Міряю від одиниці• 18 октября в 20:28

Боже, 35 тыс на еду в топ теме люди нажирают и не лопнут

2+1 Это ферму свиней дешевле выгодувать
Шукаю трусики• 18 октября в 21:54
Ответ дляЗакуйовджена життям
Я знаю. Тому що купую у одних фермерів вже років 12-13.
И конечно же блюдите за процессом выращивания Верим)
Шукаю трусики• 18 октября в 21:56
Я теж купую років 12-13 в супермаркетах, і як бачете жива і повна сил
Шукаю трусики• 18 октября в 21:59
То фермерское из серии *только у нас подсолнечное масло с витамином Е*
Бабайко• 18 октября в 22:02
Ответ дляБегущаяпо
Який феєричний брєд про безкоштовне на городі, іноді значно дешевше купити, чим виростити. То тільки міським панянками здається, шо воно саме сіється, саме полеться і саме в корзину скаче.
Та я тут колись здуру написала, що моє хоббі дуже вже дорого виходить. Ще як порахувати землю, на якій росте, то можна за вартість тієї сотки ті бурячки і огірки 20 років їсти. То що лише не слухала)))
Бегущаяпо• 18 октября в 22:05
Ответ дляБабайко
Купуєш, доглядаєш, садиш, потім хрясь - заморозок в квітні, всьо пропало, чи спека влітку така, що той бурячок запікся ще до того, як викопали. Тільки той, хто має з цим справу, зрозуміє варітість ’само виросло’, самі тільки бур´яни чогось гарно ростуть
Бабайко• 18 октября в 22:06
Ответ дляПростоваля
Ой,млять,как вы в каждом посте надоели копировать одна другую с этой рыбой,хорошим мясом, морепрАдуктами непременно ж,без ягод тоннами не выживаете. Гурманы прям с орехами,сырами ,оливками,креветками,да маслами.На землю спуститесь,у людей минималка,а они тут выпендриваются.
Работаю в огромном коллективе,никто и близко о таком не говорит и тем более не ест,только тут эти бохачки,что не выживают на 100-200 тыщ в месяц.Противно уже от брехни.
Так все перераховане вами не входить в умовні 25-35 тисяч на родину. Це та ж сама їжа, яку їсте ви з колегами. Борщ, м´ясо, риба, молочка -кисломолочка, овочі, фрукти тощо. Без надлишків. Чи скільки воно все має коштувати? Тут, ще, звісно, дивлячись кого годувати. Але 5 тисяч на людину це базова споживацька корзина+/-, що ж ви там такого з колегами їсте, що у вас прям значно менше?
Закуйовджена життям• 18 октября в 22:10
Ответ дляШукаю трусики
Ні, авжеж. Але багато разів була на їх фермі. Ну і свіже мʼясо, яке купуєш прямо в день забою, самі розумієте, варте того, щоб переплатити.
Бабайко• 18 октября в 22:11
Ответ дляВесняний Марафон
Підтримую.
Гарбузова кашка з родзинками,просто шматок відвареного м*яса з овочами- щось просте для шлунка і приготування.
Це від вас діти з´їхали))). Я гарбузову кашу вже тиждень не зварю ніяк. Крім мене ніхто таке не буде, а окремо собі варити ліньки.
Закуйовджена життям• 18 октября в 22:13
Ответ дляПростоваля
О, почалось. «Якщо я так живу, то й всі так живуть». Не інакше
Вакцениро Вона• 18 октября в 22:13
Ответ дляіронічна антитеза
Тому що є можливість купити те,що хочеш. Ви ж як хочете солодкого не берете ложку цукру в рот, а берете цукерку
А я про жто и говорю, когда не человек управляет желаниями, а желания им. Сахар не ем, потому что не считаю его необходимым организму, а вы елите все что желает ваш органищм, потом лечите одирентя, диабеты и прочее. Если относитсч к еде рационально, то она перестает управлять вами и организму полезней)
Простоваля• 18 октября в 22:16
Ответ дляБабайко
Мясо 220 свинина шикарная сегодня брала,молоко 29 грн литр галичина,творог около 100,рыбы на выбор не 700 грн,яйца 39 грн/дес,масло брала в атб по акции около 50(здесь тема была),картошка 12 грн кг,огурцы 90,что вы там едите кроме мраморной телятины в борще?Бананы,яблоки,виноград-это недорого.Или вы это принципиально не видите?Начинают тут басни рассказывать,больше ж никто в магазины и на базары не ходит.
Бабайко• 18 октября в 22:18
Ответ дляБегущаяпо
Угу. На півтори тисячі перегною під малину тільки, золота буде, якщо не з´їсть нічого, морозом не виб´є, не засушить (хоча на наступний рік буде ’безкоштовний’ автополив))) і ще якої холери не нападе. Хоча цього року багато було, але так як відро то велике дивишся, а в ньому 3 кг всього. По 200 грн/кг хіба що гратись, бо я це люблю
Простоваля• 18 октября в 22:19
Ответ дляЗакуйовджена життям
Не почалось,а продолжаются брехни мЭстных богачек.Мы в курсе.
А ось і я• 18 октября в 22:20
Ответ дляМіряю від одиниці
Возьми дешевый толстолоб и рыбный суп и котлет наделай,караси по 50 гр пожарь.
Навіщо? Не всі ж такі злидарі, щоб викручуватися харчуючись таким сміттям.
Карасі то їжа для кішок мабуть, не уявляю як ті кістки їсти.
Свинина взагалі некорисна.
Бабайко• 18 октября в 22:22
Ответ дляПростоваля
Ну я рада, що вам все влаштовує. Вам дешево і смачно, це ж чудово. Але так далеко не у всіх, то чому вас це дивує. Ваш список для когось теж буржуйські замашки, але ж ви купуєте. І так, годувати родину зараз дорого і ще дорожче, без мраморної телятини, звичайна непогано витягне, якщо її їсти, а не нюхати.
Простоваля• 18 октября в 22:23
Ответ дляА ось і я
Свинина взагалі некорисна.
О,дожились,суп,рыба-смиття,свинина не полезна,откуда вы такие повылазили?
Бабайко• 18 октября в 22:24
Ответ дляА ось і я
Свинина взагалі некорисна.
Ви що, котам категорично не можна карасів.
А ось і я• 18 октября в 22:27
Ответ дляПростоваля
Риба - корисна, якщо мова не про кістлявих карасів.
Оселедець, судак, мінтай і взагалі морська риба; банальний короп - і той корисний.

