Не гоню• 15 октября 2025

Балакуча мама на заняттях. Як їй закрити рота?

Доброго дня, дайте пораду будь ласка. Ходжу з дитиною на заняття і батьки сидять в коридорі півтора часа, там є мама що постійно голосно балакає з другою мамою, ну та друга більше слухає то до неї нема питань. А та перша весь час ротне закриває і голосно розповідає про, маститу, пологи, массажистов, морозиво, всякі історії з життя які вже я слухала раз сто, і це вже три місяці таке. Хочеться тиши, а вона язиком і меле і меле всі півтора часа , голосно, свої історії . Це нормально ? Як перервати цей поток сознания?
Ручки-Крючки• 15 октября 2025
Ви півтори години сидите???
Моторошні троянди• 15 октября 2025
А нахіба сидіти там?
Леди_в_ночи• 15 октября 2025
Надевать наушники и не слушать. Я так в автобусе долго ехала, там у бабки ротяка не закрывалась. Она всем в автобусе про свою жизнь рассказывала и родственников, просто без остановки
Lily-2020• 15 октября 2025
Скільки Вам років, що досі не навчилися словами через рот спілкуватись?
Звездолётчица• 15 октября 2025
Вуха собі закрийте
Помогалочка• 15 октября 2025
Хочется тишины - уходите из общественного места.
Love_Love_Love_• 15 октября 2025
Хочете тиші- чекайте вашу дитину в бібліотеці. Ви не можете закрити рота людині в загальному місці бо вам так хочеться.
КрестьянинДиор• 15 октября 2025
Мамо, вибачте мені, будь ласка!
Ми всім колективном ці особисті ваші історії про мастити, пологи... тощо, слухаємо по колу вже з вересня місяця.
Чи не були б ви так ласкаві перейти на новий жанр і на два тони тихіше.
Буду вам дуже вдячні за це! Дякую за розуміння!
Ms. Любмая жена• 15 октября 2025
Насправді, в неї така психологічна/фізіологічна потреба і вона не винна. Можливо то наслідки гіперактивності.....
Які там ще модні діагнози?
Не против• 15 октября 2025
Тоже была такая мама, когда дочку водила. Садилась от нее подальше, наушники в уши. Либо пойти пройтись, пока идет занятие. Вы ее не заткнете, это у человека физиологическая потребность.
из_под_тишка• 15 октября 2025
Она не с Вами общается. Надоело слушать - наушники в помощь или прогуляйтесь на улице.
Ліньки гуглить• 15 октября 2025
Закрити рота, серйозно? Невже доросла людина не може придумати, що робити
автор Не гоню • 15 октября 2025
Ответ дляРучки-Крючки
Ви півтори години сидите???
Діти малі по два роки, то води дати то в туалет повести
Работать надо• 15 октября 2025
Зачем сидеть 1,5 часа пройдитесь как раз норму шагов за день сделаете .у меня тоже у детей занятие никогда не сижу и не слушаю эти бредни мамок
автор Не гоню • 15 октября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
А нахіба сидіти там?
Ліньки гуглить• 15 октября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Мамо, вибачте мені, будь ласка!
Яке гарне хамство
Не против• 15 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Тогда воспринимайте как белый шум, не вслушиватесь. Вам повезло, что она не вас выбрала своей жертвой
КрестьянинДиор• 15 октября 2025
Ответ дляНе гоню
Що я помітила, авторе, вам вже це накіпіло.
Але ви при цьому, людина вихована, мало хто, створюючи теми, вітається на форумі.
Дівчина Гілмор• 15 октября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
Мамо, вибачте мені, будь ласка!
А потім будуть казати, що автор склочна баба
КрестьянинДиор• 15 октября 2025
Ответ дляЛіньки гуглить
Яке гарне хамство
В якому слові? Визначте, будь ласка!
КрестьянинДиор• 15 октября 2025
Ответ дляДівчина Гілмор
Нехай собі кажуть, але тихенько
КрестьянинДиор• 15 октября 2025
Ответ дляНе гоню
А ще повітряні
Бубль Гум)• 15 октября 2025
Ответ дляНе гоню
А нащо дитині ті заняття в два поки, щоб що?
Klodia• 15 октября 2025
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я так в интерсити 3 часа ехала, бабка реально ни на минуту не затыкалась, даже в туалет не выходила. Я-то в наушниках была. а парень рядом с ней нет и пришлось слушать. Когда мы вышли на перрон, мы с ним встретились взглядом и он сказал ’Я почти помер, она меня достала’.
Причём ей делали замечания из соседнего вагона, так достала.
Чавонадо• 15 октября 2025
Навушнички вдіньте
Моторошні троянди• 15 октября 2025
Особисто я психована, вона б у мене заткнулась в перший же день. Так шо вибирайте: ввічливо мовчати і бути для всіх хорошою або...
Сиамская сороконожка• 15 октября 2025
А з якої радості та мама має мовчати ? Купіть навушники або берюши
Ліньки гуглить• 15 октября 2025
Ответ дляКрестьянинДиор
В якому слові? Визначте, будь ласка!
Невже самі не бачите? Від того, що гімно притрушене конфеті, воно цукеркою не стане
из_под_тишка• 15 октября 2025
Ответ дляМоторошні троянди
Почему она должна заткнуться? Общественное место, рассказывает не вам, а знакомой/подруге.
Моторошні троянди• 15 октября 2025
Ответ дляиз_под_тишка
Потому что я так хочу. И, поверьте, она бы заткнулась