Тюрюнь_Тюнь• Изменено 13 октября 2025

Чи важко вести Фоп? Здаю подобово квартиру

Потрібно знати як правильно фіксувати предоплату в Прро
Правильно вибивати залишок оплати
Ось ці тонкощі.. як мені зрозуміти(( в мене взагалі освіта не бухгалтера(
А якщо людина захоче повернути предоплату - чк це проводити по касі?

Зробити публічний договір де написати що предоплату не повертаю?
Як все важко(
Юлия Крамарева• 13 октября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
А можете сказати як ви пишите у призначенні платежу
Як той військовий збір - окремим платежем?
Можете показати чек- можете зафарбувати те що не хочете показувати
Дякую🥰
Туристичний збір окремим рядком ви прописуєте.Ще забула сказати,що потрібно звітуватися по турзбору раз у квартал.Завтра зроблю фото чеку,головне не забути.
автор Тюрюнь_Тюнь • 13 октября 2025
Ответ дляЮлия Крамарева
Дякую дуже
Я нагадаю ❤️
Перша леді колгоспу• 13 октября 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Я плачу всі податки все плачу, але як правильно оформлювати я не знаю

Навіть в мене різні люди і я боюся їм щось сказати і виставляти рахунок, бо переживаю шо щось неправильно
У Вас,напевне,готель чи багато квартир?
Ангел-предохранитель• 14 октября 2025
Ответ дляЮлия Крамарева
Підкажіть, будь ласка, якщо здача квартири на довгий термін (від 6 міс по договору), то теж потрібно турзбір платити?
Юлия Крамарева• 14 октября 2025
Ответ дляАнгел-предохранитель
Ні,у вас має бути інший КВЕД на таку діяльність,він не передбачає оплату турзбору.