Залізна тьотя• 17 октября 2025

Фізмат ліцей. Репетитор.

В кого діти навчаються в фізмат ліцеях? Поділіться де ви шукали репетиторів, які розбираються в поглиблений програмі?
Однозначно• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ага, Веселка 🤣
Донька сказала, що вона до числа її любимчиків не увійшла, тому їй ’просто потрібно потерпіти, бо вона сюди йшла не заради літератури’ 🤣
Каже ’уявляєш вона сказала, що книги типу Гарі Потера - фуфло’. Я кажу ну нехай скаже який світовий бестселер вона написала 🙈
А моєму навпаки вона подобалась ))
А от від кого око сіпалось, так це Орестівна, яка зараз директорка.
автор Залізна тьотя • 17 октября 2025
Ответ дляОднозначно
А моєму навпаки вона подобалась ))
Ваш мабуть потрапив до числа ’любимчиків’, як каже моя донька 😅
А що вона викладала і чому сіпалось?
Снегурочко• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Я в них не розуміюсь, якщо чесно. Такі підручники. Алгебра все ок. Геометрію репетитор дитини часто не може зробити, бо завдання не тільки з підручника.
Ось і питаю де шукати... бо звичайні букі не факт, що потягнуть
7 клас репетитор не тягне?
Снегурочко• 17 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Забула фото додати.
Це ж не поглиблений, звичайний рівень, стандарт
Я думала, там клас 10-11
В Мерзляка є профільний рівень. Там задачки супер.
Ще є Нелін теж профільний. Там є де погуляти 🙂
VikMih• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви щось переплутали ) я такого не писала.
Напишіть мені в особисті повідомлення - дам контакти репетитора з поглибленого курсу математики
Забагаловка• 18 октября 2025
Любов Олександрівна - чудовий репетитор математики 0982151877
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Забула фото додати.
Це звичайні підручники, рівень стандарт.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ну так я і пишу, що ці підручники для дитини легкі )
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляМаксХмара
У класі сина погані оцінки не могли виправити ті, хто не робив домашку чи не вчив нічого.
А таких, хто б старався, але не виходило, практично не було.
Додаткові 2-3 рази на тиждень, можна хоч на кожне ходити. І діти ж вступали за результатами іспитів. В УФМЛ теж просто з вулиці не беруть.
Я про те, що діти не могли інтелектуально чи психологічно виправити оцінки без репетитора. Тобто фактично вони з репетитором вчаться, а формально в ліцеї.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ок. Ви питали як шукати репетитора. Я одразу написала: в замовленні одразу писати, що потрібен профільний рівень Мерзляка. Репетитори зрозуміють.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Виправити оцінки-це взагалі не проблема. У кожного вчителя це робиться легко і така можливість є.
Навчання ж не заради оцінок. Моя, наприклад, пропустила пару тем. Вони не по підручнику взагалі, деякі задачі навіть репетитор не може вирішити. Тому постало питання пошуку нового репетитора. Вона в неї 1р на тиждень і взагалі завжди працювала окремо від шкільних завдань. Мені потрібен такий підхід. Домашку робити з моєю дитиною не потрібно, це її відповідальність.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Дякую )
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Та мова взагалі йшла не про оцінки, а про наздогнати рівень знань, а від того й оцінки виправляються автоматично.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Ну я Вам відповіла про ’не тягнуть’. Моя тягне, з нею не потрібро робити дз . Можливо є в класі ті, хто ні, я цього не знаю, якщо чесно. Ще мало часу пройшло. Наздогнати до рівня кого? В класі є декілька дітей дійсно генієв. Часто дають задачі, які не може виконати більшість, і репетитор дитини також. Їх рівень знань наздогнати звичайній дитині неможливо. Я не знаю критерії вступу в УФМЛ, але тут всі здавали екзамени для вступу, потім писали ще контрольні для розподілу на групи. Тобто тупих тут немає в принципі. З приводу вимог до знань, так, вони вищі, звичайно. Потрібно хопати на льоту. Але, якщо пропустив, то не зможеш просто відкрити підручник, принаймні з геометрії, та подивитись тему, бо вчитель розповідає не по підручнику. Якось так. Ви кажете в вас є консультації, тобто ваша дитина так само інколи потребує допомоги.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
А можна завдання, яке не потягнув репетитор?
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну ви просто класична мамочка, яка пишається досягненнями своєї дитини і вимагає всесвітнього визнання:) Заспокойтеся, вашу дитину і її досягнення ніхто не знецінює. Від щирого серця бажаю їй успіхів, але ваша емоційна залученість в академічних успіхах дитини вже трохи вище норми.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Не можу з Вами погодитись )
Я декілька разів в темі написала, що дитина звичайна. Зокрема і в повідомленні на яке ви відповіли. вона не математичний геній. Але переконувати нікого не бачу сенсу. )
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Не можу з Вами погодитись )
Завдання, яке не потягнув репетитор, покажіть, все - таки. Я скажу, чи достатньо вам буде репетитора з профільного рівня мерзляка чи треба на рівень більше.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
В мене його немає.
Я за освітою філолог )
Тому що там вони роблять в школі та з репетитором я не маю жодного уявлення. Спитаю в доньки.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем
Спитала.
Задача самостійної роботи 7 класу на початку жовтня:
Довести, що 2 зовнішні та одна внутрішня бісектриси перетинаються в одній точці.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Спитала.
Женіть вашого репетитора в шию. Взагалі справиться і репетитор з рівня стандарт, але на майбутнє репетитора профільного рівня в усякому разі на 2 роки вперед буде з головою достатньо.

