Сьогодні пішла на узд вагітність ще маленька, але є велика кіста, в когось було, пройшла чи удаляли потім?
Гадаю_По_шнуркам• 17 октября 2025
Взагалі не забивайте собі голову. Це вже варіант норми. Те, що називають кіста - це просто жовте тіло, яке через вагітність більше за розмірами, бо йому треба більше виділяти прогестерону, тобто працювати. Все банально. Зараз УЗД на ранніх термінах і на потужніх апаратах дозволяє все те розгледіти. За часів ваших мам та бабусь ніхто ніде такого не писав/казав. Бо попросту, цього не бачив
Легкої і радісної вам вагітності.
Госпожа Белладонна• 19 октября 2025
У знакомой тоже обнаружили кисту и беременность, в итоге рассосалась сама, не смотря на то что была не маленькая
Госпожа Белладонна• 22 октября 2025
Ответ дляИрен0709
Дякую
Вообщем она может рассосатся сама либо вам будут делать кс, всё индивидуально, лёгкой беременности и родов