Коханозадовільна• 17 октября в 19:25

Вопрос арендодателям и квартиросьемщикам

Возможно, странный вопрос, но хотелось бы узнать у арендодателей: вы прописывали квартирантов в жилье, которое сдаёте? И если нет, то почему?
И также тем, кто снимает квартиру: вы прописаны в ней?
По закону ведь так должно быть. Но многие этого не делают, насколько я знаю.
Радикальная• 17 октября в 19:59
Я квартиросъемщик и зарегистрирована в квартире. Но это не Украина.
Сиамская сороконожка• 17 октября в 19:59
Ответ дляВумна, аж страшно
Я Вас зараз добʼю.
У нас 3 в одному: ми замки змінили, мене в квартирі прописали, без нас орендодавець навіть не подумав би в квартиру зайти.

Ми орендуємо квартиру 8 років.
Замки змінили за згодою арендодавців.

До нас заходили лише в перший місяць.
Гроші віддавали орендодавцям до підʼїзду. Зараз лише на карту.

На другий рік проживання мене прописали, щоб дитину взяли в школу. Ми домовлялись на певний термін. То як термін вийшов, я сама пішла в ЦНАП і виписалась.

Якщо щось ламається, викликаємо майстра і оплачуємо самі.
Ми не турбуємо орендарів зайвий раз, вони не турбують нас.
Гроші завжди платимо вчасно.
Это исключительный вариант отношений между квартирантов и хозяином
Робот Вертер• 17 октября в 20:01
Ответ дляСладко-соленая
Ті, хто має своє житло і вимушений зараз знімати, мають мізки і розуміють де своє, а де чуже. А не ото всьо, що там строчать про закони, хто зняв той і хазяїн.
Здаю житло з 2008 року. Я бачила і перебачила такого, що і іноді вигадати складно...
ті, що вимушено знімають, мусять мати прописку, бо соціальної допомоги ніякої. Але у нас оренда житла -це чорний ринок, але скоро ’влада’ і за це вхопиться, бо податків КАТМА
Мрію про космос• 17 октября в 20:01
Ответ дляВумна, аж страшно
Я Вас зараз добʼю.

Ми орендуємо квартиру 8 років.
Замки змінили за згодою арендодавців.

До нас заходили лише в перший місяць.

