Нічого вдягти• 16 октября 2025

Дівчата допоможіть, треба оформитись як ФОП

Знайшла гарну роботу, але умови роботодавця, щоб була оформлена як ФОП і мені на р/р ФОП будуть платити заробітну плату. А я в цьому нічого не розумію. Буду складати калькуляціі на продукцію та робити звіт план/факт.
Винник• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Яким майном. Я ж не директор і не головний бухгалтер. я буду надавати послугу, наприклад інформаційну. Мені за цю послугу будуть платити гроші.
По закону ФОП в рамках своей предпринимательской деятельности по обязательствам отвечает всем своим имуществом .
Мастер Пис• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Яку групу треба відкрити, які види послуг поставити, скільки податків платити. Одні питання.
3 група, квед запитайте в роботодавця
Намакушка• 16 октября 2025
Ответ дляВинник
Какие у автора обязательства, чтоб прям имуществом там отвечать? Договор с одним контрагентом, оплата налогов 🤷🏻‍♀️
Кукусики• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Як я розумію з умовних 20 000 в місяць я маю заплатить 1760 есв, 400 ВС та 1000 податку. І з 20 в мене лишається 16 840.
Звіти я планую здавати самостійно.
А как это у вас ВС вышел 400 гривен?
Юлия Крамарева• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Я думаю, що спрощена. Я тільки по верхам прочитала, зараз піду на бух сайти читати докладніше.
На 3 групі ви будете відразу при реєстрації ФОП,на 2 групу-з 1 числа місяця наступного після реєстрації ФОП.
Дізнайтесь на якій системі у вас роботодавець,від цього буде зрозуміліше на яку групу вам реєструватися.

Надаю послуги з ведення ФОП,кому актуально-звертайтесь.
Винник• 16 октября 2025
Ответ дляНамакушка
Знаете , в жизни всякое бывает .
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Ответ дляКукусики
А как это у вас ВС вышел 400 гривен?
так він наче 5% з 8 тис мінімалки. Чи по іншому рахується?
Намакушка• 16 октября 2025
Ответ дляВинник
Знаете , в жизни всякое бывает .
Так если так думать, то лучше и из дома не выходить. У автора не та деятельность, чтоб бояться.
Ну и автор должна понимать, что уволившись с той работы просто забросить ФОП нельзя
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Ответ дляНамакушка
Так, фоп треба закривати. Але зараз такі реалії, що половина роботодавців не оформлюють, а працюють з фопами. І якщо я піду з цієї роботи, то на наступній цей фом може стати в пригоді. Плюс якщо я буду працювати неофіційно, то через фоп я зможу платити сама за себе податки і мати стаж для пенсії.
Зоя Жорівна• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Підібрати КВЕД можна за каталогом ось тут. Там є розшифровка до кожного коду, дуже зручно https://evrovektor.com/kved/2010/
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Ответ дляЗоя Жорівна
Дякую
Юлия Крамарева• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
1% від доходу для 3 групи, і 10% від мінімальної зп для 1 та 2 групи.
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Ответ дляЮлия Крамарева
Зрозуміло, то 5% утримання з заробітної плати для найманих праціаників. Для фопів інші ставки
Юлия Крамарева• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Так,ставка 5% застосовується до зарплати найманих працівників.
Кукусики• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
ВС 1% от вашего дохода. Вы ведь считали ФОП 3 гр
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Дякую, дівчата. Трохи склалась картинка в голові. Кведів можна декілька обирати?. Наприклад 62.0, 63.9 та 69.2?
І ще питання, треба р/р в банку відкривати, чи можна реквізитами картки користуватись?
Вумна, аж страшно• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
авторе, я, звичайно, розумію, що не всі в одну хвилину стають експертами в веденні обліку ФОПів, але ви, все ж, подумайте, аби взяти платну допомогу спеціаліста. Заплатите пару тисяч, але ж будете в курсі. Все ж на старті трохи грошей потратити на знання ніж в процесі на штрафи
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Ответ дляВумна, аж страшно
Дякую за пораду. Я теж думаю, що буду бати консультацію, бо мені треба щоб розповіли які звіти складати, у якій термін, як сплачувати податки тощо. А потім я планую це все самостійно вести.
Та_шо_ж_таке• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Обовʼязково треба відкрити рахунок ФОП.
Як тільки ви зареєструєтесь як ФОП, то вас буде мінімум 10 дзвінків від різних банків з пропозиціями відкрити у них рахунки. Для ФОПів обслуговування переважно платне, але може бути пільговий період 6-12 місяців. Не дякуйте
І да, краще візьміть якусь глобальну консультацію по своїй діяльності і ФОП
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Обовʼязково треба відкрити рахунок ФОП.
В монобаку пишуть, що безкоштовно обслуговування. Чи це замануха?
Юлия Крамарева• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
Звертайтесь за консультацією,надаю послуги з ведення ФОП.
Вумна, аж страшно• 16 октября 2025
Ответ дляНічого вдягти
не знаю як зараз, не так давно в моно був 1,3% від кожного зарахування
укргаз непоганий, зарахування без %, зняття 0,5% в своєму банкоматі і 1% в інших
Директор Пляжу• 16 октября 2025
Базові відповіді. Перед консультацією подивиться пару відео, почитайте - краще зрозумієте які питання треба уточнити
автор Нічого вдягти • 16 октября 2025
Ответ дляДиректор Пляжу
https://www.youtube.com/watch?v=KQjXN58f4X4
Дякую
Поторописька• 16 октября 2025
Ответ дляКукусики
В Дії онлайн
А где там? И как это сделать?
Поторописька• 16 октября 2025
Ответ дляКукусики
Щоб відкрити ФОП (фізичну особу-підприємця) через портал Дія, потрібно увійти в особистий кабінет на сайті Дія, вибрати послугу ’Автоматична реєстрація ФОП’ у розділі ’Створення бізнесу’, заповнити онлайн-форму, вказати КВЕДи та систему оподаткування, а потім підтвердити заяву електронним підписом (КЕП).
И налоги там же можно оплачивать?