Намазюкана нішою• 15 октября в 23:41

Сьогодні бачила жінок в яскравих пуховиках. Це що зараз модно?

Вони аж вирізнялись через інших жінок в спокійних чорних коричневих тонах. Вам подобається?
Тепер теж думаю чи не взяти собі яскравий чи ходити як всі в темних
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
4есотка• 16 октября в 19:28
Ответ дляЯ тут с краю постою
не сказала бы))) самым теплым пальто у меня было на синтепоне одно, реально проверено было морозом в -18)) В пуховиках спина промерзала через 30 мин, а в том я 1 час стояла на остановке почти ночью, ждала последнюю маршрутку и была теплая вся), давно это было конечно, уже и не помню где его брала.
Фу у вас машины нет
4есотка• 16 октября в 19:28
Ответ дляКаркуша Клара
Причём тут мода?
Не всем нравится ходить серой мышью зимой
Вы такая
4есотка• 16 октября в 19:28
Ответ дляХитрушка-чекушка
Все життя ношу кольоровий одяг та взуття, чорного в моєму гардеробі немає.
Попагай ара
4есотка• 16 октября в 19:33
Ответ дляБанан-барабан
А я собі чорний купила. Були ще беж,бордо ,і шоколад. Але я хотіла чорний. Яскраву або світлу шапку/шарф куплю- і норм.
Нет смысла вам наряжаться
4есотка• 16 октября в 19:34
Ответ дляДетские_Будут?
у мене помаранчевий пуховик, нище колін, відчуваю себе променем серед сірості навкруги. Дуже тішить мене
А ваше лицо серое или тоже промінь?
4есотка• 16 октября в 19:35
Ответ дляНеГолосую
Саме цей колір 810 €, є і інші з цієї серії трохи дешевші. Але вживу кольори трохи інші, ніж на сайті, я була здивована, йшла за іншою курткою, але вживу не сподобалось. До речі, вони не дуже теплі. Це я брала на холодну осінь - теплу зиму. В мене дуже теплий ж Марко Поло, купувала в минулому році, він як пухова ковдра - фото додала Марко
Мой пуховик стоите 1700€ считаю недорогим
Хитрушка-чекушка• 16 октября в 20:24
Ответ для4есотка
Попагай ара
Ну якщо не вмієте стильно одягатися в нетемні кольори, то мабуть ви і в темному як ара)
Хитрушка-чекушка• 16 октября в 20:26
Ответ для4есотка
На помийці підібрала? Чи в секонді?
4есотка• 16 октября в 20:48
Ответ дляХитрушка-чекушка
На помийці підібрала? Чи в секонді?
Это ваши места
автор Намазюкана нішою • 16 октября в 20:58
Ответ для4есотка
Старая барби
Вам погано? Понастрочили всім 🤣
4есотка• 16 октября в 20:58
Ответ дляНамазюкана нішою
Вам погано? Понастрочили всім 🤣
Люблю ставить на место советок
Хитрушка-чекушка• 16 октября в 20:59
Ответ для4есотка
Это ваши места
Та не соромся, давай, похвалися своїм секондом за 1700 євро. Коли він там був актуальний? Років 10 тому чи більше?
4есотка• 16 октября в 20:59
Ответ дляХитрушка-чекушка
))
Любви вам!• 16 октября в 21:55
Ответ дляНамазюкана нішою
І дівчата може у когось був пуховик PRPY , що це фірма, знайшла що Китай, продається лише с Md fashion , один приміряла такий прям пухом добре набитий
У меня их пуховик уже 3 года,шикарного качества, мой любимый,хотя у меня разного верха на зиму хватает
Сорока-ворона• 16 октября в 21:56
Ответ для4есотка
Ого вы сдобная
Жирна тобто? Я не худа, 60 кг тоді була, але куртка і штани там дуті, плюс светр товстий) на вулиці мінус 17 градусів))
Зараз вже схудла до 57, ще пару кг і буде норма
Форточка• 16 октября в 21:56
Ответ дляБроніки для Моніки
Наталі цього року мені теж дуже сподобалися, і кольори, і якість.
А что это за магазин или марка? Где их можно посмотреть?
No problems• 16 октября в 22:33
Ответ дляГолубая фишка
А ще натуральне хутро повертається
Я думала, что оно никуда и не уходило.
Шуба есть шуба.
Форточка• 16 октября в 22:48
Ответ дляСливочная пенка
Замовила за 10 тис на примірку один. Тканина так собі, навряд чи буде захищати від вологи. Наповнювач невідомо який, на дотик не дуже схожий на пух. Тобто зовсім не технологічна куртка. Я обрала aritzia на олх. Якщо ви хочете яскравий, там як раз є кольори. Так то пуховик, який вартий кожної гривні. 100% пух і тканина крута і пошив продуманий.

А от prpy маю дві куртки, купувала їх з дуже великою знижкою ще кілька років тому. Загалом не погані. Але 10 тис точно нема за що давати.
aritzia подскажите, что за марка, чья? Никогда не слышала
Глаза_в_3_карата• 16 октября в 22:51
розовый цвет мне не нравится, я в нем как свинка. Но купила бы красный или зеленый или желтый. Люблю яркие цвета, но не часто покупаю(
Банан-барабан• 16 октября в 22:54
Ответ для4есотка
Нет смысла вам наряжаться
Как скажете
Форточка• 16 октября в 23:03
Ответ дляВидна міленіалка
бежевый надоело играть в олдмани, тоже купида красный
А что такое олдмани? Я давно не было на советчице))
Форточка• 16 октября в 23:09
Ответ длямадамГрицацуева
Прям так и поверили, что норку отдали соседям в село.
Точно, так и вижу как они зимой в ней картошку перебирают в погребе
автор Намазюкана нішою • 16 октября в 23:42
Ответ дляЛюбви вам!
Супер! Дякую за відгук, купила сьогодні собі рожевий пуховик їх))
автор Намазюкана нішою • 16 октября в 23:44
Ответ дляВидна міленіалка
Точно, играть в олд мани, у меня такие же ощущения🤣
Фуліганка• 17 октября в 07:17
Дівчатка, а що скажете за жовтий колір, міряла такий гарний, не лимонний, а такий спокійний жовтий, сидить гарно пуховик, але сумніваюся за колір, мені 42, розмір М. Ви б носили, чи не варто вже в такому віці, це для молоді яскраві
Королева Сарказма• 17 октября в 08:09
Ответ дляPrervana
Серые и темные цвета выбирают не потому, что цветную одежду не любят, а потому что носить пуховик в химчистку каждую неделю нет ни времени, ни денег. Вот такая розовая зефирка превратится в тряпку уже спустя дня 4. Рукава, бока, воротник. Застирывать их вручную? Ну такое себе удовольствие
Неправда, я наприклад люблю чорний і спокійні кольори. Яскраве не ношу
Жертва интернета• 17 октября в 10:21
Ответ дляНеГолосую
А за що такі гроші віддавать, коли вони ще й не теплі🤷‍♀️ чи якщо кошти є, то й не шкода викинуть?
НеГолосую• 17 октября в 10:33
Ответ дляЖертва интернета
Ну мені не потрібний дуже теплий, такий в мене є, я шукала куртку до 0 - -5. А ваша логіка дивна, так можна про будь-яку річ спитати - наприклад - нащо сумка така дорога і маленька і ін.
Я тут с краю постою• 17 октября в 22:59
Ответ для4есотка
Фу у вас машины нет
а у вас мозгов, фу
4есотка• 17 октября в 23:09
Ответ дляЯ тут с краю постою
а у вас мозгов, фу
😁