Поросенка• 13 октября 2025
Допоможіть будь ласка з вибором кольору дивану
Підбираю диван у вітальню,і сумніваюсь з кольором .Дуже подобається беж,але він маркий . Ще розглядаю шоколадний колір.
Результат:
вже голосів:
11 (55%)
Шоколад
9 (45%)
Бежевий
Весёлая морковка• 13 октября 2025
Ви хоч би фото дали. Треба ваш інтер´єр бачити, щоб щось порадити
Лялька в колисці• 13 октября 2025
А інтретер’єр якого кольору? Взагалі в першу чергу звертала б увагу на тканину, щоб легко чистити і не було розводів.
Сижу_и_плачу• 13 октября 2025
Якщо площа кімнати маленька, то шоколадний своєю масою, задавить все, весь простір. Та й розміри дивану невідомі
Головний кошак• 13 октября 2025
Желательно ещё написать, есть ли в доме маленькие дети, коты и собаки, потом можно советовать. Все таки два контрастных цвета
Несу пургу• 13 октября 2025
Шоколадный цвет разный. Бывает такой как форма совковая - это мрак
Бежевый тоже разный, мне нравится беж без рыжины
Дама с заначкой• 13 октября 2025
З ваших вихідних даних неможливо радити. Який інтерʼєр? Розмір кімнати? Чи плануєте на ньому спати? Яку тканину обрали? Темніший колір зменшить кімнату. В мене бежевий, 15 років йому. Тканина високого класу велюр антикіготь. Чищу хімчисткою раз на пару років, нічим не закриваю
Поросенка
• 13 октября 2025
Ответ дляДама с заначкой
Вітальня 17 м2,теплий беж і світла кімната .Використовувати будемо для сну,дорослі
Поросенка
• 13 октября 2025
Ответ дляГоловний кошак
дітей не має маленьких,собак і котів також
Лялька в колисці• 13 октября 2025
Ответ дляПоросенка
А підлога теж світла? Щось шоколадне/темно-коричневе буде ще в кімнаті, щоб воно з чимсь органічно поєднувалось? Мені подобається шоколадний, але краще, щоб воно не виглядало на фоні всього як темне одиноке п’ятно.
Чи мова йде про молочний шоколад? Ви не написали який відтінок шоколаду))
Поросенка
• 13 октября 2025
Ответ дляЛялька в колисці
Підлога також світла ,молочний шоколад ,тоді штори будуть схожого тону
Дама с заначкой• 13 октября 2025
Ответ дляПоросенка
В нас така сама вітальня. Але, дивлячись ще на розміри дивану) Щоб він не зменшував кімнату візуально. В принципі, думаю, може бути й шоколадний чому б ні?
В нас світлі стіни бежевого кольору і темно-шоколадні меблі (темний дуб), тому бежевий диван з шоколадними бильцами був доречний. Тобто вам в кімнату у випадку вибору шоколадного дивану треба ще щось на підтримку кольору. Прочитала за штори - мені здається буде гарно!
Бурундучиха• 13 октября 2025
Я за світлий. Але ж але. Як вище писали, залежить від інтер´єру, стилю. Іноді і шоколадні вписуються чудово в кімнату
Головний кошак• 13 октября 2025
У меня была мягкая мебель светло- бежевая натуральная кожа. Кошка подрала.Я поменяла на серый, причём не светлый, и серые тяжелые гардины .Мне очень нравится. Я за коричневый диван
Поросенка
• 13 октября 2025
Ответ дляГоловний кошак
Не хочу сірий ,у мене теплі тона
Поросенка
• 13 октября 2025
Ответ дляЛялька в колисці
ламінат ,світлий беж.Обої кольору шампань
Лялька в колисці• 13 октября 2025
Ответ дляПоросенка
Беріть шоколадний і штори в тон, розбавить вам все світле і буде цікавіше виглядати :). Картину в тон Інтер’єру, якісь фігурки, декор в тон.
100%• 13 октября 2025
Ось щойно отримала свій. Кімната світла. Дивіться на першому фото як приблизно виглядає шоколадний в світлому приміщенні (як на мене не дуже). На другому фото реальний колір (на першому телефон не передав). Зразу зовсім інший вигляд.
100%• 13 октября 2025
Точніше навпаки, на першому ближче до реального, на другому вийшло темніше, ніж насправді. Хоча все одно в залежності від освітленості буде трохи по-різному виглядати. Але темний диван в невеликій світлій кімнаті буде всю увагу на себе тягнути. Я б лише аксесуари взяла трохи темніше, наприклад декоративні подушки, штори. Але це звісно справа смаку.
Поросенка
• 13 октября 2025
Ответ для100%
Де замовляли ?
100%• 13 октября 2025
Ответ дляПоросенка
Де замовляли ?
В меблевому містечку. В реалі колір щось середнє між цими двома фото. Тобто теплий беж. Дивиться в світлій кімнаті добре. Темний вибивався би з загальної картини. Але це суто справа смаку. Ось на фото реальний колір, теплий світлий беж. Над диваном буде картина більше темного кольору, на дивані пару більш темних декоративних подушок, і темніші штори, і меблі шпон.
Бурундучиха• 13 октября 2025
Ответ для100%
Ось основне. Меблі шпон, вони зазвичай темніші, штори і т.д. Тому шоколадний диван був би занадто темний. А ваш чудово вписується.
Тому, треба дивитися в комплексі