Амбасадор щастя• 18 октября 2025

Так скільки на нормальну їжу потрібно?

Вирішила купити продукти щоб приємно для себе і доньки провести вихідні з грушами з сиром та запеченими грибами (гриби вже є вдома), а також на тиждень дитині молоко. І чек в 1000 грн. Причому те що я купила, це їжа під відпочинок, до неї потрібно ще купа основної їжі.
Ось питання:
хто також купує схожі продукти, то скільки у вас виходить в місяць на одну дорослу людину? На дитину? Ви прораховували?

Продукти в чеку:
Груші, сир твердий, рослинні сосискі (це самий дешевий варіант), рослинне молоко, багет, чука, насіння гарбузяне, поліні, кульки, жуйки....
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляЛастовиння
Та можна в чому завгодно, аби подешевше і побільше, а потім ще й носом тикнути. Ти диви яка, гарбузове насіння наважилась купити. До речі, дуже корисне!
На цьому форумі все що за межами картоплі капусти і мʼяса за акціями - вибрики
Партизанка• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
А тут вічно нещасним європейцям співчувають
я просто не понимаю сколько надо зарабаоывать что бы прокормиться как минимум и не одну кашу есть
а если еще в аптеку зайти - то уже и есть не нужно
у меня деньги тыщами улетали
почему то в польше мне на одну хватает 500 злотых на еду (это 5500 грн) при этом ем почти все, что хочу, ну креветки и лосось иногда позволяю
алкоголь не пью, сигареты не курю
Ластовиння• 18 октября 2025
Ответ дляПартизанка
цены не адекватные в украине на еду, это да
например в польше сегодня масло 82% 4 злотые, это 45 грн, молоко 20 грн литр, растительное 50-60 грн литр примерно, овсяное так вообще 45 грн литр, мясо сегодня мякоть 9.99 зл кг, сыр камамбер 4.20 зл шайба, это 50 грн
это грубо говоря час работы на работе
в Украине я первые пару дней прихожу в себя и пытаюсь адаптироваться к ценам, в Польше я никогда не трачу 1000 грн на поход в магазин.
сегодня купила 1 кг вырезки, пучок редиски, пачку камамбера, кило бананов, 2 упаковки салфеток - заплатила 24 злотые, это 260 грн
У нас деякі продукти в два рази дорожче
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляПартизанка
у меня деньги тыщами улетали
алкоголь не пью, сигареты не курю
І саме цікаве що все одно у всіх темах - європейці нещасні і навіть не знають як добре живеться в Україні
Партизанка• 18 октября 2025
Ответ дляЛастовиння
У нас деякі продукти в два рази дорожче
и много лекарств в 2-3 раза дороже
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляЛастовиння
У нас деякі продукти в два рази дорожче
Думаю не деякі , а практично всі
Партизанка• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
я когда вижу как бабули с дедулями по кафешкам и ресторанам сидят в выходные мне рыдать хочется, вспоминая как наши на кассе мелочь в ладони пересчитывают
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляПартизанка
и много лекарств в 2-3 раза дороже
При цьому зарплати не порівнюватимемо
Ластовиння• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так. І діти у всіх лише фрукти і овочі гризуть. Жодних цукерок і газованих напоїв. Слово чипси - це взагалі запрєщонка
Партизанка• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
При цьому зарплати не порівнюватимемо
ну вот я написала что я купила за час работы в польше - туда вошел кусок мяса на 1 кг
Ластовиння• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Думаю не деякі , а практично всі
Якщо по акції, то можна взяти не в два рази дорожче, а в півтора, як пощастить. А так дивлюся, те, що купила автор коментаря, я теж сьогодні купувала і все рівно вдвічі дорожче, лише камамбер вийшов -66, але це по знижці взяла, так то він 100 грн.
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляЛастовиння
Ми давно передаємо батькам продукти в Україну - різниця суттєва
Kittaa• 18 октября 2025
А що зараз жвачки коштують вже 35 грн?😱
Ластовиння• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Добре, коли є така можливість або хто живе близько біля кордону і має змогу їздити на закупи.
Партизанка• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
да, я машиной даже молоко передавала 2 пака, тетрапак, оно тут по акции 20 грн. И лекарства беру, например тут 200 грн, в Украине 800 тоже самое
Я_и_моя_собака• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так это реально самая здоровая пища, чем проще, тем здоровее. А вот эти растительные сосиски - извращение. Я бы запретила веганам такое есть, сосиски - мясо, любишь траву, ешь траву.
И лесбиянкам пользоваться фаллоимитаторами тоже
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Так там від сосисок тільки форма
Я_и_моя_собака• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Так там від сосисок тільки форма
И название, и ощущение что ты ешь сосиски из мяса. Зачем это?
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляПартизанка
Ті ліки що потрібні моїм - не значно дешевші , але в Польщі їх взагалі 65+ отримують безкоштовно - і це ліки по 100 злотих і дорожче
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ви їх пробували ?
Партизанка• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
мне назначали салофальк на месяц, в Украине эта дозировка мне бы обошлась 5600 грн, в Польше я взяла на месяц за 60 зл, это 700 грн. Почувствуй разницу, называется
Я_и_моя_собака• 18 октября 2025
Ответ дляГоспожа Белладонна
Ви їх пробували ?
Мне не надо, я мясоед. Я же не про вкус или качество продукта, вероятно существуют неотличимые от мясных сосиски, а про самообман в принципе: Я веган, я не ем мясо, но я ем сосиски из гороха. Что бы что? Не ешь мясо, не ешь сосиски, ешь просто горох.
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляПартизанка
Так
А пенсіонери взагалі більшість ліків мають за дармо , а нашим ще і купи на мізерну пенсію
Але для більшості Польща не заграніца і добре
Госпожа Белладонна• 18 октября 2025
Ответ дляЯ_и_моя_собака
А горох зліплений в формі сосиски вже світосприйняття мʼясоїдним псує ?
Молчунья• 18 октября 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
4 кг мяса можно на 1 тыс взять?
Аноним_Русалка• 18 октября 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Ого. Реально ви їсте маленькими порціями. Бо у вас в місяць на вас з дитиною тоді вийде 6000 грн.
І перелік продуктів у вас гарний!
І ви вірите, що все на 1500 грн?
Я вся ваша• 18 октября 2025
Ответ дляНеКонец-Света
це дуже мало білка ви споживаєте
Більш ніж достатньо. В раціоні яйця, м´ясо, риба, бобові, сир, сир кисломолочний.
Я вся ваша• 18 октября 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Ого вы экономные. Два стейка это 1 кг свиной шеи=350 грн, одна сковородка мяса. Один раз поесть.
Ну це не поїсти, це вибачте, пож....ти, хочеться і салата і картоплі. В мене одна порція тотал - 250 г - білрк, вуглеводи, клітковина. В чоловіка і дітей - скільки влізе.
Я вся ваша• 18 октября 2025
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Вживаю, але мʼясо набагато частіше, ну і не беру його на два тижні вперед, надаю перевагу свіжому
О, писали тут такі, а потім в 22 році лапи сосали. А ви з під колія берете, десь в селі живете? А в мене всього багато, не лише м´яса, люблю не залежати від магазинів, доставок.
НеКонец-Света• 18 октября 2025
Ответ дляЯ вся ваша
Ви рахували, наїдаєте по 100-120 грамів на особу на добу? У нас м´ясо по 200-250 грамів на людину+1-2 яйця на день+творог або протеїновий йогурт+горох або чечевиця кілька разів на тиждень+риба на сніданок, і ледь добиваємо норму