фрау Гітта• 13 октября в 22:52

Реально сохранить счастливые отношения, если партнеры зарабатывают по-разному?

Сильно большой разрыв.
Гопница-Советчица• 13 октября в 23:21
Ответ дляПроработник
Так а зачем Вы изначально выбирали тунеядца?
Да и вопрос у автора не про это.
Але велика різниця в зп - це ж свого роду тунеядство.
Йому подобається комфорт, його болото та стабільність.
Тому умовно він оператор контакт-центру в банку.
А автор, наприклад, фінансовий дір заводу ’ Оболонь’.
Так, він ніколи не дотягнутися до її рівня і завжди за це буде трохи соромно.
І їй успіху не пробачить.
Я знаю пару, де вона ввійшла в список топ 10 жінок у бізнесі України.
Чоловік не міг це пережити.
Всі вітали, а він з нею не говорив 3 місяці.
Розлучилися
Гопница-Советчица• 13 октября в 23:21
Ответ дляЛастовиння
Але двічі шлюби не склались, не зважаючи на прекрасних чоловіків, які знали як себе поводити, вкладались у стосунки... Парадокс.
Чого це не склалися?
7 років один шлюб.
І багато років вже інший
Ластовиння• 13 октября в 23:23
Ответ дляГопница-Советчица
Чого це не склалися?
7 років один шлюб.
І багато років вже інший
Ви не живете з першим чоловіком. Шлюб не склався. Можна звичайно і десяток раз одружитись по 5 років але це не означає, що всі рази були успішні. за якихось причин люди розлучаються.
Гопница-Советчица• 13 октября в 23:25
Ответ дляЛастовиння
Причина була в першому чоловікові.
І якщо це має значення, то він так більше і не одружився.
Доречі, він теж був в романтичному пошуку чогось такого неземного.
Не найшов, не склалося.
Але я була б рада, щоб у нього вийшло.
Він гарна і турботлива людина.
Просто у нього свої проблеми психо, які він довго лікував у психотерапевта.
Я там взагалі ні до чого.
Таке могло трапитися будь з ким
Ластовиння• 13 октября в 23:26
Автор, нереально. Якщо це постійно і незмінно. Вона заможна, він охоронник атб. Ні, я в такі шлюби не вірю. Навпаки, може, але я попелюшок не зустрічала також. Він керівник компанії, вона продавчиня ларька, наврядчи.
Пригаю-цибаю• 13 октября в 23:29
Ответ дляГопница-Советчица
Ні, я думаю ви не розумієте різниці, коли партнер лінивий і з самого початку не хоче нічого робити і ’ з іншої ліги’.
І є варіанти, коли захворів чи втратив працездатність вже через роки.
Це інше.
Мій другий чоловік не працював 2 роки.
В мене нормальна зп.
Ці роки утримувала родину я.
Але за роки спільного життя він уже давно дав, підтримав і подарував мені достатньо.
Тобто, в мене не було відчуття, що він на мені їде.
Було розуміння,що у коханої людини проблеми і зараз я його опора
У вас прям как у нашего Пенсионного фонда. Если есть стаж -100 % оплачивается больничный, если нет -минималка Успел всего надарить -ок, сиди дома.
Гопница-Советчица• 13 октября в 23:34
Автор, знаєте, я з роками зрозуміла, що за партнера не має бути соромно.
Тому все залежить від Вас.
Якщо Вам норм і це вас не хвилює, то і всі інші до цього так будуть ставитися.
Якщо Вам це непримно/соромно, то це стане причиною розриву.

В мене був колись непоганий наречений.
В сексі прямо вогонь)))
Але знаєте, з часом я зрозуміла,що він злий і нелюдяний.
Нікому ніколи не хотів помагати.
Не любив людей, дітей, тварин.
Сварився в черзі в супермаркеті.
І мені просто за нього було соромно.

І коли я познайомилася з чоловіком, то в мене постійно була посмішка, що він посміхається дітям, купить пиріжок якомусь безхатьку.
Пропустить когось в черзі.
Це ж такі дрібниці і прості речі.
Але мені була приємно на це дивитися і я, як остання дурепа, пишалася, що це мій чоловік.
Це приємні відчуття.
Варто шукати такі))
Вірю, я повірив• 14 октября в 08:43
Ответ дляБолтушка Му
Трудно, когда мужчина зарабатывает меньше.
Просто мужчина не должен знать, что она разрабатывает больше