Гроші завжди платимо вчасно.
Так Ви ж зі згоди замок змінили. Я теж не проти, якщо зі мною погоджують і мені один ключ дають. А потім вертают старий.
Ну і якщо Ви самі всіх майстрів викликаєте і оплачуєте, то у Вас би такої ситуації, як в тій темі, і не було б.
Мрію про космос• 17 октября в 20:02
Ответ дляРобот Вертер
І зразу ж ціни злетять. Хоча вони й зараз не малі.
Сладко-соленая• 17 октября в 20:03
Ответ дляРобот Вертер
Коли ви пишите про податки, то відкрийте олх і подивіться ціни не в Києві або на західній, а в містах де оренда 3-4 тисячі і думайте...
Робот Вертер• 17 октября в 20:03
Ответ дляМрію про космос
Хай летять. Як у людей доходи впадуть, то можуть ті ціни летіти куди хочуть.
А зниження доходу неминуче
Робот Вертер• 17 октября в 20:04
Ответ дляСладко-соленая
Що думати?
Мрію про космос• 17 октября в 20:05
Ответ дляРобот Вертер
А зниження доходу неминуче
Значить будуть селитися по дві сім´ї в квартиру. Таке було вже в 2000-х роках дуже розповсюджене. Потім люди стали краще жити і вже знімали окреме житло
Робот Вертер• 17 октября в 20:06
Ответ дляМрію про космос
Так і буде мабуть. І орендодавці не будуть писати на олх умови,що без дітей, не більше двох на 3 кімнати і т.д.
Коварная Зая• 17 октября в 20:07
Нет такого закона. Место регистрации и место жительства не обязательно должны совпадать. Не прописываю и не собираюсь
Сладко-соленая• 17 октября в 20:07
Ответ дляМрію про космос
Тобто будуть селитися по дві сім´ї? З якого дива? Ви уявляєте комунікації, коли там живе толпа. Я вирішую скільки і хто у мене живе. Ви з тих чарівних і з сусідньої теми?
Мрію про космос• 17 октября в 20:09
Ответ дляСладко-соленая
Я з нормальних)
Ясно що толпа буде селитися в бюджетне житло, з дозволу хазяїв.
А тим, в кого дорожче і краще, доведеться готуватися до довших простоїв. Ну це якщо моделювати ситуацію, що грошей у людей ще менше стане.
Робот Вертер• 17 октября в 20:15
Ответ дляМрію про космос
Я з нормальних)
А їх менше стане 100%. Їжа не дешевша. І вона буде пріоритетом
Сиамская сороконожка• 17 октября в 20:17
Ответ дляРобот Вертер
А зниження доходу неминуче
Типа на улице будете жить или как?
Ответ дляРобот Вертер
Будут
Сиамская сороконожка• 17 октября в 20:18
Ответ дляМрію про космос
Я з нормальних)
Какие простои?
В любое время будут зажиточные люди
Они и будут платить вовремя
Робот Вертер• 17 октября в 20:18
Ответ дляСиамская сороконожка
Типа на улице будете жить или как?
Тіпа так. Будуть орендувати бюджетне житло
Робот Вертер• 17 октября в 20:18
Ответ дляСиамская сороконожка
Какие простои?
В любое время будут зажиточные люди
Они и будут платить вовремя
Зажиточные свое уже купят
Ответ дляРобот Вертер
Бюджетное сегодня это 8-9 тысяч
Или арендодатель первый поясы затянет, хотите сказать?
Поднимет цену, как и все вокруг
Сиамская сороконожка• 17 октября в 20:19
Ответ дляРобот Вертер
Зажиточные свое уже купят
Робот Вертер• 17 октября в 20:20
Ответ дляСиамская сороконожка
Бюджетное сегодня это 8-9 тысяч
Поднимет цену, как и все вокруг
Без їжі не проживають. А ціна на нерухомість впаде. І це не залежить від бажання власників нерухомості. Це ринок. І ще війна
Сиамская сороконожка• 17 октября в 20:21
Ответ дляРобот Вертер
Не падает она никогда и не упадет
Очень глупо на это надеяться
Сиамская сороконожка• 17 октября в 20:22
Ответ дляРобот Вертер
По вашей логике, цены на продукты тоже должны были только падать
Иначе бы везде валялись голодные люди и мародёры воровали еду из магазина
Ряженка• 17 октября в 20:23
Ответ дляРобот Вертер
Вы же не можете не понимать, что если прижмут и обязуют платиь налог , то цена на аренду будет х2.
Всегда платить будет конечный покупатель, ВСЕГДА.
Тоесть, хуже будет в конечном счете- тому кто арендует, а учитывая, сколько у нас ВПО сейчас , люди ищут подешевле- а витоге будут платить больше!
И выгода, как обычно- только государству)) Так что зря вы так злорадствуете.
И заметьте- это именно государство должно позаботится о том, чтобы люди, вынужденые покинуть свои дома- не были бомжами.
Робот Вертер• 17 октября в 20:26
Ответ дляРяженка
Якщо людина має зарплати(або буде мати) 20 000 грн, то платити за оренду 15 000 грн, вона не зможе фізично.
Не треба тішити себе ілюзіями, що на здачі квартири, ще на одну можна заробити.
Мігрантів, яких завезуть, поселять в бараках, вони не вибагливі Так держава подбає про прибуток
Мрію про космос• 17 октября в 20:30
Ответ дляРобот Вертер
Та вже майже 4 роки вангують, що впаде. А вона тільки росте
Ряженка• 17 октября в 20:30
Ответ дляРобот Вертер
При чем тут заработать на еще одну. Речь шла о налогах- я вам на пальцах обьяснила как это работает.
Коварная Зая• 17 октября в 20:31
Ответ дляРобот Вертер
Мігрантів під час війни ніхто не завезе. Можна тішити себе ілюзіями скільки завгодно. Хіба що мігрантом стати через окоп, тоді, мабуть, хоч якось логічно.
Коварная Зая• 17 октября в 20:34
Ответ дляРобот Вертер
Якщо у людини 20 тис зарплата, то вона або знімає в райцентрі, або кімнату в обласному центрі. У мене вже родичі наздавали у Харкові за 5 тис. Зрештою попросили звільнити квартиру і просто закрили. Дешевше комуналку самим платити, ніж ремонти робити.