Амбасадор щастя• 18 октября 2025
Так скільки на нормальну їжу потрібно?
Вирішила купити продукти щоб приємно для себе і доньки провести вихідні з грушами з сиром та запеченими грибами (гриби вже є вдома), а також на тиждень дитині молоко. І чек в 1000 грн. Причому те що я купила, це їжа під відпочинок, до неї потрібно ще купа основної їжі.
Ось питання:
хто також купує схожі продукти, то скільки у вас виходить в місяць на одну дорослу людину? На дитину? Ви прораховували?
Продукти в чеку:
Груші, сир твердий, рослинні сосискі (це самий дешевий варіант), рослинне молоко, багет, чука, насіння гарбузяне, поліні, кульки, жуйки....
Ось питання:
Продукти в чеку:
Амбасадор щастя
• 18 октября 2025
Ответ дляГолубец
Не розказуйте про вегетаріанство, якщо споживаєте сосиски. Їсти наче м´ясо, але не м´ясо. Де ваша філософія?
Якщо хочете, то створіть іншу тему і там обговоримо це. І поясню. Тільки, якщо можна, то кините сюди в тему посилання на нову тему.
Амбасадор щастя
• 18 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Який сенс скаржитись на дороговизну специфічних продуктів? Вегани або вчаться готувати самі з квасолі/сочевиці/нуту/торфу і т.д. або не ниють. Тим більше, якщо автор «шиканула» для відпочинку
Зачекайте. З усього мого чеку лише сосискі веганські. Вважайте, що там звичайні. То де в цьому чеку відмінність ще від вашого харчування?
Невже ви водорості не вживаєте? Чи груші? Чи насіння?
І я не скаржусь! Де хоч одне слово про це?
Сарафанное радио• 18 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
А ви не купуєте овочі,молоко, сир, багет, насіння, нехвй м´ясо замість сосисок? Ні?
ЗновЗдоров• 18 октября 2025
Я зараз живу в одній із найдорожчих країн Европи, то на таке харчування потрібно 200 євро на людину. Дивлюсь, що в і в Україні вже майже так.(
До речі, ми теж періодично їмо веганські продукти, випадково беремо по акції. Тож зараз у нас і масло вершкове веган, і червона риба веган.
Амбасадор щастя
• 18 октября 2025
ЗновЗдоров• 18 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Більшість не зрозуміла сенс Вашого запитання. Втім це не дивно. Тут завжди так.
Амбасадор щастя
• 18 октября 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Треба було одразу написати , що ви вегани. Це ж зовсім інше харчування. Якщо купувати готові веганські продукти, таке харчування дорожче.
З готових вегетаріанських продуктів тут лише сосиські. І їх я купую раз в місяць.
А взагалі сума з вегетаріанським харчуванням на відсотків 10 дорожча за не вегетаріанське.
100%• 18 октября 2025
5-6 на людину, економно але без втрат по якості можна в 3000-3500 вкластися
100%• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Автор , все
Скриня пандори відкрита - всі хто не бігають за свининою та картоплею будуть зараз четвертовані
Бо у мільйонерок - порадниць своє бачення збалансованого раціону
Та незбалансований теж влітає в копієчку.
тяжкаялюдина• 18 октября 2025
У мене на минулому тижні приблизно 1500 грн вийшло на нас двох з дитиною. Але я купили більшість продуктів на базарі. Горіхи, курага, соняшникове насіння, нут, квасоля, помідори черрі, солодкий перець, огірки, зелень, домашній сир, гриби, грецький йогурт, цибуля, морква, груші, яблука, лаваш, червону рибу, яйця.
Коли чоловік вдома, ця сума збільшується в кілька разів (не помічала раніше, що він стільки їсть:), а вдвох ми їмо маленькими порціями.
Амбасадор щастя
• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Хай автор набере те що їй смакує а не за порадами тих хто не в темі
У мене зараз здивування як багато людей не сприймають смаки інших. Адже, ви праві, у кожного свої вподобання. І кожен вибирає смаколики по своєму смаку. То до чого тут моє насіння чи груші вважати харчовим сміттям.
Взагалі моя улюблена страви це печені груші з грецьким горіхом, медом і сиром. Мед і горіхів є. Ось хотіла зробити собі. І одною такою групою я наїмся більше ніж кілограмом картоплі.....
100%• 18 октября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
Оооо, пані вегетаріанка...
На 1100 грн можна купити:
110 кг цибулі.
105 кг моркви.
+-95 кг капусти.
+-70 кг картоплі.
35 кг яблук.
Хіба не наїстеся?
На 1100 грн можна купити:
110 кг цибулі.
