Міряю від одиниці• 18 октября в 20:28

Боже, 35 тыс на еду в топ теме люди нажирают и не лопнут

2+1 Это ферму свиней дешевле выгодувать
Вимагаю спілкування• 18 октября в 21:05
Ответ дляМіряю від одиниці
Креветки тоже в басейнах резиновый в частных подворьях разводят или вы думали вам их с океана поставляют?
Мені доставляють.
Несу пургу• 18 октября в 21:06
Ответ дляМіряю від одиниці
Наварите борща кастрюляку
Я підкажу, ще дешевше і ситніше картоплі насмажить з цибулею, да?))
Тріль підпільний• 18 октября в 21:06
А вам яка різниця скільки витрачають на їжу? Не було б грошей, не тратили б.
Кудлата хмаринка• 18 октября в 21:07
Ответ дляМіряю від одиниці
У них бесплатно это на огороде
Прям бесплатно. Вы шутите? Да?
Бабайко• 18 октября в 21:11
Ответ дляМіряю від одиниці
Возьми дешевый толстолоб и рыбный суп и котлет наделай,караси по 50 гр пожарь.
Ага. Я на такій ’рибі’ довго думала, що рибу не їм. А потім виявилося, що не хм я лише ТАКУ рибу, а як нормальну, то дуже навіть смачно. Але в наше село рибу хоч не возили, та й то мама не розказувала, щоб я карасів жерла. Мовчки м´ясо тушила.
Бабайко• 18 октября в 21:12
Ответ дляМіряю від одиниці
Борщ,суп,гарнир,сосиска ,котлета и наестся ваш подросток
Звісно. Тільки все це не безкоштовно ж. І не винегрет. Якраз в 5-10 тисяч впишеться борщ, суп, гарнір і сосиска з котлетою)))
Бабайко• 18 октября в 21:16
Ответ дляМіряю від одиниці
Наварите борща кастрюляку
І їжте тричі на день. Борщ є. 700 грамів телятини вже вивели його зі списку бюджетних страв. А туди ще треба квасолю, горошок, кукурудзу, сметану.´, чпсничок... Ну і пампухів, куди ж без них. І що далі? Чи борщ має бути на курячих кістяках і капусті? Так тоді треба після нього це каші і котлет, бо ваші овочі варені у водичці це не їжа.
Бабайко• 18 октября в 21:20
Ответ дляНесу пургу
Бляха, вчора була картопля, так захотілося))) з капустою квашеною. Але діти таке не їдять. І до картоплі були запечені стегна, малим пюрешка. І діти після вечері ще тричі щось дотоптують. - то бутери, то какао з печивом, то якісь фрукти. Винограду на дві сотні з´їли за вчора))) прийшла, там лише хвостик)))
Valentina shop2020• 18 октября в 21:25
Ответ дляЗакуйовджена життям
Якраз ок, щоб купувати хороше мʼясо, рибу, морепродукти, фрукти, овочі, а не «забиватись» самим дешевим макарлом.
Хорошее мясо это какое по вашему ?
Ширли-Мырли• 18 октября в 21:26
Ответ дляЩа как дам
Блин, я наверное постарела, и еда теперь одно из самых низких частей бюджета. Вообще есть не хочется. Теперь я понимаю своих дедушек и бабушек, когда они ели совсем мало. Я стала такой же. А раньше думала они врут.
Сколько вам?
Весняний Марафон• 18 октября в 21:26
Ответ дляЩа как дам
Підтримую.
Гарбузова кашка з родзинками,просто шматок відвареного м*яса з овочами- щось просте для шлунка і приготування.
Ща как дам• 18 октября в 21:27
Ответ дляШирли-Мырли
Сколько вам?
Скоро 54
Есть меньше стала где то после 47.А намного меньше после 50
Херсон це Україна• 18 октября в 21:27
Ответ дляВакцениро Вона
Хочется комбикормов?)
Хочется всего из еды))))
Valentina shop2020• 18 октября в 21:29
Ответ дляДа Щас же
А это что какая-то бешеная сумма? На семью с детьми если, да даже и без детей. Купить мясо фермерское, молочку, морепродукты, овощи, ягоды. Масло качественное сливочное и оливковое. Масла для жарки. Хлеб на закваске. Оливки, сыры, паштеты, орехи.
Это вам не куриные сердечки или четверти непонятные в супермаркете и не олейна по акции.
За мясо фермерское помолчите ,оно везде одинаковое.
Сегодня посетила ярмарок ,Киев,мясо все не аппетитное,битум как со слона,но оно все фермерское
СпайдерВумен• 18 октября в 21:31
Ответ дляМіряю від одиниці
Деньги в унитаз
Так а скільки, по вашому, йде на нормальну їжу? Не картопля з рябою, а повноцінне харчування?
