Любви вам!• 15 октября 2025

Я більше просто не можу...і далі йти не хочу

2 тижні після викидня, вагітність чекала 4 роки, і вже третій день на роботі повідомляють про третю вагітну, яка збирається в декрет. Я нервово зламана і більше не хочу нічого, інтересу до життя немає абсолютно. Тільки не пишіть, що я їм заздрю, зовсім ні і бажаю всім їм здоров´я...просто моя нервова система більше цього не витримує, враження, що з мене там зверху просто знущаються
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляБесконечность-не предел
На якому терміні зірвалась вагітність? 4 роки ви активно намагались завагітніти, і у вас не виходило?
Ви ділитесь з чоловіком своїм емоційним станом?
Він так само розбитий як і я після всього
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляХвостПистолетом
я двічі пройшла через це, не завагітніла ще знову.
обіймаю вас, розумію як вам боляче. вас хоч чоловік підтримує? бо це дуже важливо в даній ситуації
Підтримує, але вже сама себе ненавиджу
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Не ждите 4 года. И без выкидыша понятно, что если 4 года не наступает беременность, то есть проблемы. Идите к репродуктологу и рожайте.
я й не чекала, 4 роки я в репродуктолога вже все обстежила і лікувала
Соня-сонятко• 15 октября 2025
Ответ дляФима Собак
Мені Вас дуже шкода, чесно, але перстаньте себе вважати центром всесвіту. Ніхто не вагітнів заради Вас, щоб познущатись, люди живуть своє життя. Не зліться, відпустіть. Вам щиро бажаю отримати бажане.
Не люди издеваются. Что-то свыше.
У меня было подобное в прошлом году- когда одна за одной было несколько смертей в семье, я точно также как автор - кричала - господи, хватит надо мной издеваться! Ну, я же не железная!оказалось, железная....
ХвостПистолетом• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Підтримує, але вже сама себе ненавиджу
у вас буде малюк, дайте трішки відпочити своєму організму і в бій) хочете скину вам групу в телеграм, там дівчата діляться своїм досвідом, негативним і позитивним і там є дві лікарки або три, дуже активна група, може вам там підкажуть куди і як рухатись далі??
Кондуктор маршрутки• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Автор, если вас как-то подбодрит моя история…. Мы потеряли ребенка накануне родов 38-39 неделя, обширная отслойка плаценты, внутриутробная гибель плода. Мы чуть не развелись с мужем, не из-за обид или обвинений, просто мы не могли прийти в себя каждый по-своему. Через два года у нас родились двойняшки. Все будет, всему свое время. Обнимаю вас
И_В_офигительных_штанах• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Установили причину?
Ща как дам• 15 октября 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Мне пришлось переодически общаться с семьей алкашей, у них 9 детей
Так вышло, что жили они рядом с моими родителями, а я всякие вещи, игрушки и прочее отвозила им. Все дети красивые, здоровые. Блондины с голубыми глазами
Посмотреть на них - шок
По общению все адекватны, много знают, много умели делать
Хотя мама и папа там чмошники и маргиналы
Так, дети и росли, сами себя воспитывали. Учились даже сами неплохо, две девочки закончили школы на отлично
Но все так радостно, одну девочку сбила машина на дороге насмерть (
Мальчик повеселился из-за неразделенной любви
Один ушел на войну добровольцем - там убили. Остальные дети живы здоровы, живут нормальную жизнь
Для меня это не показатель, неизвестно что там у них по здоровью и с психикой. Люди привыкли если ноги,руки есть то значит все хорошо. Из таких семей процентов 5 если будут полноценными членами общества и то хорошо.
Ответ дляЛюбви вам!
Підтримує, але вже сама себе ненавиджу
Почему?? У меня большой срок бесплодия, тяжёлый путь, много неудач, я никогда так не думала. Просто поставила себе цель и шла к ней.
Анютины ласки• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Та мені до них ніякого діла, якщо по правді, я просто засмучена, а одна з них не хотіла взагалі випадково завагітніла
Почему же вы тогда расстраивайтесь из-за их беременности? Кто-то случайно, а кто-то даже делал аборты, потому что не хотел ребёнка, но к вашей ситуации это не имеет никакого отношения.
Так случается, вины вашей в этом нет. Но нужно обследоваться вместе с мужем, всё таки 4 года не наступала беременность. Это уже колокол, а не звоночек
svetolino• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
1)Треба зайти дуже хорошего гинеколога. Найти причину. Може це і чоловік винен, або не сумісність. 2) Все залежить від вашого емоційного стану і судьби. Е приклад коли лікарі сказали тільки єко ,але у судьби своі плани. 3 рази пробувала почати процедури ,і щось завадило. А через 1,5-2 місяці завагітніла сама. Носила і народжувала тяжко ,але зараз вже 9 років хлопчику. Це судьба! Бажаю вам завагітніти ,виносити і народити здорову дитину!♥️
Обижулька• 15 октября 2025
все придет в свое время,вам нужно не закцикливаться ,расслабится и отпусть ситуацию на сколько это возможно
Упругая попка• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Вот я больше всего сочувствую последней. Она наверное знает, что такое ребёнок.
Вы сейчас тратите прекрасные годы своей жизни на сум. Если вы родите ребёнка - это уже заботы до конца жизни. Если не родите - тоже истратите свою жизнь на переживания. Вот правда, оно того не стоит. Живите свою жизнь.
Мастер Пис• 15 октября 2025
Все у вас получится, берегите себя и верьте в это! Я молилась на Богородицу. Как-то гуляла, стояла нищенка у ворот, я думаю, подам ей на обратном пути потом, и вдруг подумала, а мне же надо сейчас, значит и ей дам сейчас, а на обратном пути вскоре ее уже не было. Я это приняла как знак что все что мне нужно тоже будет вовремя.тТоже была такая опустошенная после двух выкидышей, шла зимой по улице и в двух шагах от меня с крыши такая глыба упала больше меня, я тогда пришла в себя, подумала что значит я ещё для чего то тут нужна, а я знала для чего, чтоб стать мамой. Вот уже 19 лет дочке. Все будет хорошо, просто верьте
Ну шо не так?• 15 октября 2025
Автор, в мене загинула донька 15 рочків.
Теж розбита і зламана. Розумію ваші почуття як ніхто.
Посилаю вам позитивну енергетику, щоб все у вас було добре!
Якщо такий настрій - мені допомагає забивати час якимись речами, готовкою, зустріччю з знайомими.
Прогулянкою.
Ну шо не так?• 15 октября 2025
Ответ дляСоня-сонятко
Не люди издеваются. Что-то свыше.
О це в мене таке було. Після смерті доньки добивали все гірше і гірше.
Помню ридала в кухні і думала - ну що ще від мене потрібно, що ще? Куда вже нижче, я і так на самому дні. За що?
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Установили причину?
Причину викидня не знаю, захворювання: полікістоз яєчників,нерегулярні цикли
Чумацький Шлях• 15 октября 2025
Автор, як вигрібти саме зараз, не підкажу...
Але в цілому, змістити фокус, трохи відпустити, не концентруватися на цьому (і ситуації, і жалінні себе, і бажанні). Вск вийде!

