Гарачий Чокалад• 16 октября в 16:05
Треба , ексресс поміч, тих у кого є діти
Треба зараз щось термінове купити дитинці 6 міс +- , чисто символічне бюджет десь 1000 грн
У знайомого народився хлопчик ще на початку літа орієнтовно, я привітала в тг , а зараз він прийде ввечері занести якусь річ чоловіку, треба якось привітати символічно. Що можна купити ? Іграшку якусь , плєдік , бодік ??? Допоможіть
Закуйовджена життям• 16 октября в 16:09
Ответ дляУкраїна наше все
Игрушку, человечек на рост 72 см
О, а как вы так рост сразу опачки и знаете?
Гарачий Чокалад
• 16 октября в 16:11
Дівчата іграшку , яку типу погрємушка чи м´яку , чи якими діти граються , ще ж мала та дитинка зовсім
Україна наше все• 16 октября в 16:11
Ответ дляЗакуйовджена життям
Ммм, трое детей у меня))) в полгода примерно такой рост, можна больше, точно не прогадаете
задумчивая мордочка• 16 октября в 16:11
Сертифікат в дитячий магазин, вони розберуться. Як варіант - набір дитячого посуду на присосках, в 6 місяців як раз вводиться прикорм, будуть користуватися.
Закуйовджена життям• 16 октября в 16:14
Ответ дляУкраїна наше все
Больше согласна, но впритык, я со своими двумя не рискую.
Ща у нас есть дружбан, тоже 6 мес, кого одаривать. Ему размерная сетка вся мимо. Дочка берет, я по фото говорю, или меняй, на барбоса не налезет. При чем он 3кг при рождении и малоежка
Капитанша• 16 октября в 16:18
6 місяців це початок прикорму, наберіть різних паучів (фруктові пюрешки), каші гербер - діти їх люблять
Наш возраст. Грызушки, игрушки которые можно жмвкать и они по разному шуршат- звенят, кальмар зашел музыкальный, в общем то, чем можно занять пусть и на 10 минут. Вещи не нужно.
Их выбирвют и на свой вкус и бюджет и качество.
Прикормы тоже. Тут все решают по своему.
Mrs.Sexuality• 16 октября в 16:19
Нічого. Це просто знайомий, який просто занесе якусь річ. Він що, вас кличе святкувати цю подію? Не ставте людину в незручне становище. Не вигадуйте дурниць. Впевнена, що чоловік про таке й не думав би, аби не ви зі своїми пАдАрками.
Гарачий Чокалад
• 16 октября в 16:22
Ответ дляMrs.Sexuality
ви не праві. так і питання звучало не в тому дарувати чи ні
Форточка• 16 октября в 16:23
Ответ длязадумчивая мордочка
Сертифікат самий толковий комент.
У мене тих символічних і не дуже подаруночків, по декілька штук.
Навіть 2 крісла для годування і 3 заколисуючих центра.
Люди потратилися, в воно вже є.
Гарачий Чокалад
• 16 октября в 16:24
Ответ дляГитта Ягг
все , дякую ви мені допомогли , зрозуміла тепер , що дивитись . в мене просто діти дорослі , зовсім забула вже ті роки .. а ви написали про кальмара я пригадала ті іграшки , типу розвиваючі .... і згадала що ненавиділа коли музичні дарували.
Ответ дляГарачий Чокалад
Сейчас звук можно выключать. Меня тоже раздражает. Но , включив кальмара можно выпить чай например:)))).
КонФФетОшка• 16 октября в 16:32
Ответ дляГитта Ягг
Согласна, + за игрушку
Посудомойка• 16 октября в 18:08
Ответ дляКапитанша
Я бы не хотела чтобы мне дарили питание для ребенка. попасть впросак с ним очень просто.
Посудомойка• 16 октября в 18:10
Автор, мне подарили не близкие приятели пледик и мягкие кубики. Для меня это был идеальный подарок. И пледом и пользовалась и пользуюсь сейчас, и кубиками до сих пор играется, сейчас сыну 1,5 года. В эту сторону и я бы смотрела по своему бюджету.
Капитанша• 17 октября в 11:29
Ответ дляПосудомойка
Ну якщо у вас дитина багато чого не їсть , то так) а я назвала продукти дитячого харчування, які полюбляють більшість дітей з початком введення прикорму
Посудомойка• 17 октября в 16:59
Ответ дляКапитанша
Дело не в ребенке, а в маме) Мне может не понравится то что подарили, потом оно будет стоять, такое.
А вы и ваш ребенок - это не большинство. Так, на всякий случай сообщаю.
Капитанша• 17 октября в 19:02
Ответ дляПосудомойка
Я написала, виходячи не тільки зі свого досвіду. Я рік просиділа в чаті десь з 50 сучасними мамочками діток від народження і до рочку, тому ті продукти, що я написала користувалися попитом майже серед усіх діток