Я матуся, мені можно• 15 октября в 23:53
Почему не меркантильных женщин так беспокоят меркантильные женщины?
Сколько тем здесь, о том, как советчицы осуждают тех за кого на первых свиданиях платят , сколько тем о том, что платит за женщину может только муж, а до свадьбы ничего не должен. Что подарки дарить мужчина не должен вообще, только после века отношений, раз в год. И тд и тп. Если вы все сами, и даже за мужчин можете платить это ок. Это ваш выбор, но почему вас так беспокоят женщины с другим мнением?
Крем для арбуза• 16 октября в 15:21
Ответ длятогдалия
Чомусь мені одразу згадується Південна Корея і Японія, де жінки довели, що вони такі самі люди які чоловіки, але при цьому впала народжуваність і більше там ніхто не одружується - це те майбутнє яке чекатиме і наше суспільство з такими намірами.Бо не можливо виховувати дітей без повної фінансової підтримки з боку партнера або з боку держави.Держава навіть не виплачує мамам допомоги до 18 років дитини, тому це абсолютно нормальне бажання жінок щоб за них платили завжди і всюди. Або буде як в Пд Кореї свідома відмова молодих жінок від стосунків.
Ну, я не дуже розумію, як відношення має народження дітей до ти утримування жінки з моменту, коли вона сказала «привіт» чоловіку. Крім того, я не вважаю, що народження дітей є головною місією жінки. З моєї точки зору те, що деякі люди відмовились від народження дітей не є проблемою. Це має бути усвідомленим вибором пари. Також я не вважаю поганим те, що деякі жінки відмовляються від відносин, якщо без них їм краще.
Я не готова жертвувати усвідомленням того, що я - людина, якій від народження дані ті самі права і можливості, як і чоловікам заради протистояння демографічній кризі.
Крім того, утримання жінки в декреті не є проблемою, у вас йде якийсь перекос, де ви прирівнюєте «утримувати в декреті, коли жінка доглядає за дитиною» і «платять завжди і всюди»
тогдалия• 16 октября в 19:07
Ответ дляКрем для арбуза
Платять завжди і всюди навряд чи компенсує суму в розмірі 3 360 000 грн за весь період догляду за дитиною , саме така сума втрачається жінкою з середньою зарплатою за 84 місяці по 40 тис грн зарплати за 7 років коли перші 3 роки це декрет, а 4 роки це постійні лікарняні із за яких більшості жінок приходиться звільнятись з роботи або їх звільняють. Так що платити всюди і завжди це взагалі навряд чи компенсує.Для суспільства де діти не потрібні, це звичайно не проблема і можна жити в партнерстві кожний на свою зарплату, не враховуючи зайві витрати на дітей.
Я матуся, мені можно
• 01 ноября в 08:32
Ответ дляКрем для арбуза
Тому що жінки, які шукають в стосунках тільки гроші обʼєктивізують жінок в очах суспільства. Незалежність, в тому числі матеріальна, дає субʼєктність.
Дуже рідко буває таке, що чоловік буде платити за жінку просто так, особливо на початку знайомства, коли люди ще ніхто один одному. Тобто коли чоловік витрачає кошти на незнайому або малознайому йому жінку - він має певні очікування, що він за ці гроші отримає - зараз, чи пізніше.
Це певним чином робить жінок таким собі товаром в очах чоловіків.
Жінка не виступає повноцінним партнером в стосунках, а є обʼєктом цих відносин.
І якщо в одному якомусь кейсі це здається дрібницею - яка різниця, хто як будує стосунки? Але в рамках суспільства, де вирує упередженість «жінкам потрібні тільки гроші» це біда, бо обʼєктність жінок в стосунках - це те, що було в нашому суспільстві століттями. І підтримуючи це упередження ми наче робимо кроки назад в плані прав жінок і думки, що жінки - це такі самі люди, як і чоловіки
А мужчинам нужна только внешность и они не любят за душу. Почему их не осуждают?
Кофр для ноги• 28 ноября в 12:26
Ответ дляНеновая почта
А я не понимаю, как можно спать с нищебродами)
С нищебродами то такое, страсть, красивый и тп, а вот со жлобами это фууу.