Інколи ми не просто чогось дуже хочемо, ми, як зациклені на цьому, і це працюю проти нас.
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
не знаю просто що далі робити
Ну шо не так?• 15 октября 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Посмотреть на них - шок
Знаю багатодітну сім´ю - там такі всі гарні дітки, не можна погляд відвести. Батьки красотою не наділені. Але видно якась хімія і невимовної краси дітки. І вони всі такі добрі, відзивчиві, один позитив. Хоча живуть бідно.
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляАнютины ласки
ми обстежені, діагноз в мене є, 4 роки від лікарів не виходжу
Ответ дляЛюбви вам!
не знаю просто що далі робити
У Вашего врача должен быть план. Если вдруг Вы из Киева, моя врач Холодян из Мать и Дитя, можете послушать второе мнение.
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляsvetolino
дякую, свій діагноз знаю: спкя, нерегулярний цикл
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляНу шо не так?
Прогулянкою.
Співчуваю вашій втраті, це величезне горе. Сили Вам це пережити
Ну шо не так?• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
автор Любви вам! • 15 октября 2025
Ответ дляИ_В_офигительных_штанах
Дякую, так рекомендує продовжити стимуляції, але я вже геть зневірилась
люблю_тортики• 15 октября 2025
Цинічно висловлюсь. Простіше відностесь. Буде - добре, не буде - теж добре. Організму видніше, він же не дурний.
Леннон_Жив!• 15 октября 2025
Ответ дляЩа как дам
Кроме тех вот троих погибших
Все полноценные, здоровые, выбились
Большой секретик• 15 октября 2025
Ответ дляЛюбви вам!
Та до 40 ще є час не хвилюйтесь
Ща как дам• 15 октября 2025
Ответ дляЛеннон_Жив!
Кроме тех вот троих погибших
Все полноценные, здоровые, выбились
Скорее исключение ,чем правило