Намазюкана нішою• 15 октября в 23:41
Сьогодні бачила жінок в яскравих пуховиках. Це що зараз модно?
Вони аж вирізнялись через інших жінок в спокійних чорних коричневих тонах. Вам подобається?
Тепер теж думаю чи не взяти собі яскравий чи ходити як всі в темних
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
4есотка• 17 октября в 23:09
Ответ дляНамазюкана нішою
Супер! Дякую за відгук, купила сьогодні собі рожевий пуховик їх))
Жаль
САМ_ТАКОЙ• 29 октября в 05:16
Ответ длязахідний_діалект
Увидев новую коллекцию зары, я поняла что зря выбросила свои пуховики из 2012
..... скоро всі порадниці, що мироточили на безформенні даламани-мішки, так же дружно будуть на них фукати і закочувати очі-смайлики)))) мавпування -воно таке))))