Ниф_ниф• 12 октября в 13:16
Сколько вы набрали за беременность?
Следили за питанием?есть тут те кто набирал не много ?
Анонім Завгосп• 12 октября в 13:18
Перша вагітність 11, через місяць було -2 від до вагітної ваги
Друга 16, зайві 6 кг так і лишилися зі мною
Партизанка• 12 октября в 13:18
5,5 кг,но меня до беременности еще разнесло,поэтому терапевт на диету посадила
БезникаяЯ• 12 октября в 13:20
По 10 кг кожну вагітність. Не обмежувала себе, їла скільки хотіла і що хотіла
руки_Крюги• 12 октября в 13:22
1 беременность плюс 14 кг
2 беременность минус 15 кг
ела оба раза по желанию и возможности.
2 беременность минус 15 кг
ела оба раза по желанию и возможности.
Пес Патрон• 12 октября в 13:37
12 кг набрала, последние 2 месяца не ела сладкое и мучное, а то не родила бы.
палка-копалка• 12 октября в 13:46
Мене рознесло після пологів. А з пологового я вийшла з довагітною вагою
Творог для розжига• 12 октября в 13:51
25кг. До була 50. Але повернулася додому з вагою 64, через 3 місяці 58 важила і до року дитини вернулася в свою вагу
Стріляний птах• 12 октября в 14:03
Рожала с весом меньше, чем до беременности. Но был лишний вес, за питанием очень следила
Тролю як можу• 12 октября в 14:12
10 кг, за питанием не следила, ела как обычно, без приколов и не за двоих
Почемучка• 12 октября в 14:15
Перша +7
Друга +13
Третя +8
Не слідкувала. Їла все, і при годування теж все їм. Зараз місяць після народження третьої, вага нижча ніж до вагітності
Лишньої ваги немає, завжди до вагітності 55 кг.
Друга +13
Третя +8
сладкий_ноябрь• 12 октября в 14:27
Не слідкувала +25 і + 18
Вся вага зникла після вагітності за 6-9 міс.
Не має ні розтяжок ні слідів вагітності і зайвої ваги на тілі. Не могла відмовити собі в тому, чого хотілося :)
Снідаю авокадо• 12 октября в 15:46
Набрала 7кг, дитина народилась 4100, вийшла з пологового худіша ніж була (сама по собі маленька та струнка).
Lux Aeterna• 12 октября в 16:17
8 кг, из роддома вышла с +1 кг от добеременного веса, через 2 недели была -1 кг от добеременного веса
Пополняю_Карму• 12 октября в 18:09
Ответ дляМоторошні троянди
Оба раза по 35 кг
А дети с таким весом рождались?
Моторошні троянди• 13 октября в 07:05
Ответ дляПополняю_Карму
А дети с таким весом рождались?
3 кг и 4500