Намазюкана нішою• 15 октября 2025
Сьогодні бачила жінок в яскравих пуховиках. Це що зараз модно?
Вони аж вирізнялись через інших жінок в спокійних чорних коричневих тонах. Вам подобається?
Тепер теж думаю чи не взяти собі яскравий чи ходити як всі в темних
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
От навіть знайшла, що бачила на людях
склад пух-перо
Видна міленіалка• 16 октября 2025
Ответ дляPrervana
Серые и темные цвета выбирают не потому, что цветную одежду не любят, а потому что носить пуховик в химчистку каждую неделю нет ни времени, ни денег. Вот такая розовая зефирка превратится в тряпку уже спустя дня 4. Рукава, бока, воротник. Застирывать их вручную? Ну такое себе удовольствие
стираю всегда в машинке
Чеширская кошечка• 16 октября 2025
Ответ дляБойова
Я б носила, але.....
Їжджу в ОТ в час пік, світлі та яскраві часто перетворюються на грязні. Не люблю їх часто прати: бо потім херня. Перше прання ще норм, друге ще нічого, а потім вже
капець. Ще й на світлих перед поданням треба затирати особливо грязні поверхні.
Та ну його. Тепер дивлюся тільки на темні та чорні
Варіант бордового, як он мама чиясь купила, тоже не варіант - заздрю тій мамі, як вона не мерзне в її роки. Зате вона можна і красива
.... Та ну його. Мені щоб не щадуаало і зручно. Нафіг я кому не впала на вулиці чи в ОТ.
капець. Ще й на світлих перед поданням треба затирати особливо грязні поверхні. Та ну його. Тепер дивлюся тільки на темні та чорні
Ну я їжджу за кермом, загальним транспортом не користаюся за винятком метро раз в місяць може.
Але світлий пуховик все одно брудниться, бо треться об кермо.
Тому не в транспорті справа
Але я все одно маю білий пуховик
І зелено-сірий
Так, доводиться частіше їх прати
Але чорне не люблю
Краще вже шубу тоді
Тому не в транспорті справа
Але я все одно маю білий пуховик
І зелено-сірий
Так, доводиться частіше їх прати
Але чорне не люблю
Краще вже шубу тоді
КликОЛЬКА• 16 октября 2025
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Жесть, кто-то хочет участвовать в мучительной смерти маленьких зверьков, когда есть масса экомеха? Жесть. Люди, кто вы и что у вас с головой?😱
Жесть, кто- то ещё хочет есть мясо и рыбу тогда как доказано что есть другие продукты которые частично могут их заменить.
Некомильфо• 16 октября 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Мама вчора в Натал Болгар собі купила, в живу він яскравіший. Мамі 70
Там багато різнокольорових
Які ціни? Як якість?
ЗдесяЯ• 16 октября 2025
Ответ дляНекомильфо
Які ціни? Як якість?
7000 грн. Як якість покаже час.
Лукава_Кiшка• 16 октября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Ой я беж переносила, зараз прям дивитись на нього не можу
В мене Marc O’Polo, яскраві, мені подобаються.
Але я не купую чорні речі або темні, взагалі
Намазюкана нішою
• 16 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Супер!
Дама-мадама• 16 октября 2025
Ответ дляНеГолосую
Саме цей колір 810 €, є і інші з цієї серії трохи дешевші. Але вживу кольори трохи інші, ніж на сайті, я була здивована, йшла за іншою курткою, але вживу не сподобалось. До речі, вони не дуже теплі. Це я брала на холодну осінь - теплу зиму. В мене дуже теплий ж Марко Поло, купувала в минулому році, він як пухова ковдра - фото додала Марко
Оце ви засмутили. Думала куплю , щоб до середини бедра, легенький і теплий. А Марко Поло легенькі чи важкі ? Умудрилася була купити собі такий, що важко носити.
Дама-мадама• 16 октября 2025
Ответ дляЛукава_Кiшка
Класні, такі яскраві, за цей мрЯчний місяць вже просто хочеться яскравих кольорів, правда не всім таке личить.
