работающего, Учитывая что там бесплатно чаи-кофеи, то народ регулярно бегал в туалет. И я была очень удивлена, насколько там химзасобы защиты сильные, что запаха из туалета не было вообще. Зато я спокойно ехала всю дорогу и не боялась проспать санитарную остановку. А когда ехала в Хорватию, там одна многодетная семейка ехала ( просто дебилы какие то, ехать в такую дальнюю дорогу с детьми). Так младшая 1 г и 10 мес была в памперсе, но орала и кашляла всю дорогу. А другая из этой семейки обрыгала фонтаном полавтобуса и та конченная мамаша, даже кулек ей не дала, хотя когда ее начало тошнить, пересадила в начало автобуса, т.е знала заранее что ее тошнит, но кулек дать ума не хватило. Водители были очень недовольны, да и другие туристы тоже, созерцать рыгли чужих детей это Может, при наличии туалета, та рыгальщица все таки успела бы добежать и там рыгать.
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 12:37
Ответ дляМорожена_курка
Авторські у Феєрії мандрів, чи в з іншими, якщо так , то з ким.?
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 12:39
Ответ дляЗавЛабСнаб
Це все з Феєрією мандрів, чи просто про свій досвід розповідаєте,
ЗавЛабСнаб• 13 октября в 12:41
Ответ дляДушка-свекрушка)))
именно с Феерией мандрив. Мне у них все понравилось, кроме неработающего туалета и высокой цены на тур. Ну а конченная многодетная семейка-это не вина феерии конечно, просто нам не повезло попасть с ними в один тур.
Зупка_цем• 13 октября в 12:45
Ответ дляДушка-свекрушка)))
А куди саме?
Я ездила в Марокко, Черногорию, Париж, Амстердам с ними. Никаких восторгов особых к меня не было. Никаких ни условий ,ини гидов гениальных тоже не видела, зато у них дороже остальных. Многое не понравилось, апофеоз был, когда экскурсия в Версаль состояла из довоза до дворца и покупки билетов, а там ходите сами, без экскурсовода,это было полное разочарование.
Зупка_цем• 13 октября в 12:46
Ответ для...аяприкольная
А что в Игоре классного? Он тупо делает деньги и вся его пропорция на это направлена
Морожена_курка• 13 октября в 12:49
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Авторські з Феєрією
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 12:49
Ответ дляЗупка_цем
Дякую за детальну відповідь.
автор Душка-свекрушка))) • 13 октября в 12:50
Ответ дляМорожена_курка
Авторські з Феєрією
Але я на їх сайті авторські не бачу...можливо, були раніше, до війни?
Форс мажор• 13 октября в 12:51
Ответ дляЗавЛабСнаб
Таких мамаш з маленькими дітьми раніше періодично зустрічала в літаках в дальні країни - це був жах і каторга і для тих дітей, і для всього літака. Таке враження, що мізків у таких мамаш нема - лети в Туречинну 2 - 2,5 г і подібні країни, а не 11 годин + очікування вильоту в літаку, мучила цих дітей і весь літак з екіпажем і кожен хотів дати їй по голові (діти невинні). Чомусь вони вважають, що інші люди за свої гроші повинні терпіти
Форс мажор• 13 октября в 12:56
Ответ дляДушка-свекрушка)))
Авторські - на маленьку групу людей або індивідуальні у них є по деяким країнам, але дорога туди - це ви самі купуєте білети і добираєтесь до вибраної країни, а там на місці гід, який живе в тій країні, вас возить і показує (було таке для Мадейри, деяких країн Латинської Америки, ще кудись - точно не пам’ятаю, дивилась давненько)
Бойцовская• 13 октября в 13:01
Їздила давно з ними. Якщо порівнювати з іншими фірмами, у Феєрії дуже класна організація -розраховано все до хвилини, коли приїхати на кордон, а одному турі навіть по дорозі дали меню в кафе і ми замовляли страви, коли приїхали,столи були накриті. Для порівняння, з одним оператором зі Львова, ми простояли в Сербії годин 8, видно було,що організація дуже погана.
...аяприкольная• 13 октября в 13:07
Ответ дляЗупка_цем
Вам ничего, мне он как личность нравится, тоже с ним пересекались на отдыхе, нравятся его материалы про войну, и даже то как он делает деньги, с душой и профессионально. Как личность нравится. Или вы считаете, что он не может нравится и его продукт (агентство)? Все мы делаем деньги, не так ли? Если у вас какие-то личные обиды, то это не по теме
Зупка_цем• 13 октября в 13:18
Ответ для...аяприкольная
Никаких личных обид, но профессионализма я у него не увидела. Вам нравится как личность, ок, это ваши проблемы