Пішли в перший клас до Ольги Петрівни, хто мав з нею справу, що підкажете? Бо не така мила як себе позиціонувала. Почала нав´язувати нам тьютера, коли не вийшло з доброзичливості відношення до дитини перейшла на булінг, публічні приниження, безкінечні зауваження та інше
лаМпочка• 16 октября в 09:37
Тобто, вчителька погана, тому що вважає, що вашій дитині потрібний тьютор? Ви це називаєте булінгом та приниженням?
Раз одела не бу• 16 октября в 09:43
Ответ длялаМпочка
Так, батькам потрібно обдумати тьютора. Але ж якщо вчитель почав, скоріше всього, при класі обзивати дитину, то так - це булінг
А у нас макарошки• 16 октября в 10:02
Я сама виросла у Боярці і моя дитина
Не рекомендую 2 школу взагалі
Весь час туди переводили гірших дітей
Вважалась проблемною школою для босоти
Не рекомендую 2 школу взагалі
Весь час туди переводили гірших дітей
Вважалась проблемною школою для босоти