А поговорить?• Изменено 17 октября в 17:54

Київський театр юного глядача

Дівчата, порадьте вистави ,які сподобались вашим дітям. А також хто був в театрі оперети на Сімейці адамсів
булоТАЙминуло• 17 октября в 17:57
Я була на Адамсах - супер!
автор А поговорить? • 17 октября в 17:58
Ответ длябулоТАЙминуло
Я була на Адамсах - супер!
Для 9-10 років нормально буде?
булоТАЙминуло• 17 октября в 17:58
На Липках не була, на Контрактовій класна жив-був пес.
булоТАЙминуло• 17 октября в 17:59
Ответ дляА поговорить?
Для 9-10 років нормально буде?
Чудово буде!
Непереможна• 17 октября в 18:30
У меня ребенок очень любит в ТЮЗе кентервильское привидение, конрад и том Сойер.
Аддамсы тоже нравятся, и в оперетте ещё нравится за двумя зайцами. Но возраст дочки 14
КоролеВешна• 17 октября в 19:12
Тореадори з Васюківки моєму 10-річці дуже сподобались. Але він прочитав перш ніж дивитись