Нічого вдягти• 16 октября в 12:17

Дівчата допоможіть, треба оформитись як ФОП

Знайшла гарну роботу, але умови роботодавця, щоб була оформлена як ФОП і мені на р/р ФОП будуть платити заробітну плату. А я в цьому нічого не розумію. Буду складати калькуляціі на продукцію та робити звіт план/факт.
Кукусики• 16 октября в 12:20
В Дії онлайн
Юлия Крамарева• 16 октября в 12:21
Оформляйте ФОП,раз робота того варта.
Податки вони теж будуть за вас платити?
автор Нічого вдягти • 16 октября в 12:21
Яку групу треба відкрити, які види послуг поставити, скільки податків платити. Одні питання.
Мама Карло• 16 октября в 12:21
Ответ дляКукусики
В Дії онлайн
В каком разделе?
автор Нічого вдягти • 16 октября в 12:22
Ответ дляЮлия Крамарева
Оформляйте ФОП,раз робота того варта.
Податки вони теж будуть за вас платити?
Ні, моя зарплата передбачає, що все плачу я. Як я розумію якщо 3 група, то це 5% податку і щомісячно ЄСВ з мін зарплати 8000
Винник• 16 октября в 12:23
Ответ дляНічого вдягти
А на хорошей работе вам не сказали ?
Пы. Сы. Там еще и отчеты сдавать надо .
Юлия Крамарева• 16 октября в 12:23
Ответ дляНічого вдягти
Так то вам треба з бухгалтером,який займається веденням ФОП Консультуватися. Для початку треба розуміти який вид діяльності ви собі виберете від цього і відщтовхуватися.
Намакушка• 16 октября в 12:23
Ответ дляНічого вдягти
Они же и должны вас проконсультировать, их бух должен вести ваш ФОП или научить вести его самостоятельно. Странная компания
Намакушка• 16 октября в 12:24
Ответ дляНічого вдягти
И ВС
автор Нічого вдягти • 16 октября в 12:24
Ответ дляВинник
А на хорошей работе вам не сказали ?
Пы. Сы. Там еще и отчеты сдавать надо .
Я ще нічого не питала, як для себе вирішу, що буду туди йти то буду питати. поки що треба зрозуміти для себе що таке ФОП
Просто красавица• 16 октября в 12:25
Ответ дляНамакушка
Доверяй, но проверяй. Не стоит слепо доверять ’их’ буху, в жизни бывает разное... И доступ к эл. подписи, счетам не всегда безопасно передавать.
Юлия Крамарева• 16 октября в 12:25
Ответ дляНічого вдягти
Якщо 3 група,то ще 1% військового збору від доходу забули.
І ЄСВ за себе раз у квартал,якщо у вас немає пільг по цьому внеску.
Намакушка• 16 октября в 12:25
Ответ дляНічого вдягти
ФОП - это предпринимательская деятельность
пьЯНА• 16 октября в 12:25
Ответ дляНічого вдягти
Яка діяльнімть і чи це єдине місце роботи?
Намакушка• 16 октября в 12:26
Ответ дляПросто красавица
К счетам и не нужно передавать, автор получает только з/п на счет. Проверять можно самостоятельно в любое время зайдя в ЭК
Просто красавица• 16 октября в 12:26
Ответ дляНічого вдягти
Перше, що я кажу своїм клієнтам - ФОП в рамках своєї господарської діяльності відповідає ВСІМ своїм особистим майном.
Договір Ви бачили по якому пропонують співпрацю?
Та_шо_ж_таке• 16 октября в 12:26
Ответ дляНічого вдягти
На спрощену систему ви зможете податися наприкінці кварталу тільки, тобто з січня 2026 року, чи у вас інша система буде?
Намакушка• 16 октября в 12:26
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Сразу сможет
автор Нічого вдягти • 16 октября в 12:27
Як я розумію з умовних 20 000 в місяць я маю заплатить 1760 есв, 400 ВС та 1000 податку. І з 20 в мене лишається 16 840.
Звіти я планую здавати самостійно.
Просто красавица• 16 октября в 12:27
Ответ дляНамакушка
Я про случай когда бухгалтер компании сдает отчётность и уплачивает налоги вместо ’своих’ ФОПов
автор Нічого вдягти • 16 октября в 12:28
Ответ дляпьЯНА
В мене це буде єдине місце роботи. Я працюю без оформлення, буд йти з тієї фірми. Роботу знайшла онлайн, пройшла співбесіду, на якій мені і сказали про ФОП. Мої обов´язки ціноутворення та складання звітів план/факт
Намакушка• 16 октября в 12:28
Ответ дляПросто красавица
Та ну, налоги нужно самостоятельно платить. Они же дают все реквизиты и пишут назначение платежа. Нет смысла давать доступ к банковскому счету, если счет используется только для выплаты з/п
Помидорина• 16 октября в 12:29
Ответ дляНічого вдягти
У меня похожая ситуация, но я сама на себя работаю и нужно открыть ФОП для клиентов или белую карту
С налогами не понятно, как лучше, 2 или 3. 2 - стабильно около 5000 грн в месяц, 3 - процент от дохода
Кукусики• 16 октября в 12:29
Ответ дляНічого вдягти
И 1% военный сбор
Намакушка• 16 октября в 12:29
Ответ дляПомидорина
Если автору будет платить компания общесистемник за услуги, то только 3
автор Нічого вдягти • 16 октября в 12:29
Ответ дляПросто красавица
Яким майном. Я ж не директор і не головний бухгалтер. я буду надавати послугу, наприклад інформаційну. Мені за цю послугу будуть платити гроші.
Смурфетта• 16 октября в 12:29
Ответ дляНічого вдягти
Звіти я планую здавати самостійно.
минималка будет повышаться. за этим надо следить
Кукусики• 16 октября в 12:30
Ответ дляМама Карло
В каком разделе?
Щоб відкрити ФОП (фізичну особу-підприємця) через портал Дія, потрібно увійти в особистий кабінет на сайті Дія, вибрати послугу ’Автоматична реєстрація ФОП’ у розділі ’Створення бізнесу’, заповнити онлайн-форму, вказати КВЕДи та систему оподаткування, а потім підтвердити заяву електронним підписом (КЕП).
Намакушка• 16 октября в 12:30
Ответ дляНічого вдягти
То вас пугают, в вашем случае там не за что отвечать
автор Нічого вдягти • 16 октября в 12:30
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Я думаю, що спрощена. Я тільки по верхам прочитала, зараз піду на бух сайти читати докладніше.