Амбасадор щастя• 18 октября 2025

Так скільки на нормальну їжу потрібно?

Вирішила купити продукти щоб приємно для себе і доньки провести вихідні з грушами з сиром та запеченими грибами (гриби вже є вдома), а також на тиждень дитині молоко. І чек в 1000 грн. Причому те що я купила, це їжа під відпочинок, до неї потрібно ще купа основної їжі.
Ось питання:
хто також купує схожі продукти, то скільки у вас виходить в місяць на одну дорослу людину? На дитину? Ви прораховували?

Продукти в чеку:
Груші, сир твердий, рослинні сосискі (це самий дешевий варіант), рослинне молоко, багет, чука, насіння гарбузяне, поліні, кульки, жуйки....
Два-три тижні і фсьо• 18 октября 2025
Ответ дляЯ вся ваша
От у мене якраз більше 4 кг на 1 тис. З хвостиком, спеціально порахувала щойно. Нам на 4 це на 2 тижні. Ми не економимо, але на ціни я дивлюся, бюджет планую.
70 г на день на людину?
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я просто поражаюсь.
Сумму автора пересчитали в 70 кг картошки.
Люди реально считают, что селовек может одну картошку жрать?
Дякую. Навіть не пишу проце.
Коли купую продукти для себе, то взагалі повз картоплі проходжу. Це не мій продукт. Спокійно без нього живу. Я краще на гречку б перерахувала)))). Ось це я вживати можу хоч щодня )))))
Да Щас же• 18 октября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я просто поражаюсь.
Людям надо этот пыстець в себе в голове оправдать

Оттуда и ’жуй крупу- никто с голоду не умер’
И прочий бред

Страшно смотреть в реальность
Патика-мотика• 18 октября 2025
Да-да, автор. Я тоже роллов в Йоши на 5 тысяч поела вчера. Как сложно жить
Да Щас же• 18 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Купую і жвачку також. І вона потрібна. Не вважаю її чимось дивним.
Доколупаться к жвачке это новый уровень
Да Щас же• 18 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
Для меня жвачка и здоровое питание это несовместимые вещи
Жвачки не едят((
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Т е работающий человек только базовые овощи должен жрать? Сосиску захотелось - ни-ни! Уже дыра в бюджете!
Дякую!
На базових продуктах була досить довго. Але я не витримую.
Хочу піднятись. Зараз прораховує що можу і що ні.
І як краще розподілити бюджет.
Хочу жити комфортніше. Інакше я здуюсь.
Два-три тижні і фсьо• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
У вас питаю порад ?
А я вам щось радила?
Да Щас же• 18 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Який сенс скаржитись на дороговизну специфічних продуктів? Вегани або вчаться готувати самі з квасолі/сочевиці/нуту/торфу і т.д. або не ниють. Тим більше, якщо автор «шиканула» для відпочинку
Главноениной#
Большеработай
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
Так у вас база не такая,как у всех
Вона відрізняється так. Але загальна сума буде не менше ніж у м´ясоїдні! Вегетаріанське харчування трохи дорожче! Мені, якщо є сума, буде легше орієнтуватись. Навіть, якщо сума іде від всеїдної людини!
Патика-мотика• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
І до чого ті знов свинятини ? Вегану
А сосиски нашо вегану? Щоб дитина автора думала, що їсть як всі дітки м´ясну сосиску,а там перекручені овочі втридорога?
Патика-мотика• 18 октября 2025
Ответ дляГолубец
Не розказуйте про вегетаріанство, якщо споживаєте сосиски. Їсти наче м´ясо, але не м´ясо. Де ваша філософія?
100%
Ласую колобками• 18 октября 2025
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Можно, но не нужно. Лучше кульки
А их взяли на 1000?
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Ось моя закупка, так там їжа є і смаколики, гостинці для тата, сьогодні посилку відправлю. Автор, у Вас, соррі - тисяча в смітник.
А чим ваш список настільки кращий?
Коли я їла ще м´ясо, то однак би хотіла крім свинини і сир і водорості норі чи чуку. У кожного свої вподобання. У вас халва і виноград. У мене чука і груші!
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляГолубец
Тис 20 на одну людину.
Дякую за суму.
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляДа Щас же
Доколупаться к жвачке это новый уровень
Раніше доколупувалися до чері - хіт порадниці це те що буряк не гірший
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляПатика-мотика
А про існування веганськрх сосисок не з мʼяса ви не чули ?
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляНеваляшкина
У меня на одну выходит где-то 11-12 тысяч в месяц. Но это с учетом того, что я мало готовлю и на кофе в день уходит 100-200 грн
Ого! Як ви поміщаєтесь в таку суму? 11-12 тис - це для мене було б добре, але як вам вдається.
Напишіть, будь ласка, які саме продукти базові і вкусності ви собі дозволяєте в цю суму?
(І не вегетаріанські також пишіть для повноти картини).
Дякую.
Патика-мотика• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляДа Щас же
Доколупаться к жвачке это новый уровень
І це все на форумі - мій заробляє так , що я можу вдома сидіти і на старості маємо 500.000 євро у купу квартир
На жуйках на економили
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляПатика-мотика
фото
Капець
Веганські у форми сосисок але не з мʼяса
Ну не можна ж такою бути в еру інтернету
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляДюймовочка
но вы же плюс вегетарианка
неужели нельзя это было сформулировать вначале
мои кроме нормальной еды хотят и мивину, и шоколад, и чипсы с колой
по теме - никогда не считала, но последнее время ужимаемся в тратах, уже нет 10 шоколадок за один поход в магазин
В загальному сума буде схожа! При вегетаріанському харчуванні тільки відсотків на 10 більше ніж при всеядноиу харчуванні.
Мені сума потрібна, а не розборки в які перетворюються теми, коли пишеш про вегетаріанство в старт пості. Починаються такі наїзди, що зараз раз в 10 менше ))))
автор Амбасадор щастя • 18 октября 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Ну хай тофу, соєвого м´яса набере, а не якесь збочення.
Так в мене є в чеку сосіски веганську!
І на 1000 однак одної сої не набереш. Вона в рот лізти не буде і організм не витримає.
А тофу взагалі раз в півроку можу взяти лише.
ТрамвайGirl• 18 октября 2025
На харчування з сином підлітком витрачаю приблизно 15-16 тис.
Мені одній вистачило б і 5-6 напевно
Патика-мотика• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Капець
А ’веганську печінку’ із овочів у формі свинячої печінки теж купуєте?
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляПатика-мотика
А що вас переймає так що я купую
Он день не пройшов для вас зря - тепер знаєте що сосиски не завжди з мʼяса
Я вся ваша• 18 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
А чим ваш список настільки кращий?
Халва татові, груші на базарі купила, як і яблука, сливи. Сир теж купую постійно і багато. В чеку те, що закінчилося.
Сарафанное радио• 18 октября 2025
Ответ дляДюймовочка
из еды только хлеб и сосиски
что остальное мне не понятно
Пост прочитайте
Сарафанное радио• 18 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Вкінці посту я написала перелік товарів, що я придбала.
І сир і груші і гарбузяне насіння і молоко - це їжа
Тут таке переводять в м´ясо)))
Сарафанное радио• 18 октября 2025
Ответ дляТільки не про гроші
Сосиски у автора не простые, а веганские. Для меня это тоже непонятный продукт.
Людина не їсть мясо, що незрозумілого?