Бубль Гум)• 13 октября в 17:38
Как решаете вопросы с графиком?
У меня уже не первый год ситуация,что сотрудники заранее предупреждают,что на Новый год они работать не будут,и один и второй уезжают на неделю.Получается я плачу зарплату и сама не праздники работаю
Бубль Гум)
• 13 октября в 17:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Платити за відпрацьовані дні, ні?
Так і є
Нічний дожор• 13 октября в 17:40
В моїй організації офіційний графік і керівник вирішує хто і коли має працювати
Бубль Гум)
• 13 октября в 17:41
Ответ дляНічний дожор
Ось,а мене ставлять перед фактом і все
Нічний дожор• 13 октября в 17:41
Ответ дляБубль Гум)
Так і є
Ну так логічно що за невідпоацьованв дні ви не заплатите?
Перша скрипка• 13 октября в 17:41
Ответ дляНічний дожор
Так у вас же оф трудоустройство. У автора не похоже
Love_Love_Love_• 13 октября в 17:41
Ответ дляБубль Гум)
Так і є
Так чому ви кажете що платите їм зп?
Нічний дожор• 13 октября в 17:41
Ответ дляБубль Гум)
Ось,а мене ставлять перед фактом і все
Вони уху їли?
Бубль Гум)
• 13 октября в 17:42
Ответ дляLove_Love_Love_
Так чому ви кажете що платите їм зп?
За відпрацьовані дні
Нічний дожор• 13 октября в 17:43
Ответ дляБубль Гум)
За відпрацьовані дні
Ні ви написали.
Виходить я їм зарплату плачу , а працювати маю я.
Перша скрипка• 13 октября в 17:43
Ответ дляБубль Гум)
За відпрацьовані дні
Ну класс, на нг сэкономите
Бубль Гум)
• 13 октября в 17:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Так чому ви кажете що платите їм зп?
Мене в принципі напрягає ситуація,що мене ставлять перед фактом,а ти,що хочешь,те і роби
Вилосипедниця• 13 октября в 17:45
Ответ дляБубль Гум)
Ось,а мене ставлять перед фактом і все
Ви керівник чи поросячий хвостик?
Nathalie27• 13 октября в 17:46
Ответ дляБубль Гум)
Ну це Ваш бізнес і Ваша відповідальність. Вони просто наймані працівники і їх цікавить тільки вчасна виплата ЗП
Бубль Гум)
• 13 октября в 17:47
Ответ дляВилосипедниця
Ви керівник чи поросячий хвостик?
А підкажіть щоб ви зробили?з розрахунком,що нового працівника ви швидко не знайдете.А то такі розумні писати
МЧСница• 13 октября в 17:48
Ответ дляБубль Гум)
**У меня уже не первый год ситуация..**
За несколько лет могли найти.
Вилосипедниця• 13 октября в 17:49
Ответ дляБубль Гум)
Шукайте працівника вже зараз. А потім поставите перед фактом його попередника
Пишу_граммотно!• 13 октября в 17:49
Ответ дляБубль Гум)
Ось з цього і починайте: що нового робітника швидко не знайти. Вони роблять вигляд, що працюють, а ви робите вигляд, що платите((
Бубль Гум)
• 13 октября в 17:50
Ответ дляЗаикальница
если вы им платите копейки-то вполне логично!)
Нормально оплачиваю
Даю справку• 13 октября в 17:52
Обявляете голосом, что такой вариант вас не устраивает. Все понимаете, но один год работает один, другой другой, нет - после НГ могут не выходить. Лучше один раз дольше самой поработать и найти замену, чем каждый год терпеть. Ну да и предупредите об этом уже сейчас.
Аноним ФЕЯ• 13 октября в 17:54
Ответ дляБубль Гум)
Щоб такого не було працівники мають бути офіційно працевлаштовані та мати соц пакет. В іншому випадку ви платите лише за відпрацьоване, тому вони мають право не продавати вам свій час у свята.
тогдалия• 13 октября в 17:59
Ответ дляБубль Гум)
Ось,а мене ставлять перед фактом і все
Автор, ну это как? Сколько работала, никогда такого не видела. Графики согласовываются с начальством и коллегами и пишутся заявления. Как это ставят перед фактом?
Як_наготую...• 13 октября в 18:00
Автор, припишіть трудовий договір. А що буде, якщо ви скажете - не влаштовує, ось такий графік буде. Всі підуть? тоді умови, мабуть, не дуже цікаві, що людини не цінують.
Перша скрипка• 13 октября в 18:02
Ответ дляБубль Гум)
Создать такие условия, что б новые работники стояли в очереди. Зп+соцпакет
Кнопкотиць• 13 октября в 18:05
Це ’ціна’ вашої економії на офіційному працевлаштуванні, тому всі свята ваші.
Перша скрипка• 13 октября в 18:08
Ответ длятогдалия
Ну вот так, когда не оформлен. У меня есть подработка, оплата за отработанные часы. Ставлю в известность за неделю и не работаю. Не нравится? Пусть ищут следующего
Даю справку• 13 октября в 18:15
Ответ дляБубль Гум)
Нового працівника ви не знайдете, якщо ви їм нормально не платите. Тоді вихід тільки терпіти, повинні ж люди мати якісь плюшки при низькій оплаті
Бубль Гум)
• 13 октября в 18:25
Ответ дляДаю справку
23000 за 15 смен,очень даже не плохо,я считаю,,пусть еще попробую найдут