Амбасадор щастя• 18 октября в 10:37
Так скільки на нормальну їжу потрібно?
Вирішила купити продукти щоб приємно для себе і доньки провести вихідні з грушами з сиром та запеченими грибами (гриби вже є вдома), а також на тиждень дитині молоко. І чек в 1000 грн. Причому те що я купила, це їжа під відпочинок, до неї потрібно ще купа основної їжі.
Ось питання:
хто також купує схожі продукти, то скільки у вас виходить в місяць на одну дорослу людину? На дитину? Ви прораховували?
Продукти в чеку:
Груші, сир твердий, рослинні сосискі (це самий дешевий варіант), рослинне молоко, багет, чука, насіння гарбузяне, поліні, кульки, жуйки....
Ось питання:
хто також купує схожі продукти, то скільки у вас виходить в місяць на одну дорослу людину? На дитину? Ви прораховували?
Продукти в чеку:
Груші, сир твердий, рослинні сосискі (це самий дешевий варіант), рослинне молоко, багет, чука, насіння гарбузяне, поліні, кульки, жуйки....
показать весь текст
2
24
11
Госпожа Белладонна• 18 октября в 11:08
Ответ дляАкуна_Матата
У вас таки проблеми з сприйняттям прочитанного.
Де я давала поради, що їсти веганам?
Або надайте доказ, або ви будете брехуха.
Я навела приклад, які базові продукти і в якій кількості можна купити на 1100 грн, порад я НЕ давала.
Де я давала поради, що їсти веганам?
Або надайте доказ, або ви будете брехуха.
Я навела приклад, які базові продукти і в якій кількості можна купити на 1100 грн, порад я НЕ давала.
А рахувати кг цибулю це не порада як витратити краще чужі кошти ?
І тримайте своє хамство при собі , не брехуха
І тримайте своє хамство при собі , не брехуха
7
Я вся ваша• 18 октября в 11:08
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Можно, но не нужно. Лучше кульки
Які кульки?
Два-три тижні і фсьо• 18 октября в 11:08
7
Госпожа Белладонна• 18 октября в 11:09
Ответ дляГолубка миру
Для меня жвачка и здоровое питание это несовместимые вещи
Жвачка то не пітаніє а просто жувачка
4
4
Голубец• 18 октября в 11:09
Ответ дляАмбасадор щастя
Скільки потрібно на їжу, що включає і базову їжу і вкусняхи.
Тис 20 на одну людину.
3
Я вся ваша• 18 октября в 11:09
Ответ дляТрамвайGirl
Якщо свинина та курятина, то можна звісно.
А свинина і курка - це щось погане? Не всі можуть інше м´ясо їсти.
5
Вічний двигун• 18 октября в 11:09
Ответ дляАкуна_Матата
Оооо, пані вегетаріанка...
На 1100 грн можна купити:
110 кг цибулі.
105 кг моркви.
+-95 кг капусти.
+-70 кг картоплі.
35 кг яблук.
Хіба не наїстеся?
На 1100 грн можна купити:
110 кг цибулі.
105 кг моркви.
+-95 кг капусти.
+-70 кг картоплі.
35 кг яблук.
Хіба не наїстеся?
где? где картошка по 15 грн?
4
автор
Амбасадор щастя
• 18 октября в 11:09
Ответ дляДюймовочка
никто одним и не питается
можете сформулировать вопрос что бы я хотя б поняла что вы хотите услышать?
можете сформулировать вопрос что бы я хотя б поняла что вы хотите услышать?
Скільки ви витрачаєте в місяць на дорослого і окремо на дитину, якщо харчуєтесь не тільки базовими продуктами, а ще і вкусняшки.
Госпожа Белладонна• 18 октября в 11:10
Ответ дляЯ вся ваша
Ось моя закупка, так там їжа є і смаколики, гостинці для тата, сьогодні посилку відправлю. Автор, у Вас, соррі - тисяча в смітник.
І до чого ті знов свинятини ?
