Ну шо не так?• 13 октября 2025
Де купити зимові пальто Huppa, Leanne)
На школяра, дешево? Лише нове
Ну шо не так?
• 13 октября 2025
Ответ дляОтжигающая
Запізнились,у кінці зими,початку весни.
Не думаю, що прямо все так печально і нема де купити
Оце фіфа• 13 октября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Розетка знову ж таки
Отжигающая• 13 октября 2025
Колись були викупи оптові,але це дуже давно було,не знаю чи залишились ще такі.Але був дуже суттєвий мінус,довго чекати.
Ms. Dolly• 13 октября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Печально? Август- сентябрь остатки старых сезонов были. Или вы думаете, что все родители ждут первых заморозков на грунте?
Отжигающая• 13 октября 2025
Про олх доречно,буває продають пару раз одягнене,але це треба шукати і перевіряти.
Ну шо не так?
• 13 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Ви мене прийшли вичитувати? Мені це не потрібно. Не можете допомогти інформацією-не засмічуйте тему
Отжигающая• 13 октября 2025
Кожен рік все повторюється,в сезон макс.ціни,бувають знижки на сайтах,але не суттєві,у кінці сезону розпродаж,але ще треба встигнути свій розмір купити.
Чумачечая Весна• 13 октября 2025
Hyppa- сто раз пожалела о покупке...
Я такой деревянной одежды еще не видела.
Ленне-в Антошке