Залізна тьотя• 17 октября 2025
Фізмат ліцей. Репетитор.
В кого діти навчаються в фізмат ліцеях? Поділіться де ви шукали репетиторів, які розбираються в поглиблений програмі?
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ага, Веселка 🤣
Донька сказала, що вона до числа її любимчиків не увійшла, тому їй ’просто потрібно потерпіти, бо вона сюди йшла не заради літератури’ 🤣
Каже ’уявляєш вона сказала, що книги типу Гарі Потера - фуфло’. Я кажу ну нехай скаже який світовий бестселер вона написала 🙈
А моєму навпаки вона подобалась ))
А от від кого око сіпалось, так це Орестівна, яка зараз директорка.
Залізна тьотя
• 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
А моєму навпаки вона подобалась ))
Ваш мабуть потрапив до числа ’любимчиків’, як каже моя донька 😅
А що вона викладала і чому сіпалось?
Снегурочко• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Я в них не розуміюсь, якщо чесно. Такі підручники. Алгебра все ок. Геометрію репетитор дитини часто не може зробити, бо завдання не тільки з підручника.
Ось і питаю де шукати... бо звичайні букі не факт, що потягнуть
7 клас репетитор не тягне?
Снегурочко• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Забула фото додати.
Це ж не поглиблений, звичайний рівень, стандарт
Я думала, там клас 10-11
В Мерзляка є профільний рівень. Там задачки супер.
Ще є Нелін теж профільний. Там є де погуляти 🙂
Я думала, там клас 10-11
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Забула фото додати.
Це звичайні підручники, рівень стандарт.
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ну так я і пишу, що ці підручники для дитини легкі )
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
У класі сина погані оцінки не могли виправити ті, хто не робив домашку чи не вчив нічого.
А таких, хто б старався, але не виходило, практично не було.
Додаткові 2-3 рази на тиждень, можна хоч на кожне ходити. І діти ж вступали за результатами іспитів. В УФМЛ теж просто з вулиці не беруть.
Я про те, що діти не могли інтелектуально чи психологічно виправити оцінки без репетитора. Тобто фактично вони з репетитором вчаться, а формально в ліцеї.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ок. Ви питали як шукати репетитора. Я одразу написала: в замовленні одразу писати, що потрібен профільний рівень Мерзляка. Репетитори зрозуміють.
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Виправити оцінки-це взагалі не проблема. У кожного вчителя це робиться легко і така можливість є.
Навчання ж не заради оцінок. Моя, наприклад, пропустила пару тем. Вони не по підручнику взагалі, деякі задачі навіть репетитор не може вирішити. Тому постало питання пошуку нового репетитора. Вона в неї 1р на тиждень і взагалі завжди працювала окремо від шкільних завдань. Мені потрібен такий підхід. Домашку робити з моєю дитиною не потрібно, це її відповідальність.
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Дякую )
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Та мова взагалі йшла не про оцінки, а про наздогнати рівень знань, а від того й оцінки виправляються автоматично.
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ну я Вам відповіла про ’не тягнуть’. Моя тягне, з нею не потрібро робити дз . Можливо є в класі ті, хто ні, я цього не знаю, якщо чесно. Ще мало часу пройшло. Наздогнати до рівня кого? В класі є декілька дітей дійсно генієв. Часто дають задачі, які не може виконати більшість, і репетитор дитини також. Їх рівень знань наздогнати звичайній дитині неможливо. Я не знаю критерії вступу в УФМЛ, але тут всі здавали екзамени для вступу, потім писали ще контрольні для розподілу на групи. Тобто тупих тут немає в принципі. З приводу вимог до знань, так, вони вищі, звичайно. Потрібно хопати на льоту. Але, якщо пропустив, то не зможеш просто відкрити підручник, принаймні з геометрії, та подивитись тему, бо вчитель розповідає не по підручнику. Якось так. Ви кажете в вас є консультації, тобто ваша дитина так само інколи потребує допомоги.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
А можна завдання, яке не потягнув репетитор?
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну ви просто класична мамочка, яка пишається досягненнями своєї дитини і вимагає всесвітнього визнання:) Заспокойтеся, вашу дитину і її досягнення ніхто не знецінює. Від щирого серця бажаю їй успіхів, але ваша емоційна залученість в академічних успіхах дитини вже трохи вище норми.
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Не можу з Вами погодитись )
Я декілька разів в темі написала, що дитина звичайна. Зокрема і в повідомленні на яке ви відповіли. вона не математичний геній. Але переконувати нікого не бачу сенсу. )
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Не можу з Вами погодитись )
Завдання, яке не потягнув репетитор, покажіть, все - таки. Я скажу, чи достатньо вам буде репетитора з профільного рівня мерзляка чи треба на рівень більше.
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
В мене його немає.
Я за освітою філолог )
Тому що там вони роблять в школі та з репетитором я не маю жодного уявлення. Спитаю в доньки.
Я за освітою філолог )
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Спитала.
Задача самостійної роботи 7 класу на початку жовтня:
Довести, що 2 зовнішні та одна внутрішня бісектриси перетинаються в одній точці.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Спитала.
Женіть вашого репетитора в шию. Взагалі справиться і репетитор з рівня стандарт, але на майбутнє репетитора профільного рівня в усякому разі на 2 роки вперед буде з головою достатньо.
Кут 1 шукаємо з трикутника ВАD, а кут 2 з трикутника BCD.
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Дякую ) вона і кінцевому результаті пояснила дитині як це робити. Але знадобився час подумати. Тому я і шукаю щось краще )
Я не впевнена, що це рівень стандарт початку 7го класу, але сперечатись не буду, бо нічого в цьому не розумію.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну ви смішна. Ви будь-яке слово сприймаєте як знецінення рівня знань вашої дитини, хоча мова йшла не про неї взагалі. А ще говорили, що я не права :)
Я не говорила, що це задача для учня рівня стандарт, я говорила, що це задача для репетитора рівня стандарт. Репетитор рівня стандарт має розбиратися в таких речах як суміжні кути і сума кутів трикутника. Не дивно, що дитина цього не побачила одразу, а дивно, що репетитор не побачив цього одразу. Задача для репетитора зовсім легка, вам важко оцінити, бо ви не розбираєтеся в темі. Пораду свою щодо пошуків я вам вже дала. Успіхів!
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Можливо, дякую )
Репетитор дійсно в геометрії слабка, в алгебрі ок. Тому і шукаю
Залізна тьотя
• 18 октября 2025
Ответ дляЛена Кор
Як це?
Може то репетитор молодших класів?
Бо задачка була не складно.
Може то репетитор молодших класів?
Бо задачка була не складно.
Ні. Старших. Бо вона геометрію знає, судячи з усього, не дуже.
Залізна тьотя
• 19 октября 2025
Ответ дляЛена Кор
Вибачте, але це задача з 7 класу геометрії, це самий початок.
Однозначно треба міняти репетитора.
Якщо знаєте де саме шукати в підручнику, могли б скинути, будь ласка? покажу дитині. Вона пропустила цю тему. Нехай почитає. Бо вони початок підручника взагалі не проходили, дз одразу завдання 280, 300.. і т.д
Залізна тьотя
• 19 октября 2025
Ответ дляЛена Кор
Якщо треба буде просто розв´язати складні задачі, присилайте в особисті! Я таке люблю!
Дякую )