Вегану
3
3
Неваляшкина• 18 октября в 11:11
У меня на одну выходит где-то 11-12 тысяч в месяц. Но это с учетом того, что я мало готовлю и на кофе в день уходит 100-200 грн
1
ТрамвайGirl• 18 октября в 11:11
Ответ дляЯ вся ваша
А свинина і курка - це щось погане? Не всі можуть інше м´ясо їсти.
Питання було про кількість м’яса за 1 тис. А не про’ погане’
Дюймовочка• 18 октября в 11:11
Ответ дляАмбасадор щастя
Скільки ви витрачаєте в місяць на дорослого і окремо на дитину, якщо харчуєтесь не тільки базовими продуктами, а ще і вкусняшки.
но вы же плюс вегетарианка
неужели нельзя это было сформулировать вначале
мои кроме нормальной еды хотят и мивину, и шоколад, и чипсы с колой
по теме - никогда не считала, но последнее время ужимаемся в тратах, уже нет 10 шоколадок за один поход в магазин
неужели нельзя это было сформулировать вначале
мои кроме нормальной еды хотят и мивину, и шоколад, и чипсы с колой
по теме - никогда не считала, но последнее время ужимаемся в тратах, уже нет 10 шоколадок за один поход в магазин
1
Я вся ваша• 18 октября в 11:12
Ответ дляГоспожа Белладонна
І до чого ті знов свинятини ?
Вегану
Ну хай тофу, соєвого м´яса набере, а не якесь збочення.
1
6
автор
Амбасадор щастя
• 18 октября в 11:12
Ответ дляТільки не про гроші
Дивне меню... Чому не можете взяти для дитини нормальне молоко, а не рослинне? Де овочі, бобові? Чи не простіше замість насіння купити за ті ж кошти цілий гарбуз, в якому буде в насіння, і м´якіть?
Гарбуз дитина не їсть.
Бобові вдома є. Овочі буду брати ввечері (я б все не донесла ще і з овочами).
Нормальне молоко беру, але не часто, бо у дитини лактозна недостатність. Безлактозне молоко в маленькому фасуванні важко знайти. Йогурти не хотіла брати
Бобові вдома є. Овочі буду брати ввечері (я б все не донесла ще і з овочами).
Нормальне молоко беру, але не часто, бо у дитини лактозна недостатність. Безлактозне молоко в маленькому фасуванні важко знайти. Йогурти не хотіла брати
4
Тільки не про гроші• 18 октября в 11:12
Ответ дляВічний двигун
где? где картошка по 15 грн?
Почти везде. Даже по 10 сейчас есть.
2
Вічний двигун• 18 октября в 11:13
Голубец• 18 октября в 11:13
Ответ дляАмбасадор щастя
Так. Бо я вегетаріанка. І можу сказати, що за 300 грам 129 грн - це не дорого. Найдешевше 99 грн ковбаса з метану, але вона мені не подобається.
Не розказуйте про вегетаріанство, якщо споживаєте сосиски. Їсти наче м´ясо, але не м´ясо. Де ваша філософія?
9
7
автор
Амбасадор щастя
• 18 октября в 11:13
Ответ дляГоспожа Белладонна
Мій останній чек ( для автора вегана саме то )- 400 грам лохини , 1300 грам манго , 500 грам вівсянки , хумус , 150 грам сиру і борошно безглютенове - 500 грн ( не Україна , хоч тут розказують як дорого в ЄС і як всі економлять )
Супер.
Так як я в Україні, то звісно хотіла б розкладку по Україні.
Так як я в Україні, то звісно хотіла б розкладку по Україні.
Акуна_Матата• 18 октября в 11:14
Ответ дляВічний двигун
где? где картошка по 15 грн?
Всюди.
Там же, до речі, де і цибуля по 10, морква і капуста по 11, буряки по 8, а яблука по 30. Тобто на базарах, на розкладках та машинах майже в кожному дворі та на прилавках в супермаркетах.
Там же, до речі, де і цибуля по 10, морква і капуста по 11, буряки по 8, а яблука по 30. Тобто на базарах, на розкладках та машинах майже в кожному дворі та на прилавках в супермаркетах.
