Плекаю думи• 15 октября 2025

Аметист від Лалік? Невже застарів?

Подивилася, наскільки знизилася зараз ціна на цей парфум і замовила ще 50мл, тому що маю залишки у флаконі і подобається, особливо на холодну пору. Як вам Аметист, користуєтесь, чи віддаєте перевагу новішим, популярним, сучасним ароматам?
Добродійка• 15 октября 2025
Парфюмерия вся на любителя. Нет такого устарел. Что нравиться, тем и пользуйтесь
Пирожкиня• 15 октября 2025
Смотря где заказали, цена обычно обусловлена не давностью аромата, а качеством продукта.
Добродійка• 15 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Цена на 70% зависит от раскрученности бренда и того, какой %рынка он занял
Добродійка• 15 октября 2025
Ответ дляПирожкиня
Себестоимость самого парфюма максимум %10 от его цены
Затишне кубло• 15 октября 2025
Це скоріш справа смаку, мені він теж подобається. Але в тому ж Брокарді ціна на нього не те щоб маленька, в 5 разів дорожче, ніж на Нотіно)
ДелиВерка• 15 октября 2025
нравится, один из любимых парфюмов
Анонимушка• 15 октября 2025
Был отливант, вроде и неплохо, но не зацепил
Пирожкиня• 15 октября 2025
Ответ дляЗатишне кубло
Вот я об этом, цена зависит от оригинальности аромата
Плаття-терапія• 15 октября 2025
Раніше подобався, аромат листя смородини.
А зараз не заходить, можливо після ковіду змінило нюх
Lacrimo• 15 октября 2025
Мій любимий років 12 тому. Ну він специфічний, черга за ним не стоїть. Не новинка, не популярний - з чого дуже дерти ціну.
Покращена• 15 октября 2025
Почитайте відгуки на Мейкап. всі пишуть, що аромат вже не той, немає стійкості і пахне милом.
ДелиВерка• 15 октября 2025
Ответ дляПокращена
в начале года брала, все ок
ТихоЯ• 15 октября 2025
Для мене це страшний кошмар, знайома знайшла його біля смітника
автор Плекаю думи • 16 октября 2025
Дякую, що ви поділилися своїми думками про цей аромат🙌 Посилку отримала, тепер Аметист є з запасом, буду насолоджуватися😋😍👌