Пускаю бісики• 13 октября 2025
Ви б зробили собі відбілювання в інтимних зонах?
Якби було сильне потемніння?
Результат:
вже голосів:
43 (68.25%)
Ні
20 (31.75%)
Так
Куда ж без меня• 13 октября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Ви так написали, що кожен себе відчує страшною, товстою каргою. Ніхто так не знецінює жінок як інші жінки. 60 кг - це не так багато, особливо якщо зріст не 150.
Ок, 60 можна замінити на 70 чи 80.
Псіханула)
Але факт залишається фактом.
Жінки шукають собі проблеми, де їх немає.
Псіханула)
Але факт залишається фактом.
Попадалочка• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Ну от саме смішне, що я бачила дружин багатих чоловіків немало.
І у половини +20 кг, криві зуби, зморшки і т.д.
Звичайні тітки.
І теж часто вони займаються манікюрами, прибиранням волосся з тіла в ідеал, а може і вибілюванням там.
Ні, не помогає взагалі))
Це все не помітно.
Вага, осанка, волосся, здоров´я - це база
Звичайні тітки.
Ні, не помогає взагалі))
Це все не помітно.
У вас база з 4 пунктів у них з 10, або з двох. Це особиста справа кожного.
Куда ж без меня• 13 октября 2025
Ответ дляПопадалочка
Ну знаєте це як мати брудне жирне волосся і думати, що манікюр в такому випадку врятує.
Якщо немає базових речей, на все інше не звертають увагу
Пульт от линолеума• 13 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Такий перехід на шкірі між стегнами(
У эндокринолога были? Это похоже на признак диабета.
Тішуся неперетішуся• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Ок, 60 можна замінити на 70 чи 80.
Псіханула)
Але факт залишається фактом.
Псіханула)
Але факт залишається фактом.
Якщо вона ходить в басейн, їздить до моря, чоловіку не подобається (можуть бути і такі), планує його поміняти, знайти коханця, чи в кінці кінців просто це дозволить їй відчувати себе впевненіше - чому ні? хай робить. Всі різні, комусь пофіг, а хтось переймається.
Попадалочка• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Хто звертає. Можна зробити гладку укладку зверху, волосся в дульку. Завжди є варіанти. Мені взагалі на інших пофіг.
І дивлячись де працювати. В обмінному пункті скоріш на манікюр звернуть увагу клієнти ніж на зачіску
Пульт от линолеума• 13 октября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Если причина этого потемнения не ликвидирована, то оно появится снова и очень быстро.
Пульт от линолеума• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Ок, 60 можна замінити на 70 чи 80.
Псіханула)
Але факт залишається фактом.
Псіханула)
Але факт залишається фактом.
Не надо заменять. При среднем росте 160-170, 60 кг тоже дофига.
Тішуся неперетішуся• 13 октября 2025
Ответ дляПульт от линолеума
Думаю, що якщо у людини є така проблема, то логічно спочатку знайти її причини і прибрати чи скорегувати, вилікувати і тд, а потім вибілювати.
Пульт от линолеума• 13 октября 2025
Ответ дляТішуся неперетішуся
Согласна. А то многие не задумываются, ищут крем от прыщей, от сосудов, отбеливают и тд.
Куда_бежать• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
Мені цікаво було б глянути на тих, хто це робить.
Леді, ви всі виглядаєте як Вікторія Бекхем?
Ідеальне тіло, обличчя ( навіть у неї немає)), волосся, посмішка, шкіра, все гладеньке, без натяку на целюліт, шикарний стиль, здоров´я і це прямо останнє що віддаляє від ідеалу?
Просто якщо там сидять, звичайні тьоті 60 кг після тревіальної покраски в один тон, то вибілювання тої зони - це останнє що хвилювати має.
І останнє, куди інвестувати)
А що не так з 60 кг?я стільки важу при зрості 173 і 43 рочках. Виглядаю дуже ок, бо зал тричі на тиждень. Чи вам принципово 50 кг на вагах незважаючи ні на що?
Единорог_помог• 13 октября 2025
Ответ дляМрію про космос
Ви про потемніння між сідницями? А як ви то бачите? В дзеркалі розглядаєте себе?
З віком буває внизу під сідницями від сидіння і збою гормональної системи і то не гарно і видно
Единорог_помог• 13 октября 2025
Скажу о себе, два года носила деньги стоматологу,теперь зубы красивые.на эпиляцию-результат так себе,потом два года косметолог и перманент сделала, все нравится,но дошла до того что надо все таки похудеть, год в спортзале ничего не дал, теперь ношу деньги за биопатид и радуюсь.кстати анализы сдала все в норме, эндокринологу лечить нечего.Может еще дойду и до удаления темных пятен между ног.не вижу в этом ничего такого.
ЗабежАЛОЧКА• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
І останнє, куди інвестувати)
А что не так с покраской в один тон? 😂
ЗабежАЛОЧКА• 13 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
Бо дуже помітно, комплекси
Сквозь штаны видно?
Мастер Пис• 13 октября 2025
Ответ дляПопадалочка
Это значит что если дама в купальнике то вокруг бикини видны темные круги. Женщина при этом комплексует. Почему не сделать в таком случае?
Если это мешает почему бы и не убрать
Просто у меня такого нет
Поэтому я даже не поняла что это
И от чего бывает
Просто у меня такого нет
Поэтому я даже не поняла что это
И от чего бывает
графиняВишенка• 13 октября 2025
Ответ дляПопадалочка
Кто комплексует?))
В четверг вернулись с Тенерифе,с признаками занятий спортом и уходом за собой видно только украинских проституток,остальным и в голову не приходит обращать внимание на отбеливание)
Попадалочка• 13 октября 2025
Ответ дляграфиняВишенка
Кто комплексует?))
Тот кто хочет отбелить, ясное дело. И речь не об анальном отверстии а о видимых зонах! При чем тут проститутки?
Попадалочка• 13 октября 2025
Ответ дляМастер Пис
Если это мешает почему бы и не убрать
Просто у меня такого нет
Поэтому я даже не поняла что это
И от чего бывает
Просто у меня такого нет
Поэтому я даже не поняла что это
И от чего бывает
Гормональное наверное. У моей подруги во время беременности и после потемнели зоны подмышки, груди...реально сильно видно . У некоторых не проходит и после.
Моторошні троянди• 13 октября 2025
Ответ дляКуда ж без меня
І останнє, куди інвестувати)
Та де там, Вікторія і виглядає на свої 50+
Всюди влазю• 13 октября 2025
Ответ дляПускаю бісики
В вас через гормональні зміни чи від природи?
З роками чомусь темнішає, напевно гормони