7
Два-три тижні і фсьо• 18 октября в 11:15
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви таки не безсила , а намагаєтеся бути розумною і давати поради там де не компетентні - вегани це не сироіди - що мають тішитися моркві та цибулі
Їжте свинину і не умнічайте
Їжте свинину і не умнічайте
Який сенс скаржитись на дороговизну специфічних продуктів? Вегани або вчаться готувати самі з квасолі/сочевиці/нуту/торфу і т.д. або не ниють. Тим більше, якщо автор «шиканула» для відпочинку
3
9
Вічний двигун• 18 октября в 11:15
Ответ дляАмбасадор щастя
Так. Бо я вегетаріанка. І можу сказати, що за 300 грам 129 грн - це не дорого. Найдешевше 99 грн ковбаса з метану, але вона мені не подобається.
колбаса из чего, простите?
1
Голубец• 18 октября в 11:16
Ответ дляВічний двигун
где? где картошка по 15 грн?
На ринку по 18 мішком. Можна купити по 15. Дніпро
2
автор
Амбасадор щастя
• 18 октября в 11:16
Ответ дляАкуна_Матата
1100 - це 2 кг риби, 2 кг м´яса.
Або більше 70 кг картоплі.
Або більше 100 кг моркви, цибулі, капусти та буряка.
Або 22 літра свіжого домашнього молока.
Тож при розумному плануванні це сума, цілком достатня для закупки великої кількості базових продуктів.
Або більше 70 кг картоплі.
Або більше 100 кг моркви, цибулі, капусти та буряка.
Або 22 літра свіжого домашнього молока.
Тож при розумному плануванні це сума, цілком достатня для закупки великої кількості базових продуктів.
Та. Але жити лише на базових продуктах = виснаження організму.
Мені зараз потрібні сили. І потрібні додаткові ці продукти.
І груші в сезон, або трохи твердого сира - це не таке вже і погане планування.
Коли є можливість, то беру і знижки. В Сільпо на цьому тижні закупила 24 банки квасолі консервованої Верес по 30 грн (була знижка 2+2безкоштовні). Тому звісно купую не тільки такі продукти ...
Мені зараз потрібні сили. І потрібні додаткові ці продукти.
І груші в сезон, або трохи твердого сира - це не таке вже і погане планування.
Коли є можливість, то беру і знижки. В Сільпо на цьому тижні закупила 24 банки квасолі консервованої Верес по 30 грн (була знижка 2+2безкоштовні). Тому звісно купую не тільки такі продукти ...
1
Я вся ваша• 18 октября в 11:16
Ответ дляТрамвайGirl
Питання було про кількість м’яса за 1 тис. А не про’ погане’
От у мене якраз більше 4 кг на 1 тис. З хвостиком, спеціально порахувала щойно. Нам на 4 це на 2 тижні. Ми не економимо, але на ціни я дивлюся, бюджет планую.
2
ТрамвайGirl• 18 октября в 11:17
Ответ дляВічний двигун
где? где картошка по 15 грн?
В Посаде по 14 белая и 15 розовая
автор
Амбасадор щастя
• 18 октября в 11:18
Ответ дляГолубка миру
А зачем тогда чек здесь,если меню не стандарт?
Это меня тоже есть пищевые особенности,но я не пытаюсь сравнивать бюджет с обычной корзиной
Это меня тоже есть пищевые особенности,но я не пытаюсь сравнивать бюджет с обычной корзиной
Чек я прикріпила, щоб не переписувати ціни і суми
Полонянка SexShop-а!• 18 октября в 11:18
Треба було одразу написати , що ви вегани. Це ж зовсім інше харчування. Якщо купувати готові веганські продукти, таке харчування дорожче.
3
Два-три тижні і фсьо• 18 октября в 11:19
9
Госпожа Белладонна• 18 октября в 11:19
Ответ дляЯ вся ваша
Ну хай тофу, соєвого м´яса набере, а не якесь збочення.
Хай автор набере те що їй смакує а не за порадами тих хто не в темі
2
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Тема закрыта
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу