Намазюкана нішою• 15 октября в 23:41

Сьогодні бачила жінок в яскравих пуховиках. Це що зараз модно?

Вони аж вирізнялись через інших жінок в спокійних чорних коричневих тонах. Вам подобається?
Тепер теж думаю чи не взяти собі яскравий чи ходити як всі в темних
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
Пффф 100%• 16 октября в 09:38
Ответ дляPrervana
Серые и темные цвета выбирают не потому, что цветную одежду не любят, а потому что носить пуховик в химчистку каждую неделю нет ни времени, ни денег. Вот такая розовая зефирка превратится в тряпку уже спустя дня 4. Рукава, бока, воротник. Застирывать их вручную? Ну такое себе удовольствие
Чому в тряпку? В мене завжди або білий, або молочний і то не 4 дні свіжий, а набагато більше. Це ж не футболка, там же тканина інша, вона так не брудниться швидко.
НеГолосую• 16 октября в 09:44
Ответ дляДама-мадама
А скільки зараз коштує ? Мрія....тільки трохи довший дивлюся.
Саме цей колір 810 €, є і інші з цієї серії трохи дешевші. Але вживу кольори трохи інші, ніж на сайті, я була здивована, йшла за іншою курткою, але вживу не сподобалось. До речі, вони не дуже теплі. Це я брала на холодну осінь - теплу зиму. В мене дуже теплий ж Марко Поло, купувала в минулому році, він як пухова ковдра - фото додала Марко
Огірок та Помідорчик• 16 октября в 09:45
Ответ дляГолубая фишка
А ще натуральне хутро повертається
Жесть, кто-то хочет участвовать в мучительной смерти маленьких зверьков, когда есть масса экомеха? Жесть. Люди, кто вы и что у вас с головой?😱
Соседушка• 16 октября в 09:47
Ответ дляСливочная пенка
Замовила за 10 тис на примірку один. Тканина так собі, навряд чи буде захищати від вологи. Наповнювач невідомо який, на дотик не дуже схожий на пух. Тобто зовсім не технологічна куртка. Я обрала aritzia на олх. Якщо ви хочете яскравий, там як раз є кольори. Так то пуховик, який вартий кожної гривні. 100% пух і тканина крута і пошив продуманий.