СпайдерВумен• 18 октября в 21:32
Ответ дляСамохвалова
А що там його нажирать, як телятина 500грн, риба 800. Нажирать, це макаронами
Нажирать дешевими сезонними овочами, каша, хліб і дешева курка.
Бегущаяпо• 18 октября в 21:33
В моєму радянському дитинстві цукерки були на свята, у бабусі пиріжки, та хліб з цукром на десерт, велика радість сосиски з гірчицею, а смакота - шоколадне масло, мандарини на новий рік, тоді ж і святкові салати - але то хіба від гарного життя, то дефіцит продуктв, то дефіцити грошей. Звісно пам´ятаю і торт ’Динамо’, було морозиво, мармелад формований.....але то дуже не часто.
Я б не хотіла, щоб мої діти так жили або радіти, щоб восени буряки дешеві, як тут люблять писати.
Гарно харчуватися зараз дорого, що там казати і 35 000 то геть не про ’жруть’ на сім´ю і не про креветки з хамонами на щодень.
Самохвалова• 18 октября в 21:34
Ответ дляСпайдерВумен
Гормональна курка, потім зекономлені гроші на м´ясі иожна юуде витратить на лікування. Прекрасний план
СпайдерВумен• 18 октября в 21:35
Ответ дляСамохвалова
Так, отож. Нормальне харчування, без обжираловки, коштує дорого.
Бегущаяпо• 18 октября в 21:36
Ответ дляТріль підпільний
САме сьогодні про це зі знайомою говрили. Проходимо мимо новенької приватної школи, ну і звісно діалог про неї. Знайома сказала, що ніколи б за приватну не платила 35000 в місяць, але то,як подивитися, для когось та сума , то не про витрати, не було б - не платили б.
Так і з харчами, кожен сам визначає свої пріорітети, виходячи з бюджету сім´ї. Хтось в АТБ по акціях, а хтось в Гудвайні купує продукти, всі ми різні.
Бегущаяпо• 18 октября в 21:37
Ответ дляМіряю від одиниці
У них бесплатно это на огороде
Який феєричний брєд про безкоштовне на городі, іноді значно дешевше купити, чим виростити. То тільки міським панянками здається, шо воно саме сіється, саме полеться і саме в корзину скаче.
Тріль підпільний• 18 октября в 21:39
Ответ дляМіряю від одиниці
У них бесплатно это на огороде
Ага, саме росте, і сіється/садиться саме, все саме.
Шукаю трусики• 18 октября в 21:40
Ответ дляКудлата хмаринка
Сейчас все пенсионеры пошли в Сильпо за буряком самогоном и малиновым вареньем. От касир удивиться
И не только пенсионеры
Закуйовджена життям• 18 октября в 21:43
Ответ дляValentina shop2020
Хорошее мясо это какое по вашему ?
Наприклад, фермерське, а не фабричне.
Ниф_ниф• 18 октября в 21:43
Ответ дляМіряю від одиниці
Сосиску тоже сами сделали?
Ниф_ниф• 18 октября в 21:44
Ответ дляМіряю від одиниці
У них бесплатно это на огороде
Прямо у всех есть огород. До нашей дачи 60 грн туда сюда съездить. Плюс еще до фронта 15 км
Этожзвяздаяегообожаю• 18 октября в 21:45
Ответ дляМадам Подлинник
Сколько на косметику тратишь?
Это ж Маня. Зачем ей косметика? Она бот на удаленке, неважно, как она выглядит. Важно, что в неё в голове (зачеркнуто), в методичке.
Шукаю трусики• 18 октября в 21:47
Ответ дляЗакуйовджена життям
Наприклад, фермерське, а не фабричне.
Та вы прям знаете как фермеры выращивают то мясо) У них такой же поток как и ’фабричне’, только цена выше, типа выращено в экологичных условиях. Ага, под Киевом прям сплошная супер чистая экология
Закуйовджена життям• 18 октября в 21:51
Ответ дляШукаю трусики
Я знаю. Тому що купую у одних фермерів вже років 12-13.
Простоваля• 18 октября в 21:54
Ответ дляДа Щас же
Ой,млять,как вы в каждом посте надоели копировать одна другую с этой рыбой,хорошим мясом, морепрАдуктами непременно ж,без ягод тоннами не выживаете. Гурманы прям с орехами,сырами ,оливками,креветками,да маслами.На землю спуститесь,у людей минималка,а они тут выпендриваются.
Работаю в огромном коллективе,никто и близко о таком не говорит и тем более не ест,только тут эти бохачки,что не выживают на 100-200 тыщ в месяц.Противно уже от брехни.