Вапщета• 16 октября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Я раніше зациклена була на бежевому, мені здавалося, що це так дорого виглядає))
А потім як відрізало, хочу кольорів
Один пуховик яскраво жовтий, інший червоний, до цього був голубий і білий, терпіти не може чорні, сірі, беж
Зубная фея• 16 октября 2025
ношу разноцвет, вот хотела купить осеннюю куртку, пошла по стильным магазинам, а там одна чернота, шоколад и беж, либо молочное. Все, других оттенков нет. В итоге подумала и решила себе купить кашемировый желтый джемпер и палантин))
ГейСюда• 16 октября 2025
Ответ дляНеГолосую
Маю теж цю модель маркʼоʼполо, у двох кольорах — молочному та гірчичному. Дуже задоволена, бо теплі і дуже легкі одночасно. Відносила вже дві зими. Після прання та розпушування як нові. Пух не лізе взагалі.
Некомильфо• 16 октября 2025
Ответ дляГейСюда
Хто знає, де у Львові можна приміряти Марк О´Поло?
Лукава_Кiшка• 16 октября 2025
Ответ дляНекомильфо
Подивіться на сайті Інтертопу, на сторінці кожної моделі є ’наявність в магазинах’
БЦАшка• 16 октября 2025
Ответ дляНеГолосую
Фото забыла
Гарний, але у мене було два з цим глянцем і кожна плямка, у вологу погоду- мрак, наче млинці пекла в ньому
БЦАшка• 16 октября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
у мене помаранчевий пуховик, нище колін, відчуваю себе променем серед сірості навкруги. Дуже тішить мене
У мене яскравожовтий, обожнюю жовті кольори
оксюморон• 16 октября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Чого мені фіолетових тьотічок наліпили, що я такого спитала неприємного?
Ви ще не в курсі, що тут пасеться отара отх, хто не читаючи, ліплять тих фіолетових?
мадамГрицацуева• 16 октября 2025
Ответ дляПриснитсяЖЕ
Капець..
А часі свої шуби (навіть норку)в село сусідам відтарабанила.
Не думала, що вони ще колись повернуться. Пуховик це краще що придумали з одягу.
Прям так и поверили, что норку отдали соседям в село.
Намазюкана нішою
• 16 октября 2025
Ответ дляоксюморон
Та якось здивувалась, начебто щось дурне запитала, потім вже в темі побачила, що майже на кожне повідомлення стоять ці фіолетові, по якому принципу вони їх ставлять, не зрозуміла😀
Бойова• 16 октября 2025
Ответ дляЧеширская кошечка
Тому не в транспорті справа
Але я все одно маю білий пуховик
І зелено-сірий
Так, доводиться частіше їх прати
Але чорне не люблю
Краще вже шубу тоді
Тому не в транспорті справа
Але я все одно маю білий пуховик
І зелено-сірий
Так, доводиться частіше їх прати
Але чорне не люблю
Краще вже шубу тоді
Тому таки в транспорті. Ви ж самі пишите, що за кермом брудниться. А в ОТ ще більше і швидше. І виходить, що ´ще й сезон не закінчився, а вже вигляд у світлого верхнього одягу ніякий
Каркуша Клара• 16 октября 2025
Ответ дляРадуга-дуга
В мене вже декілька років яскравий жовтий пух Юнікло, і жовті Тімби)
О, и у меня жёлтый юникло )
Каркуша Клара• 16 октября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Увидев новую коллекцию зары, я поняла что зря выбросила свои пуховики из 2012
А я похожий, но коричневый купила в том году. Те, что были в 2012 сносила и скучала по ним.
Кельвин кажется - еще не ношу
4есотка• 16 октября 2025
Ответ длязахідний_діалект
Так это же нищенский бренд . Зачем равняться на них.фуу, я ношу только люкс
4есотка• 16 октября 2025
Ответ дляНамазюкана нішою
Я сьогодні ось таку міряла, думаю чи не сильно яскрава))
Старая барби
4есотка• 16 октября 2025
Ответ дляБлакитна устриця
Сподіваюсь, що так.
Надоїло в кожному магазині бачити верхній одяг кольору гімна.
А как люди с таким цветом глаз ходят))
4есотка• 16 октября 2025
Ответ дляСорока-ворона
О, у мене така «зефірна» курточка є вже кілька років, правда ношу рідко, дуже тепла. Тепер буду модна))
Ого вы сдобная
4есотка• 16 октября 2025
Ответ дляБезникаЯ
У мене декілька років салатовий пуховик. Звісно беріть колір, який душа бажає
Цвет барыги