Свинина взагалі ніколи не вважалась корисною, що ви мелете взагалі?
Це жирне м´ясо від тварини, що харчується сміттям по суті - з чого ви взагалі вирішили що воно може бути корисним?
Індичка, ягнятина, телятина - ось де реальна користь.
А ось і я• 18 октября в 22:28
Ответ дляБабайко
Ну тоді я не знаю кому їх взагалі можна) Бо людям це точно не їжа, це прям голодним сидіти треба щоб карасів їсти з такою кількістю кісток.
Фокус-Покус• 18 октября в 22:29
Ответ дляМіряю від одиниці
Деньги в унитаз
Не завидуйте, автор
Простоваля• 18 октября в 22:30
Ответ дляА ось і я

Вот это тон,попуститесь,мелете фигню здесь вы.Знаток мне нашлась. Таким тоном мужу на кухне,а не на форуме,хамка.
А ось і я• 18 октября в 22:31
Ответ дляПростоваля
Та не нервуйте так, біжіть карасика зжеріть
Я тут Живу• 18 октября в 22:32
Ответ дляБабайко
І їжте тричі на день. Борщ є. 700 грамів телятини вже вивели його зі списку бюджетних страв. А туди ще треба квасолю, горошок, кукурудзу, сметану.´, чпсничок... Ну і пампухів, куди ж без них. І що далі? Чи борщ має бути на курячих кістяках і капусті? Так тоді треба після нього це каші і котлет, бо ваші овочі варені у водичці це не їжа.
Знову ви зі своєю кукурудзою і брокколі в борщі
Соседушка• 18 октября в 22:35
Вы из каких годов пишете? Доллар больше 40, все привязано к валюте. Нажирают. Вы там где доллар еще по 8?
Бабайко• 18 октября в 22:36
Ответ дляА ось і я
Любити треба. Але це і справді не їжа. Мама їла, замість насіння. Ну хтось насіння лузає, хтось карасів. Але то такий процес, що в мене на нього нервів не вистачало ніколи. Не їла ні карасі, ні товстолоб. Лише котлети і то щоб з дорослого коропа чи щуки. От пам´ятаю сусідок і бабусю ’рвало’ на клапті, ’чого вона у тебе така пацькана, прям блакитної крові’. Мама всіх швидко по місцях розставила, батько добавив. Нас гарно годували з сестрою. Вода з колодязя погана була - носили хорошу, хоч в далеко. Потім батько з артезіанських свердловин возив по знайомству. То теж усіх аж припікало. Але мені 40, одна коронка, зуби всі хороші і здоров´я, як у коняки. І я, спасибі батькам, знаю як годувати дітей. А чиї там які обрізки їдять... Ну свою ж голову не позичиш, щоб трохи думали, кому вінегрети, а кому таки котлети мають бути.
Бабайко• 18 октября в 22:39
Ответ дляЯ тут Живу
Так. Тільки я чомусь переплутала, не броколі, а цвітна капуста) І це смачно, правда не дуже бюджетно. Ну не хочуть діти їсти водичку з капустою і буряком. Так і не повинні хотіти. В тому вашому ’борщі’ їстівного юшка і картопля без м´яса, квасолі і нормальних овочів. Я вкурсі, так в дитинстві і їла. Самі свою капусту варену жеріть, як така добра. А дітей треба годувати нормально.
Морковна• 18 октября в 22:42
50€ в неделю и никак не меньше на человека. И это при готовке дома. Вот и считайте семья 5 человек в районе 1250+/- только питание. В норм стране при двух работающих- вполне реально. В Украине с нашими зарплатами увы многим недоступная база
Да Щас же• 18 октября в 22:42
Ответ дляПростоваля
Это норма, а не выпендрёж и если вы не в курсе что такое деликатес, то я их не перечисляла тут. Речь не об омарах, икре, фуагре, а о базе. Качественное мясо, жиры, молочка, овощи и фрукты.
И то что многие не могут себе позволить нормальную базовую еду это называется выживанием, низким уровнем жизни в стране и жизнью за чертой бедности
Анчо Ус• 18 октября в 22:45
Люди на самом деле жрут больше, чем им требуется. Но все идёт к тому, что лавочку прикроют
Анчо Ус• 18 октября в 22:48
Ответ дляВакцениро Вона
Еда - это всего лишь средство существования, а некоторые воздвигают ее в культ. У таких все мысли о том как они будут вкусно жрать.
Ну еда играет большую роль в нашей жизни. От еды как и от секса люди получают удовольствие. Но часто люди закидывают в себя огромное количество продуктов. Как тут часто пишут, дети подростки каждый час приходят нам кухню поесть. Зачем? Может просто им нечем заняться?