вАлнуюся сильнА• 15 сентября в 17:52

Вага корма цуценяті

Дівчата, хто кормить фарміна кормом цуценят або може є тут ветеринари, потрібна думка тих хто в темі)) не просто розмірковування, скільки грамів корму потрібно цуценяті 3 міс вага 1500 гр, вага дорослої собаки буде приблизно 3000 гр згідно таблиці з офіційного сайту
автор вАлнуюся сильнА • 15 сентября в 17:54
Добавлю ще таблицю, бо може погано видно
ЖующаЯКонфету• 15 сентября в 17:56
так а що там розмірковувати на пачці вказано 60 гр
автор вАлнуюся сильнА • 15 сентября в 17:58
Ответ дляЖующаЯКонфету
От і я так вважаю, я була сьогодні в магазині і мене продавець завіряє і каже що вона компетентна що 35 гр в добу. І до речі заводчик у якого взяла цуценя також завіряє що 35 грам.
Плекаю думи• 15 сентября в 17:59
І це добова норма
автор вАлнуюся сильнА • 15 сентября в 18:00
Ответ дляПлекаю думи
І це добова норма
Я розумію що добова, але скільки 35 чи 60?
ЖующаЯКонфету• 15 сентября в 18:01
ну я б спиралася на дані виробника + спостерігайте, буде сильно ’товстішати’)) можна буде трішки зменьшити, але не одразу сильно.
ЖующаЯКонфету• 15 сентября в 18:01
Ответ длявАлнуюся сильнА
я годувала саме виходячи з поточного віку цуценя та очікуваного дорослого
автор вАлнуюся сильнА • 15 сентября в 18:02
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так на що спиралися ? Як розуміти таблицю ?
Плекаю думи• 15 сентября в 18:02
Що не зрозуміло? Перший стовпчик, 2й рядок. З міс- 35гр
ЖующаЯКонфету• 15 сентября в 18:02
поточний вік собаки = 3 міс, доросла вага 3 кг, на перехресті = 60 грам
ЖующаЯКонфету• 15 сентября в 18:04
Ответ дляПлекаю думи
для собаки доросла вага якої 1.5 кг, так 35 грам, але ж тут собака не доросла ще до тої ваги і задача її доростити туди))
автор вАлнуюся сильнА • 15 сентября в 18:27
Ответ дляЖующаЯКонфету
Я читаю питання по цьому корму на розетці і також рекомендують не так, просто вагу беруть на даний час і вік, не враховують вагу дорослої тварини
МеняАЖтрусит• 15 сентября в 18:54
Обычно нужно смотреть по предполагаемому весу взрослой собаки. Собачьи таблицы для щенков именно так сделаны.
А вот для котят нужно выбирать по текущему весу норму.
В Вашей случае 60грамм.
Мне так тоже вет как-то с умным видом сказал давать 30грамм в сутки. У меня собака повыковыривала всю пыль из-за мебели и поела. Пришла к своему вету - она говорит, Вы че, его суточная норма 120грамм
Непогодка• 15 сентября в 18:58
Автор, не знаю, что за порода, но у меня чихуа 2500 гр и в 4 мес он весил 900 гр. Ваш заводчик согласен с конечным весом собаки? Мне кажется, он будет гораздо больше весить.
Не кую, не мелю• 15 сентября в 20:34
Спросите в чате gpt. Он посчитает сколько вашей породе в этом возрасте надо. Потому что я своего кормила по пачке, тоже такой корм брала, а щенок не наедался, а чат посчитал почти в 2 раза больше чем написано. Какая у вас порода?
автор вАлнуюся сильнА • 15 сентября в 20:42
Ответ дляНе кую, не мелю
Папильйон, чат спочатку написав 35 гр, потім я кажу , переклади вірно та подумай гарно, він написав 60 гр
автор вАлнуюся сильнА • 15 сентября в 20:43
Ответ дляНепогодка
Порода папільйон, спочатку заводчик казала що буде 2,5 кг, тепер сказала 3 кг, Можливо і трохи більше. Мама в нього крупніша, папа чуть більше 2 кг