ТрамвайGirl• 14 октября 2025

Ціни взагалі призупиняться хочаб трохи... на квартири?

Ато тільки в гору
Мир Мир Мир!• 14 октября 2025
Ответ длямимАпроходила
Наверное про растущее население и соответственно спрос на жилье? Не?
Растущее население? Мы точно про одну и ту же страну говорим?
Мир Мир Мир!• 14 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Ще раз!
Ви володієте інформацією, як, коли і чим закінчиться війна?!
Хіба я десь давала якісь прогнози щодо закінчення війни? Скріни, пліз.
мимАпроходила• 14 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Мы про макроэконимику говорим вообще-то. Вы хоть понимаете что это такое в принципе? Или только слово знаете?
Їжак в панчохах• 14 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Удалено администрацией...
Мир Мир Мир!• 14 октября 2025
Ответ длямимАпроходила
Ще раз - покупку квартири у Бердичіві ви включили до макроекономічних чинників?
Мир Мир Мир!• 14 октября 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Удалено администрацией...
Достойна відповідь людини, яка не знає що сказати по ділу.
мимАпроходила• 14 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Вы вообще не понимаете, что пишете.
Всего доброго
Мир Мир Мир!• 14 октября 2025
Ответ длямимАпроходила
Вы вообще не понимаете, что пишете.
Всего доброго
...написала людина, яка два коментарі тому, писала про збільшення населення України... мдя...
Меряю линейкой• 14 октября 2025
Ответ дляМасяня Я
Вы цены на стройматериалы видели? Отсюда и рост первички. А вторична за ней тянется. И дешевле увы не будет.
А не наоборот ли?
Файна дівка• 14 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Щодо збільшення населення - мої спостереження по Києву - людей дуже і дуже багато! Неймовірні пробки, багато людей як на вулицях так і в ТЦ. Скоріше всього це місцеві плюс переселенці з окупованих територій і місць з бойовими діями, багато виїхало, але і величезна кількість приїхала!Отже, Київ переповнений, і їм всім десь потрібно жити, працювати… все це впливає на ціни на нерухомість та оренду.
Чи Ви вважаєте по іншому?
автор ТрамвайGirl • 14 октября 2025
Ответ дляТа прям багіня
Автор, вас цікавлять ціни, так на кого ви нас тут покинули і пішли.
Чи вже з рієлтером на огляді квартири?
Тута я
Мир Мир Мир!• 14 октября 2025
Ответ дляФайна дівка
Чи Ви вважаєте по іншому?
До цього я розмірковувала про загальну ситуацію в Україні та в більшості про купівлю/продаж.
Тож демографічний стан країни зараз плачевний. Внутрішня міграція не змінює загальної кількості українців в Україні.
автор ТрамвайGirl • 14 октября 2025
Ответ дляПочемучечка
Автор, сколько дадите за мою трешку в Харькове ?
Харьков гарне місто, але не розглядаю його. Хрча знаю що купують
Файна дівка• 14 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Я вважаю, що оренда і купівля йдуть пліч о пліч
Файна дівка• 14 октября 2025
Ответ дляМир Мир Мир!
Якщо сказати так дуже грубо, то зменшилась територія, придатна до нормального життя, і кількість населення, але вцілому в межах придатної території населення більше ніж достатньо. Це, звичайно, дуже, мʼяко кажучи сумно, але вже як є.
Особисто я відчуваю цю щільність населення як у Києві, так і в інших містах
Просериарила молодость• 14 октября 2025
Ответ дляПочемучечка
ну в янвале 22 го біла тема ’ покупать ли в Харькове’. Я сказала- подождать, то закидали помидорами с воплями: не нагнетайте!
З родзинкою• 14 октября 2025
Ответ дляФайна дівка
Чи Ви вважаєте по іншому?
Майже всі мої друзі виїхали з Києва, багато сусідів, однокласників. А ви кажете...
З родзинкою• 14 октября 2025
Ответ дляФайна дівка
Яка щільність??? С трудом набрали два перших класи по 15 дітей в класі. Шевченківський район Києва. До війни було по 31-33 чотири класи
Файна дівка• 14 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Можливо, сім’ї з дітьми і виїхали.
Я бачу картину по місту вцілому - народу дуже і дуже багато!
Файна дівка• 14 октября 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Серед моїх знайомих так, виїхали деякі сімʼї, але приїхало багато інших! Дивіться більш загально.
Неймовірні пробки на дорогах, в метро не протиснутися, де Ви бачите зменшення кількості населення в Києві?