А от prpy маю дві куртки, купувала їх з дуже великою знижкою ще кілька років тому. Загалом не погані. Але 10 тис точно нема за що давати.
aritzia - качество Монклер, но за более доступную стоимость. Реально крутой.
НеГолосую• 16 октября в 09:49
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Я сейчас не ношу меха ( пожар был после прилета, потеряла свой гардероб), но надеюсь вы не едите вообще мясо, птицу и рыбу, не носите кожаные куртки и обувь, не пьете лекарства и не покупаете косметику - декоративную и уходившую (ведь и то и другое тестировалось на животных).
Ні за холодну воду• 16 октября в 09:55
У мене червона зимова куртка))) куплена правда років 6 тому. Є новіша, чорна, але я погладшала і вона на мене мала, а стара типу оверсайз і нормально сидить. Не модна, але мені на актуальність якості пофіг зараз
Prervana• 16 октября в 09:59
Ответ дляПффф 100%
А зрение у вас нормальное? Многие люди просто не видят, что вещь уже загрязнилась. Реально уже с 2 метров видны затертые карманы или рукава, в человек продолжает вещь носить
НеГолосую• 16 октября в 10:03
Ответ дляPrervana
Вот 💯 соглашусь, я даже темный стираю несколько раз за сезон ( хорошо он в машинке стирается и сушится) и это я вообще не езжу в общественном транспорте
Мусик Пусик• 16 октября в 10:15
Ответ дляРаздражевская
Не, я за практичность) на темном не видно загрязнения. А стирать каждую неделю и расправлять потом пух мне лень
Но пуховик уже грязный
Вы ходите в грязном
В танке• 16 октября в 10:27
Ответ длязахідний_діалект
Увидев новую коллекцию зары, я поняла что зря выбросила свои пуховики из 2012
У них купа оверсайза, це мабуть одинична модель, щоб під пасок
Отжигающая• 16 октября в 10:33
Ответ дляЗдесяЯ
Мама вчора в Натал Болгар собі купила, в живу він яскравіший. Мамі 70
Там багато різнокольорових
Хороший. А почём?
ЗдесяЯ• 16 октября в 10:35
Ответ дляОтжигающая
Хороший. А почём?
7000 грн
В танке• 16 октября в 10:40
Ответ дляНеГолосую
До чого тут їжа до забаганок? Ви без шуби жити не зможете? Чи в нас морози під -40. Егоїзм і байдужість -ось що це
НеГолосую• 16 октября в 10:42
Ответ дляВ танке
Це подвійні стандарти, косметичні засоби можна також вважати за забаганки
В танке• 16 октября в 10:45
Ответ дляНеГолосую
Ще раз, ви без шуби жити не можете? Їй нема заміни? Для чого просто вбивати тварин?
Сусановна• 16 октября в 11:11
Ответ дляНамазюкана нішою
Є шуба з шерсті вовни
вовна - это и есть шерсть, украинчики вы мои
Всім шампаньського• 16 октября в 11:14
Ответ дляНамазюкана нішою
А я давно не бачу яскравих, всі в шоколадному
І в тому роді і в цьому, і всі колекції коричневі,особливо в Масімо Дутті
бо ці зефірки то Китай) бачу на підлітках, огидно виглядає, на жінці взагалі буде треш
Всім шампаньського• 16 октября в 11:15
Ответ длязахідний_діалект
а я не викинула
Всім шампаньського• 16 октября в 11:17
Ответ дляМусик Пусик
Но пуховик уже грязный
Вы ходите в грязном
так дуже рідко виперу річ за сезон, зазвичай ні
Не прохожу мимо• 16 октября в 11:18
Ответ дляНамазюкана нішою
І дівчата може у когось був пуховик PRPY , що це фірма, знайшла що Китай, продається лише с Md fashion , один приміряла такий прям пухом добре набитий
отличные пуховики, легенький и очень теплый. дочке покупали яркий салатовый. были довольны
НеГолосую• 16 октября в 11:19
Ответ дляВ танке
Ще раз, ви без помади не можете жити? а без туші для вій? без крему на ніч? А то якось дивно виходить, як я вже написала - подвійні стандарти. Я вважаю, що зоозахисники повинні бути, перш за все, чесними перед собою. Та ї вегетаріанці чудово живуть, є рослинні замінники білка тваринного походження, тобто м´ясо не є життє необхідним для виживання. А то там можна тварин вбивати, а тут ні. Я поважаю свідомих людей, які прийняли для себе рішення відмовитись від цього всього, але більшість - тут виправдано, а тут заборонено. І більше я цю дискусію не буду продовжувати, можете не витрачати час і не відповідати мені. Хоча зрозуміло, що останнє слово повинне бути за вами, з вашої точки зору)))
автор Намазюкана нішою • 16 октября в 11:21
Ответ дляСусановна
Добре.
Тішуся неперетішуся• 16 октября в 11:28
Ответ дляВ танке
Ой,да прям.А сколько тех зверьков умирает просто так?Люди носят и обувь,и сумки,и мясо едят,чем шуба хуже?
Недавно попало ферму,где погибло огромное количество свиней,никому ничего не досталось,ни мяса,ни кожи,только убытки на миллионы хозяину.Он их точно не на выставку растил.Такие все праведные стали,что куда там.
Чумачечая Весна• 16 октября в 11:39
Це супер, якщо так зараз ходять. Бо коли починається осінньо-зимовий період то це просто сіро чорна маса ходить
В танке• 16 октября в 11:40
Ответ дляТішуся неперетішуся
Таким як ви нема сенсу ось пояснювати. Думаєе лише про себе, пешта не стосується
Щедрик• 16 октября в 11:40
Ответ дляГолубая фишка
А ще натуральне хутро повертається
Так )
В танке• 16 октября в 11:41
Ответ дляНеГолосую
Людина хижак, читайте ще щось окрім порадниці
Тішуся неперетішуся• 16 октября в 11:49
Ответ дляВ танке
Ну не надо корчить из себя умную здесь,не тянете на неё.
Бойова• 16 октября в 11:52
Ответ дляМядуза аля моргонер
Длинный бордовый пуховик не греет потому что он бородовый? Или что вы имели в виду?
Немає длінного.
Це я і мала на увазі. І довгий вже не буде так виглядати. Будеш як гусінь
Видна міленіалка• 16 октября в 11:52
Ответ дляНамазюкана нішою
Я раніше зациклена була на бежевому, мені здавалося, що це так дорого виглядає))
А потім як відрізало, хочу кольорів
бежевый надоело играть в олдмани, тоже купида красный