Кут 1 шукаємо з трикутника ВАD, а кут 2 з трикутника BCD.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем

Дякую ) вона і кінцевому результаті пояснила дитині як це робити. Але знадобився час подумати. Тому я і шукаю щось краще )
Я не впевнена, що це рівень стандарт початку 7го класу, але сперечатись не буду, бо нічого в цьому не розумію.
Дверной_Проем• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Ну ви смішна. Ви будь-яке слово сприймаєте як знецінення рівня знань вашої дитини, хоча мова йшла не про неї взагалі. А ще говорили, що я не права :)

Я не говорила, що це задача для учня рівня стандарт, я говорила, що це задача для репетитора рівня стандарт. Репетитор рівня стандарт має розбиратися в таких речах як суміжні кути і сума кутів трикутника. Не дивно, що дитина цього не побачила одразу, а дивно, що репетитор не побачив цього одразу. Задача для репетитора зовсім легка, вам важко оцінити, бо ви не розбираєтеся в темі. Пораду свою щодо пошуків я вам вже дала. Успіхів!
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляДверной_Проем

Можливо, дякую )
Репетитор дійсно в геометрії слабка, в алгебрі ок. Тому і шукаю
Лена Кор• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Можливо, дякую )
Як це?
Може то репетитор молодших класів?
Бо задачка була не складно.
автор Залізна тьотя • 18 октября 2025
Ответ дляЛена Кор
Як це?
Може то репетитор молодших класів?
Бо задачка була не складно.
Ні. Старших. Бо вона геометрію знає, судячи з усього, не дуже.
Лена Кор• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Вибачте, але це задача з 7 класу геометрії, це самий початок.
Однозначно треба міняти репетитора.
Лена Кор• 18 октября 2025
Ответ дляЗалізна тьотя
Можливо, дякую )
Якщо треба буде просто розв´язати складні задачі, присилайте в особисті! Я таке люблю!
автор Залізна тьотя • 19 октября 2025
Ответ дляЛена Кор
Однозначно треба міняти репетитора.
Якщо знаєте де саме шукати в підручнику, могли б скинути, будь ласка? покажу дитині. Вона пропустила цю тему. Нехай почитає. Бо вони початок підручника взагалі не проходили, дз одразу завдання 280, 300.. і т.д
автор Залізна тьотя • 19 октября 2025
Ответ дляЛена Кор
Дякую )