Коханозадовільна• 17 октября в 19:25

Вопрос арендодателям и квартиросьемщикам

Возможно, странный вопрос, но хотелось бы узнать у арендодателей: вы прописывали квартирантов в жилье, которое сдаёте? И если нет, то почему?
И также тем, кто снимает квартиру: вы прописаны в ней?
По закону ведь так должно быть. Но многие этого не делают, насколько я знаю.
Летчица• 17 октября в 20:37
Ответ дляБезВзяток
Нет.
Я сдаю квартиру и сама в квартиру не хожу
Смешно
Сиамская сороконожка• 17 октября в 20:41
Ответ дляРобот Вертер
Якщо людина має зарплати(або буде мати) 20 000 грн, то платити за оренду 15 000 грн, вона не зможе фізично.
Не треба тішити себе ілюзіями, що на здачі квартири, ще на одну можна заробити.
Мігрантів, яких завезуть, поселять в бараках, вони не вибагливі Так держава подбає про прибуток
Вы лучше за себя думайте, что вы будете делать и где будете жить
Арендодатели и без вас разберутся
Робот Вертер• 17 октября в 20:48
Ответ дляРяженка
При чем тут заработать на еще одну. Речь шла о налогах- я вам на пальцах обьяснила как это работает.
Я Вам тежтна пальцях пояснюю, що збільшення ціни оренди при таких зарплатах неможливе буде
Робот Вертер• 17 октября в 20:50
Ответ дляСиамская сороконожка
Арендодатели и без вас разберутся
Тобто? Там, де й живу
Сиамская сороконожка• 17 октября в 20:51
Ответ дляРобот Вертер
Тобто? Там, де й живу
Ну так если вы не снимаете квартире, то зачем лезете в эти вопросы,где не разбираетесь?
Фиона Шрековна• 17 октября в 20:52
Ответ дляБезВзяток
Менять замки нет, но заходить без предупреждения нельзя
Без попередження не можна. Але там була тема, що хазяйка попередила, просто коли прийшла з майстром, то квартирантка ще не встигла приїхати з роботи. І багато хто написав, що майстер з хазяйкою мали підлаштовуватися під роботу квартирантки. А де нині найти майстрів, які будуть підлаштовуватися під години чужої роботи?
Робот Вертер• 17 октября в 20:52
Ответ дляСиамская сороконожка
На щастя, мої орендодавці адекватні люди, які вміють рахувати. І платять податки вже давно
Сиамская сороконожка• 17 октября в 21:02
Ответ дляРобот Вертер
Ну как повысят цены,тогда и поговорим)
В вашей же теме
Робот Вертер• 17 октября в 21:03
Ответ дляСиамская сороконожка
Ну как повысят цены,тогда и поговорим)
В вашей же теме
Не всім гроші затмарюють розум.
Сиамская сороконожка• 17 октября в 21:06
Ответ дляРобот Вертер
Не всім гроші затмарюють розум.
Поговорим в будущем)
Робот Вертер• 17 октября в 21:09
Ответ дляСиамская сороконожка
Поговорим в будущем)
Я повторюсь, що живемо на одній квартирі вже більше 10 років. Ціни за цей час піднімалися вже не раз. Але завжди можна знайти компроміс. А не так, як тут пишуть.
І не тіште себе надією, що комусь стане гірше в майбутньому
Робот Вертер• 17 октября в 21:10
Ответ дляСиамская сороконожка
Поговорим в будущем)
Будущего может и не быть. В один момент
Сиамская сороконожка• 17 октября в 21:10
Ответ дляРобот Вертер
Это вы пишете, что будет хуже всё и хуже
Робот Вертер• 17 октября в 21:15
Ответ дляСиамская сороконожка
Так буде з доходами людей в Україні. Орендодавці, які це розуміють, вже виграють. Але таких меншість.
Воздух в банке• 17 октября в 21:57
Ответ дляВумна, аж страшно
Я Вас зараз добʼю.
У нас 3 в одному: ми замки змінили, мене в квартирі прописали, без нас орендодавець навіть не подумав би в квартиру зайти.

Ми орендуємо квартиру 8 років.
Замки змінили за згодою арендодавців.

До нас заходили лише в перший місяць.
Гроші віддавали орендодавцям до підʼїзду. Зараз лише на карту.

На другий рік проживання мене прописали, щоб дитину взяли в школу. Ми домовлялись на певний термін. То як термін вийшов, я сама пішла в ЦНАП і виписалась.

Якщо щось ламається, викликаємо майстра і оплачуємо самі.
Ми не турбуємо орендарів зайвий раз, вони не турбують нас.
Гроші завжди платимо вчасно.
Вашему владельцу просто с вами повезло,вот и все
Сіґеле-міґеле• 18 октября в 06:20
Ответ дляВумна, аж страшно
Я Вас зараз добʼю.

Ми орендуємо квартиру 8 років.
Замки змінили за згодою арендодавців.

До нас заходили лише в перший місяць.

Гроші завжди платимо вчасно.
Майже аналогічно. Живемо майже 10 років, замки вже щонайменше двічі за цей час змінювалися, ніхто й не просить ті ключи.
Окрім того в нас стоїть і сигналізація, і відеспостереження, і власники про те знають.

Приходять раз на пару років в саму квартиру, а так лише кошти забирають в конс´єржа - ми там залишаємо напередодні.
Думаю, конс´єрж їм доповідає і що домробітниця нас стабільно відвідує, і що скарг на нас жодних, тож вони спокійні, ми непроблемні квартиранти.
Всі втручання, ремонти самостійно робимо, власників не інформуємо.

Басні про те як власники бігають щомісяця на квартиру, читаю із сміхом і жахом)