Амбасадор щастя• 18 октября 2025
Так скільки на нормальну їжу потрібно?
Вирішила купити продукти щоб приємно для себе і доньки провести вихідні з грушами з сиром та запеченими грибами (гриби вже є вдома), а також на тиждень дитині молоко. І чек в 1000 грн. Причому те що я купила, це їжа під відпочинок, до неї потрібно ще купа основної їжі.
Ось питання:
хто також купує схожі продукти, то скільки у вас виходить в місяць на одну дорослу людину? На дитину? Ви прораховували?
Продукти в чеку:
Груші, сир твердий, рослинні сосискі (це самий дешевий варіант), рослинне молоко, багет, чука, насіння гарбузяне, поліні, кульки, жуйки....
Ось питання:
Продукти в чеку:
Я в дамках• 20 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Це якесь виживання, вибачте. Ні фруктів, ні овочів, м´яса, яєць мало
Овочі сезонні зараз це капуста і гарбуз. Морква буряк цибуля. Фрукти я не їм через шлунок. Син по бажанню. Але теж може раз в місяць з´їсти 3-4 банани або кілограм яблук. І все.
Аноним_Русалка• 20 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
А ще броколі, цв.капуста, помідори, баклажани, перці. Хурма, гранат, помело. Може не любить, бо ви не купляєте? Смаколиків дитина не хоче? Піцу якусь?
Я в дамках• 21 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
не любить. хіба що апельсини, але знову таки ж . любить сісти злопать кілограм і все.
смаколики - це що?
він обожнює смачне сало - для нього це супер смаколик. Мясо ,яке смачно приготоване - теж супер смаколик. він м’ясний. і торт легко поміняє на шматок мясця.
сир твердий любить, йому 200-300 грамів на тиждень з головою.
шаурму вдома готує - йому це смачно.
так, ще кока кола - але купує раз-два в тиждень баночку 0,33 , бо розуміє що це шкідливо. і купує виключно за кишенькові
смаколики - це що?
шаурму вдома готує - йому це смачно.
Аноним_Русалка• 21 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
смаколики - це що?
шаурму вдома готує - йому це смачно.
смаколики - це що?
шаурму вдома готує - йому це смачно.
Піца, суші? Мак? Кфс? Солодощі? Ще не бачила дітей, які це не люблять. Не знаю, що можна готувати із розрахунку 1 кг м´яса на тиждень на людину. Хіба що підливу.
Я в дамках• 21 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Дивувати вас далі?
Кфс, мак - ненавидить їхню картоплю
Солодощі - рідкість.
Мясо,сало - це тема
Звідки ви взяли 1кг м´яса на тиждень?
Якщи ви не вмієте різноманітно і недорого готувати і витрачаєте купу коштів на те що вважаєте вкусняшками. То це сугубо ваші проблеми.
Ми харчуємося різноманітно: голубці, котлети, тушене м´ясо,печені різноманітні, борщ зелений або червоний, шпундра, м´ясо на парі, томлене, макарони, рис, гречка, ячнева каша, пшенична,булгур. Яєчня, омлет, млинці, сир, творог.... І багато інших страв, які дитина в 13 років їсть, в могла б і не їсти, бо має свої смаки і свою думку
І я це знаю, доводити комусь щось не збираюсь
Кфс, мак - ненавидить їхню картоплю
Солодощі - рідкість.
Мясо,сало - це тема
Звідки ви взяли 1кг м´яса на тиждень?
Аноним_Русалка• 21 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
Дивувати вас далі?
Кфс, мак - ненавидить їхню картоплю
Солодощі - рідкість.
Мясо,сало - це тема
Звідки ви взяли 1кг м´яса на тиждень?
Кфс, мак - ненавидить їхню картоплю
Солодощі - рідкість.
Мясо,сало - це тема
Звідки ви взяли 1кг м´яса на тиждень?
Картоплю не любить, а все інше? Не вірю, що ваш син на дитячих дн сидить голодний. Я купую синові корисні смаколики: пастила, мармелад, фруктові пюре. І багато овочів, фруктів та зелені. І м´яса він з´їдає пів кіло в день це точно. І добре, що він це любить. В раціоні підлітка повинно бути багато білку та клітковини. Вітамінів та мікроелементів.
Я в дамках• 21 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Ви не врахували, що я не їм м´яса. Це по перше. По друге, з друзями він виходить, вони купують піццу на всіх або що. Але це знову таки не так часто, по друге - він це робить з кишенькових грошей.
Якщо ви вважаєте що овочах і фруктах не нашого регіону багато корисного. То я так не вважаю, в мене географічне харчування. Всі. Людям підходять продукти їх місцевості. А не якісь там помело і авокади.
Білок це не лише м´ясо, це і яйця і сир твердий та кисломолочний. Клітковина це не лише фрукти та овочі. Це і цільнозернові крупи, насіння, бобові.
По третє він харчується в ліцеї в обід. У нас дуже гарне мен. М´ясо риба і тд. Для нього це безкоштовно, бо ми родина військових
Аноним_Русалка• 21 октября 2025
Ответ дляЯ в дамках
То я бачу ви ні фруктів, ні м´яса, ні сиру не їсте. Святим духом харчуєтесь? А банани і апельсини - це географічне харчування? Ось моя покупка сьогодні. Це на 700 грн. І післязавтра знов треба буде робити закупи. Це враховуючи, що в мене дома дуже багато запасів. Неможливо на тисячу в тиждень харчуватися повноцінно.
Блиск думки• 07 ноября 2025
20-25 на 2+2, але це без кави з круасаном вранці, бо на це в мене йде 160на одного в день