Моль Моллівна• 16 октября 2025
Чим вам подобається Німеччина?
Дочка хоче переїхати в Німеччину. Навчатися ну і жити.
В Німеччині вона ніколи не була.
І мені не дуже подобається ця ідея. але
Розкажіть, чим вам в Німеччині подобається, може я зміню думку
В Німеччині вона ніколи не була.
І мені не дуже подобається ця ідея. але
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Ні, авторе, не робиться так як ви хочете робити. Щоб зрозуміти країну і чи вона вам підходить, потрібно там пожити. А так, то все слова і для когось плюс виявиться мінусом для вас. І навпаки
Я сама визначусь, як в своєму житті жити. Чому ви мені розказуєте, що і як робити, коли я всього лиш хочу почути плюси проживання в країні.
Куди я ще не їду і поки що не планую. Просто збираю дані і аналізую
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Плюсы у всех разные . Мой плюс , муж и я хорошо зарабатываем, но не достаточно чтобы купить квартиру за 500 тыс.евро .На этом наверное и все .
а який дохід нетто в Німеччині вважається хорошим?
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
физика-математика
У нас в гимназии один учебник по физике с 7 го -10 й класс . Как бы печально
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
це де?
Вредняжка• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Ви з такою агресією сприймаєте відповіді, що відрізняються від того, що ви хочете почути. Вам дійсно намагаються пояснити істину, хотіти - це мало, потрібно щось робити і це щось не починається з того, з чого ви почали) Всього вам найкращого. Хай все вийде
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Зависит от размера города и потребностей
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Где , в немецкой гимназии
а рівень фізики в університетах Німеччини ви не знаєте? Може у вас там в німецьких школах дітей не грузять ’непотрібними предметами’ і є спец фізматні школи?
No problems• 16 октября 2025
Мне нравится Германия. Живет в южной части, город 250 тыс. населения, достаточно чисто, безопасно.
Близко к Альпам, красивая природа, чистый воздух, речки и озера.
Условия работы мне тоже нравятся, нормальная зп, чтобы обеспечивать свои потребности, отпуск 30 рабочих дней, т.е. 5 полных недель, а не две недели, как у меня было в Украине.
Ну и если вдруг что, государство поддержит, без еды и крова над головой не останешься.
Что не нравится - высокие налоги и много неработающих мигрантов, но это как правило в крупных городах, типа Берлина, Штутгарта, Фоанкфурта.
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
агресія - це відповідь на непрохані поради.
Банальну істину, що треба знати мову пояснювати нікому не потрібно
А з чого починати кожна людина визначає сама в своєму житті. Я якось же прожила до свого віку зі своїми принципами. То навіщо мені ваші рекомендації в якому порядку що робити?
Ну і повторюсь. Я вважаю тупим варіантом - спочатку вивчити мову, а потім вибирати, куди поступати. Яким би він вам не здавався правильним
Почекуха• 16 октября 2025
Ответ длятогдалия
Чистота і порядок в усьому - оце подобається. Якщо людина не любить жити за правилами - їй не підійде.
Де саме чистота? Одна з найбрудніших країн з тих, що я бачила. Не знаю чим вона комусь подобається
Вредняжка• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Будьте здорові. Не нервуйте і не агресуйте дарма.
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Велике місто. безпечне місце проживання. Все. Дочка доволі аскетична в своїх бажаннях
Але ж взагалі є якась градація. Ви ж сказали, що ваш дохід хороший. Який дохід можна вважати хорошим? (+ який процент його може уходити на оренду житла. мінімальна квартира)
Vik tori 5430• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Якщо ви така розумна, то скоріш за все поради вам не потрібні. Про життя у Німеччині тільки лінивий не знає.
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляNo problems
Дякую. можна подумати в сторону таких плюсів
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляVik tori 5430
Я поради і не питаю =) Я питаю субєктивну думку людей, які живуть в Німеччині, які плюси вони там бачать.
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Большой город это сразу высокая аренда жилья . В больших городах проживает много национальностей и бардака больше . В моем понимании хороший доход это 6 - 8 тыс. евро . Но у всех по разному , кому то и 2 тыс достаточно и 8 тыс мало
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
дякую. 6-8 нетто, на руки, правильно?
А ви працюєте по робочій візі чи тимчасовий захист?
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Выбирать Германию по мнению советчиц , ну такое . За хорошей работой стоит огромный труд и это не 5 лет . Плюс много расходов на налоги .
Сначала язык В2 -С1 , а потом можно и выбирать
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
спочатку мова 3 роки, а потім ви розумієте, що не ваша країна. а що далі?
Вредняжка• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
Ви що, яка мова. Це, на думку автора, не доречно вчити мову наперед. Треба спочатку по відгуках хрен знає кого вибрати країну, а мова, то таке
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
дякую. 6-8 нетто, на руки, правильно?
По рабочей визе , это уже по другому называется
Чтобы ребёнок захотел и пришёл к своей цели , это много самостоятельной работы .
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
Не 3 года а больше , так без языка шансов нет . И знать несколько иностранных языков это хорошо. Кроме немецкого должен быть и английский.
Я уже писала у моего сына сейчас в гимназии , немецкий( как родной ) английский (билингвальный клас) , испанский и японский . Это обязательно
Vik tori 5430• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
З німецькою мовою можна жити і працювати не лише у Німеччині, а у Австрії, Швейцарії, та навіть у Франції та Іспанії. Друга мова у гімназіях якраз іспанська чи французька ( англійська вважається основною іноземною мовою, її треба обов´язково вчити ). Якщо ваша донька отримає диплом німецького університету, вибирати країну їй буде набагато легше.
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
я зараз працюю по робочій візі. Не в Німеччині. Але хотілось би більший дохід. Але робочу візу далеко не кожна компанія предоставляє.
Плюс в мене доволі непоганий дохід. І коли я шукала схожі вакансії в Польщі, то по доходу виходило шило на мило
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляМрію про пончик
ви молодець
Моль Моллівна
• 16 октября 2025
Ответ дляVik tori 5430
А якщо англійського чи в сша - то вибрати країну буде ще легше
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
ви молодець
Это ежедневный труд и иногда очень накатывает .
Мрію про пончик• 16 октября 2025
Ответ дляМоль Моллівна
То просто будет ещё английский, он обязательно