Саджу все зарання• 16 октября в 14:18
Монобанк і лимони
Ну що ви там, знайшли свої лимони вже? Я ось тут допитую працівника служби підтримки, ще трохи і він все розкаже) ось такий лайфхак вам
Папобус• 16 октября в 14:19
21 лимон собрали. Больше пока не видно и уже тошнит от приложения.
Моно молодцы, майнят потихоньку на жаждущих приза)))
Новорічна пальма• 16 октября в 14:20
не пиарьте этот дебилизм, вешаете приложение и оплаты не проходят
Жерица ночи• 16 октября в 14:21
У меня 32 минут за 15, у дочек 33 и 36. С меня точно на сегодня хватит
Саджу все зарання
• 16 октября в 14:21
Ответ дляНоворічна пальма
Хто відмовиться від БМВ на шару?)
Забризкана водою• 16 октября в 14:41
Бляха, а я думаю почему мого лег. А это любители халявы его положили
Всюди влазю• 16 октября в 14:43
Але в магазині розрахуватися змогла без проблем, а вже коли вийшла, згадала, що додаток лежить.
В мене моно-єдина картка для оплат, ото було б весело на касі
Редисочка• 16 октября в 15:00
Ответ дляНоворічна пальма
Все претензии к банку, я вот в транспорте еду долго, обычно на советчице страдаю ерундой всякой, а тут прям с пользой время провожу
Редисочка• 16 октября в 15:01
Ответ дляiya2011
Так що з монобанком, чому не працює?
Працює, але сильно висне, усі шукають лимони
Борщик• 16 октября в 15:03
Ответ длявре_Динка
які довірливі люди
Ну почему же, банк вчера увел 6 миллионов со счета. Вот и деньги появились на подарки
А вообще, это не смешно
Так можно у каждого списать
А вообще, это не смешно
Так можно у каждого списать
Редисочка• 16 октября в 15:06
Ответ дляСмешнюча
В тредс уже выкатили список
І як там всі 50 чи 51? Я до 35 бачила тільки
Смешнюча• 16 октября в 15:10
Ответ дляРедисочка
35, но я 45 нашла. Муж 49
Редисочка• 16 октября в 15:12
Ответ дляБорщик
А вообще, это не смешно
Так можно у каждого списать
А вообще, это не смешно
Так можно у каждого списать
А ви читали як це сталося? Думаєте там банк у справі, а не сторонні шахраї?
Шумелка Мышь• 16 октября в 15:22
Ответ дляРедисочка
У меня пока 46(
Однозначно• 16 октября в 15:26
Ответ дляПапобус
Маркетинговий хід, побачили таке, що мені ніколи не потрібно було - вивчення додатку. Зате гроші дитині перекинути не можу, поки народ за лимонами ганяється.
Указка• 17 октября в 00:52
Ответ дляЖерица ночи
Я нашла все 50, не очень трудно было.
В каталозі товарів є щось?