Вумна, аж страшно• 15 октября в 12:22

Куртки next на зиму дітям як?

Хлопцю 11 років. Завжли ЛЕННЕ були, останні 2 роки підліткові моделі.
Минулу всю зиму жалівся, що йому жарко. Більше ходив в демісезоні. Але ж і зима була тепла.
Думаю, якщо некст взяти, то до яких температур вона?
На сильні морози мерзнуть діти?
На сайті некст ще є куртки Baker, мене зацікавили. Може вони тепліші. Чи хтось брав?
Надежда наш компас• 15 октября в 12:23
Именно такую нет. Взяла недавно Деми - на фото выглядела очень теплой. По факту до +5 я думаю максимум. Флис внутри, но тонкая.
дама_из_декрета• 15 октября в 12:24
Треба дивитися на підкладку. Якщо штучна овчина - це взагалі на північний полюс можна йти. Але вашому й так було спекотно.
Мій син все життя в єврозимі ходить в школу/на гуртки і то розхристаний.
АнтиТроль• 15 октября в 12:25
Ответ дляНадежда наш компас
Ну так Ви і взяли демі, що Ви від неї хочете, щоб була до -20?
Мольфарочка• 15 октября в 12:26
Смотрите на общей вкладке курток, две снежинки - еврозима, три - зима холодная.
Надежда наш компас• 15 октября в 12:27
Ответ дляАнтиТроль
Она очень тонкая. У меня ребенок не мерзнет. По факту детям которые мерзнут и любят тепло такая куртка на +12-15

Для меня это ветровка. Деми до нуля хотя бы. Евро зима иными словами
АнтиТроль• 15 октября в 12:28
Ответ дляНадежда наш компас

Тобто демісезанна, Вам ні про що не говорить?😂 Це куртки на теплу осінь і весну.
Панна Кота• 15 октября в 12:29
на фото не Некст, а Бейкер. некст нормальные на зиму для ребенка
Надежда наш компас• 15 октября в 12:29
Ответ дляАнтиТроль
На теплую осень и весну бомберы и ветровки без флиса мы носим. Но если вы носите в +18 деми куртку, то ок, это ваше дело
Мольфарочка• 15 октября в 12:30
Вот, они переделали интерфейс, теперь надо листать фото и там будет такая надпись. Это теплая зимняя парка. А ваша деми.
Я инженер, меряю от 1• 15 октября в 13:05
У Некст теж є різні..читайте опис. Але для змових ще рано. Ми вже давно перейшли на них.
Дама с заначкой• 15 октября в 13:09
теплая куртка, до -15 точно тепло
автор Вумна, аж страшно • 15 октября в 13:56
Ответ дляДама с заначкой
теплая куртка, до -15 точно тепло
Дякую вам, ще й фото зробили.
Це із мтарих моделей. В нас тоже така була, як менший був. Віддали б/у.
Але ми її на морози не вдягали. Мені здавалось холодна вона