105 кг моркви.
+-95 кг капусти.
+-70 кг картоплі.
35 кг яблук.
Хіба не наїстеся?
Ні, не наїдяться. Бо вегетаріанці заміняють тваринний білок рослинним, те ж амінокислотами. В хз у вашому переліку немає. І це так само дорого, як і м´ясо. Ба навіть дорожче. Ця культура харчування не передбачає економію, це дорогі раціони.
100%• 18 октября 2025
Ответ дляБабайко
Мене смущає постановка питання: скільки потрібно на НОРМАЛЬНУ їжу. Для мене те, що у вас, автор, в чеку - не нормальна їжа. Особливо для дитини. Нормальна їжа- це пару кілограм мʼяса, пару літрів молока, два десятки яєць, по кілограму сезонних овочів і фруктів. І цього вистачить більше, ніж на один пікнік)
Але ви перерахували вже на дві тисячі. А автор і писала, що в чеку витрибеньки і навіть вони вже коштують досить дорого.
Амбасадор щастя
• 18 октября 2025
Ответ дляДетские_Будут?
Вы в каком городе? Чука стоит около 200 грн.за килограммовый пакет и прекрасно хранится в морозилке сколько надо.
Дякую за посилання. Візьму собі на замітку і там буду брати.
Два-три тижні і фсьо• 18 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
Купую, звичайно
ПироженкА• 18 октября 2025
На троих около 20 тыс. Это не очень мега скромно, нормально, экономненько, почти все по акции, но иногда с пиццей с Сильпо, вкусным сыром, балыком, но без красной рыбы и деликатесов.
100%• 18 октября 2025
Ответ дляПродаю витрішки
Я просто поражаюсь.
Сумму автора пересчитали в 70 кг картошки.
Люди реально считают, что селовек может одну картошку жрать?
Люди так виросли. ’До картоплі щось знайдеться’. А то, що це харчування на межі виживання - то фігня, ’завжди так жили’
Сарафанное радио• 18 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Купую, звичайно
То чому автор має не купувати?
Детские_Будут?• 18 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Нема за що, сама там купую. Але ми на Лівому березі, то ще й з безкоштовною доставкою замовляю прямо додому.
100%• 18 октября 2025
Ответ дляТрамвайGirl
По 250 у нас
Курица фермерская целиком 130
Ну у нас в Сільпо 150, але тушка виходить більш ніж пів тисячі. Кістки, шкура... Де економія то?
Два-три тижні і фсьо• 18 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
То чому автор має не купувати?
Я рідко купую небазові продукти за повною ціною, ті ж сосиски 59 грн
Мядуза аля моргонер• 18 октября 2025
Ответ дляГолубка миру
Жвачка тоже?
Ось що значить кінець епохи бідності, жуйка-розкіш
ні, цей нарід таки заслуговує на те, що з ним роблять
Два-три тижні і фсьо• 18 октября 2025
Ответ для100%
Витребеньки завжди дорожче базових продуктів
100%• 18 октября 2025
Ответ дляАкуна_Матата
У вас таки проблеми з сприйняттям прочитанного.
Де я давала поради, що їсти веганам?
Або надайте доказ, або ви будете брехуха.
Я навела приклад, які базові продукти і в якій кількості можна купити на 1100 грн, порад я НЕ давала.
Де я давала поради, що їсти веганам?
Так ваш приклад також не їжа. Цим не можна харчуватись, туди ще молоко, масло, сир, яйця, м´ясо треба, щоб воно стало їжею. Давайте напишіть, скільки можна обжертись дійсно базовим на тисячу. Бо кіло сиру 200-300 грн, м´яса 200-500, твердого сиру 500-700 в по списку. А цибуля і в мене є. Два місяці тому два кіло купила, ще пара штук лежить. Аби писати...
Амбасадор щастя
• 18 октября 2025
Ответ дляГолубец
Спортсменам не можна веганство.
Хто це вирішив?
Почитайте про олімпійських чемпіонів вегетаріанців! І жінки серед них є також!
Два-три тижні і фсьо• 18 октября 2025
Ответ дляСарафанное радио
То чому автор має не купувати?
Та нехай купує, специфічні продукти завжди дорожчі, хоча їх собівартість в рази менша, і знижки на них рідко через обмежений асортимент
Сарафанное радио• 18 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Чого вони специфічні? Бо не вписуються у вашій поняття?
100%• 18 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
фото
О, на 600 грн буде 1740 кг. Це суттєво змінює справу, це ж не 1500))) Ви б хоч рахували, перед тим як з таким пафосом картинки кидати)))