Рання пташка• 14 октября 2025
Як обрати хорошого педіатра, якщо всі мами радять різних і кожен найкращий?
кнопкодав• 14 октября 2025
Піти на прийом до будь-якого і так доти, доки не відчуєте, що ваше. Інакше ніяк. Навіть самий найкращий за відгуками може не підійти вам
Мама Карло• 14 октября 2025
Бо різні мами і різне поняття найкращий - одним потрібен список із 100 ліків на соплі , тоді лікує
Іншим - навпаки
Гопница-Советчица• 14 октября 2025
ну у вас должны быть свои представления о хорошем враче)) и под эти представления подбираете
Покращена• 14 октября 2025
Мой педиатр говорит честно: ’ по протоколу я обязана назначить 1,2,3,4,5 и она рассказывает что и для чего назначает
Что принимать,а что нет - решает только мама.
Мне важна честность,а не ’исполнительность овцЫ’
Когда у педиатра можно спросить: как вы своим делали( лечили и т д) и она честно отвечает.
Сейчас,вынужденно у другого педиатра
Она: имеет на приеме две маски и щиток.....амбец
Сейчас,вынужденно у другого педиатра
Гопница-Советчица• 14 октября 2025
мой краш- тест - это я прошу обосновать диагноз, озвучить сомнения и обосновать назначения. если не хочет или не может - следующий)
неДоПриличий• 14 октября 2025
Ответ дляГопница-Советчица
Вы так пишите , что классные педиатры стоят в очереди за клиентом 🤣🤣🤣.
Гопница-Советчица• 14 октября 2025
Ответ длянеДоПриличий
они могут и не стоять в очереди, но бестолковый педиатр опасен для здоровья в прямом смысле слова
Марс атакует• 14 октября 2025
А що,якщо найкращий і теж помиляється.В мами повинна бути своя думка.
Просто болталка• 14 октября 2025
Дуже складно обирати лікаря коли ти молода матуся без досвіду сплікування з медичною системою. Тоді варто спиратися саме на досвід коліжанок. Бігати на тест-драйви вам не дозволить система, якщо ви йдете до державної клініки: підписуйте декларацію та й потому. А, враховуючи дику плинність кадрів, і перенавантаженість тих лікарів, хто залишився працювати, то вибір взагалі майже відсутній. З педіатрами зараз дещо простіше, оскільки від них пішли діти 2007 р. народження, яких було багато - ось тільки вчора про це мені наша педіатр сказала. Пішло до сімейних лікарів 60 дітей.
Багато хто з лікарів пішов до приватних клінік, де є можливість підписати декларацію через НСЗУ, як в державній клініці. Можливо, там дають можливість ’прийти-поспілкуватися’, але, гадаю, за гроші.
Проте також особисто знаю випадок, коли недолугий педіатр-трійочник пішов до приватної медицини.. Це жах. Мала щастя з ним спілкуватися - жодного коректного призначення. але це хоча б було безкоштовно.
Горлаю зрання• 14 октября 2025
Если педиатр:
1.не назначает сразу антибиотики
2 .не назначает иммуномрлуляторы.
Можно заключать декларацию.
1.не назначает сразу антибиотики
2 .не назначает иммуномрлуляторы.
Можно заключать декларацию.
Любительница• 14 октября 2025
в мене було в пріорітеті, щоб лікар прийшов з візитом додому, коли це потрібно і прослухав легені - до 10 років можна було з розуму зійти з цими бронхітами. Був випадок, коли лікар прийшов о 21г 31 грудня, бо вже був край і назначив аб. За все дитинство з цими постійними болячками аб приймали тільки 3-4 рази. Інші випадки спасалися з його допомогою гомеопатичними препаратами та інгаляціями, вітамінними якісними комплексами. Не розумію, як можна називати гомеопатію плацебо - вона всю сім´ю витягувала навіть при ковід. Дякувати Богу, є лікарі старої школи, які працюють головою, а не ліплять шаблонні протоколи пацієнтам.
Подмигашка• 14 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Если педиатр:
1.не назначает сразу антибиотики
2 .не назначает иммуномрлуляторы.
Можно заключать декларацию.
1.не назначает сразу антибиотики
2 .не назначает иммуномрлуляторы.
Можно заключать декларацию.
А якщо навпаки: вже треба антибіотик, бо хворіє третій тиждень, а лікар не призначає? Чекати запалення легень на сиропчиках?
Горлаю зрання• 14 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Ни один адекватный врач не назначит антибиотик без анализа крови,что бы понимать это вирусная инфекция или бактеріальна.
За 3 недели уже давно бы развилась пневмония и при отсутствии антибиотик состояние ребёнка было бы уже под угрозой жизни.
Подмигашка• 14 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Развился бронхит! А следующий этап был бы пневмония.
Горлаю зрання• 14 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Бронхит не лечат антибиотиками.
Перейти ы пневмонию он может только при неправильном лечении.
Антибиотики тут не причем
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Бронхит не лечат антибиотиками.
Антибиотики тут не причем
Да конечно, рассказывайте мне. Ребенок в 2 года из-за таких же рассказок врача и сиропчиков попал с острым бронхитом и темпой 40 в стационар и там сразу стали колоть антибиотик, температура ушла после первого укола уже.
А педиатр наша пичкала сиропчиками, меняла их и ничего не улучшалось, кашель только прогрессировал.
Горлаю зрання• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Мне на Вашего ребёнка вообще пофиг,особенно, когда его мама даёт ему сиропчики ,а не идёт к другому врачу.
Подмигашка• 15 октября 2025
Ответ дляГорлаю зрання
Мне на вашего и вас дважды пофиг, а особенно на ваше выпученное мнение.
Горлаю зрання• 15 октября 2025
Ответ дляПодмигашка
Удалено администрацией...