Залізна тьотя• 17 октября 2025
Фізмат ліцей. Репетитор.
В кого діти навчаються в фізмат ліцеях? Поділіться де ви шукали репетиторів, які розбираються в поглиблений програмі?
Ответ дляЗалізна тьотя
Якщо знаєте де саме шукати в підручнику, могли б скинути, будь ласка? покажу дитині. Вона пропустила цю тему. Нехай почитає. Бо вони початок підручника взагалі не проходили, дз одразу завдання 280, 300.. і т.д
Я мала на увазі, що геометрія починається з 7 класу (до 6 - математика). Тобто, це самий початок геометрії, базові знання.
Геометрія складна тим, що там треба вчити правила. Особливо для розв´язання задач на доведення без правил... ну ніяк не розв´яжеться.
Вам дуже подробно все описали и намалювали. (відповідь 51)
Для доведення саму в цій задачі треба знати такі поняття:
бісектриса кута (означення), вертикальні та суміжні кути (означення та властивості), теорема про суму кутів трикутника.