Я-ваш шанс• 17 октября в 01:00
Подивилась "Спіймати Кайдаша"
так, слоупок, але так прямо сподобалось)
Два діалоги запам´ятались як мемні:
"Котік, а ти читала казку про золоту рибку? - Нє, а шо там? - Там про жабку". і "Как вы здесь вообще живете? - Плохо!.. А сейчас хорошо - каштаны!" А ви дивились?
Два діалоги запам´ятались як мемні:
Результат:
вже голосів:
220 (64.9%)
Так, сподобалось
89 (26.25%)
Ні
30 (8.85%)
Так, не сподобалось
Амбасадор щастя• 18 октября в 00:22
Ответ дляЖена миллионера
Це типаж
В тихому болоті чорти водяться
Тому шкода Лавріна
Покохав називається
В тихому болоті чорти водяться
Тому шкода Лавріна
Покохав називається
Мені найбільш шкода Мелашку. Нещасна дитина. ’Лаврін, якраз, нагулявся’(с)
Тоскующая• 18 октября в 00:34
Ответ дляКидстаффовка
Максимально зашкварный просер бюджетных денег через эту недолугу ворожбит, которая себя возомнила, видимо, Стивеном Кингом и решила в кадр войти в роли мамы гл героини. Туповатый сериал с заискиваниями на ‘пройти мимо’ классического оригинала. Даже спектакль во Франко в разы лучше. Ну, неудивительно. И не заводите меня, а то вспомню ее второй фильм, которым она позорила всю Украину по Европе, когда катали потом спектакль по нему. Я не знаю, с кем она спит и почему на это недоразумение тратят наши деньги.😡
Як казали ми в буремні 90ті: ’Ты шо так гнать...’
Тьотя, ви про що взагалі настрочили стільки буков? 🤡
Тоскующая• 18 октября в 00:38
Ответ дляДобрая свекровь
Кіно про рагулів..ітак відомо що такі дикуну як в цьому фільмі є вони існують так.Ну що тут цікавого на них дивитись? Дивитися як вони живуть своє паршиве життя
А чиїх будете? Голубих кровєй, потомки рюріков чи печенегів? 🤡
Моль Моллівна• 18 октября в 18:35
Ответ дляА я женатая
Я заради Цимбалюка та Хижак от просто все передивлюсь. Цимбалюк подобається. Хоч сподобався по іншій ролі. Тут спершу і не впізнала. Лише з численних інтерв’ю, які він давав, дізналася по Кайдаша. Правда, навіть не впізнала. Хижак також класна. Ну, і мама Карпа і Лавріна. Як час летить, Боже мій. Пам’ятаю її в «Соснах» Океана Ельзи. Така вона там була колоритна. Мені в дитинстві думалося, ого, жінка вогонь. А тут вже вона така у віці. Ех, куди ж цей час несеться. Купу нудних моментів буду перемотувати. Хочу Цимбалюка та Хижак вхопити.
Маму Карпа і Лавріна Кайдашиху в серіалі грає Ірина Мак.
Жінку в червоному в кліпи ОЕ Сосни грала Олена Стефанська
А я женатая• 18 октября в 18:54
Ответ дляМоль Моллівна
Серйозно? Ого. А як вони схожі, просто дуже схожі. Я впевнена була, що то вона. Мені навіть колись і стаття попадалась. Можливо, там також переплутали.