все по ГОСТу!• 17 октября в 19:21
Девочки, Холостяка смотрим? Обсуждаем?
ДваДваВісім• 05 декабря в 20:10
Ответ дляВ танке
Не знаю, проект показав її гарно. А що там насправді, загадка
Не знаю, нічого гарного не побачила. Особливо, коли вона да міски чіплялась.
все по ГОСТу!
• 05 декабря в 20:13
Это их четверо осталось. Следующая серия знакомство з батьками?
все по ГОСТу!
• 05 декабря в 20:18
Не ну что это такое как нудотина какая-то, я смотрю, а как что-то интересное так нет.
Чего они с Дашей сцепились?
все по ГОСТу!
• 05 декабря в 20:20
Когда у них съёмки были в 5 утра?, никого на Андреевском нет
В танке• 05 декабря в 20:25
Ответ длявсе по ГОСТу!
Чего они с Дашей сцепились?
Я трошки з запізненням дивлюсь, перемотувала. Але Грішаня мовчки сидів ( Аякже, дівчата, заспокойтеся. Фу... Надін втомилася, а Даша провокує
Метровий сантиметр• 05 декабря в 20:46
Всім добрий вечір.
Я трохи з відставанням дивлюсь. Надін плаче.
Там дві Ірки і Настя тільки адекватні
Метровий сантиметр• 05 декабря в 20:48
Ответ дляДваДваВісім
Боже, кому воно впало? От чесно. Хіба що навпаки буде, всі кавалери порозбігаються.
Таке занудне, не дай Бог.
Цей голос, це воскове лице
В танке• 05 декабря в 20:50
Ответ дляМетровий сантиметр
Всім добрий вечір.
Там дві Ірки і Настя тільки адекватні
А Тарасік?))))
В танке• 05 декабря в 21:18
Ти сидиш дві години, поки тобі зроблять зачіску, макіяж, одягаєшся, чекаєш на локації, десять разів знімаєш ту проходку. А потім тебе таку красиву в Дніпро. Ще й без трусів
Метровий сантиметр• 05 декабря в 22:11
Тарас відкрито стібе Іру і так єхидно розмовляє з нею. А за цей срач....дитячий садок. Як старший брат
Метровий сантиметр• 05 декабря в 22:21
Видно що Тарасу ніхто не до серця.
Закінчить проект, забере бабки і забуде як страшний сон
Метровий сантиметр• 05 декабря в 22:50
Щас бахнуть, і лебеді полетять)
Нє, ну Тарас рахує хвилини цього проекту
В танке• 05 декабря в 22:53
Ответ дляМетровий сантиметр
Не хоче вкладатися в сімейний бізнес купальників)
В танке• 05 декабря в 22:54
Ответ дляМетровий сантиметр
Як молодший) ще ж відосік треба зробити для нього в стилі тікток)
Пацака-задирака• вчера в 00:10
Ответ дляА шо сталося?
А що у Надін на носі, і чому вона його не видаляє, вона ж модель
’Родзинка’