Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
jannjann77• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
У вас асфальт на дорозі і на тротуарах обстрілюють? Я думала найгірші тротуари це я бачила у шотландській провінції. Виявляється він був не найгірший
У нас все обстрілюють, бо у нас всюди НАТО, навіть в кущах.
А у вас?
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Київ дуже занедбане місто подекуди. Дуже. Сумно від того. Може як з машини і в дорогий жк то не так помітно. А з жк в ресторан і т.д.
Підіть на Андріївський узвіз, там стоїть пам´ятник Проні Прокопівні. І трошки нижче є кафе ’За двома зайцями’
Valentina shop2020• 19 октября 2025
Ответ дляMira29-c3c3
Валентино , ну як черговий раз раз про Майдан не згадати ?
Не отступайте от темы, если нечего сказать дельное.
То что вы сбросили ,оставляйте себе на память
Илона-Матвеева• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Я порівнюю Варшаву і Київ. При майже однакових бюджетах різний результат
Так споганити столицю ще треба постаратись
Ви серйозно.
У нас війна взагалі то .
Якби не цей руйнівний фактор,то в Україні кожне місто виглядало краще ніж якась Варшава.
У нас війна взагалі то .
Ответ дляok1904
Серйозно? То Ви часом про обстріли Києва не забули? В Варшаві теж так багато руїнуваннь від шахедів?
Подивіться мою відповідь «29»
Які шахеди, яка війна? Не треба вигороджувати і прикривати ЦЕ війною. Так було завжди, так є під час війни, і так буде і без війни. Бо підхід такий.
Valentina shop2020• 19 октября 2025
Ответ дляTeonaa
А чого ? А Ви не бачили як плитку кладуть буває (великі такі глиби, квадратні, «старого зразка» типу. Поняли?) - косо, криво, буграми. Візочком їдеш - просто гори, неможливо їхати.
Під‘їзд пофарбували - по низу калюжі на підлозі - похуй, застелять не нада ж було. Намазюкали, і з‘їбалися. Нашо така «робота», нашо такі «косметичні ремонти»? Ну і те, що фарбують лише один з половиною поверх то я взагалі не згадую навіть. Інші поверхи хай все сиплеться ж. Там ж люди не живуть.
Прорве трубу - перерирують, поміняють/заліплять жвачкою трубу - засиплчть тими колдойобінами, і з‘їбуться. Не пройти не проїхать потім. Це так просто робиться -все через жопу.
Все правильно,..
FreeTalk.Zone• 19 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Я згодна що багато чого роблять через Ж. Але ж автор прийшла щоб порівняти Київ і Варшаву. Різні міста, різні країни. Навіщо? Всюди є і плюси і мінуси. В Польщі хороші виплати на дітей, заохочують. У нас 860 грн. Але ж можна також порівняти медицину, наприклад. Порівняти бьюті індустрію і багато чого ще. Тільки нащо?
jannjann77• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
То явно не від війни. Все дуже занедбане. Ніби його давно ніхто не ремонтував. Громадський транспорт просто спалити треба, і купити нормальні тролейбуси і маршрутні таксі
Йдіть ви в... шотландську провінцію
У моєі подруги невістка приїзджала з Німеччини, вже 3.5 роки там. Так вона тоже звіздякала - как вы тут живете, у вас скучно. Забула, з якої дупи до сім´ї моєї подруги потрапила. Як тут матюкатись не будеш.
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Мене саме більше зачіпає шо понастроїли - хто в місто, хто в село, немає загальної концепції, якоїсь гармонії у тому всьому. Якогось загального бачення. Ліплять шо попало де попало
То скинь Кличка та й набудуй, що схочеш!
Mira29-c3c3• 19 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
Я усе сказала .
А от те ,що кинула ви збережіть . І регулярно переглядайте. А не про Майдан днями й ночами говоріть .
Ответ дляjannjann77
Йдіть ви в... шотландську провінцію
Я не про скуку а про загальну естетику. Дорого багато подекуди, а десь шанхайські хащі. Немає загальної концепції громадського простору
Громадський транспорт як для столиці дно дна. У Кривому Розі таких убогих тролейбусів немає
Ответ дляFreeTalk.Zone
Так як раз вона не красу і згорілу «архітектуру» ж порівняла. Вона говорить саме про «колдойобіни». Що проклали «плиточки» якісь от. Да зробіть ж ви нормально, гладко, рівно. Ні! Городять наче з бодуна, на отїбись. А це ж маюуть все платні роботи. За рахунок людей. Для людей! Ходити.
Valentina shop2020• 19 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Там такие корни пустил,ни один экскаватор не разрушит ,то все надолго,ещё у него пять заступников ,и шесть лежит под столом,это он так сказал
Ответ дляTeonaa
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 октября 2025
Не настроїли, а мафи познімали, а прибирати тато Карло буде, всі служби чекають, щоб був хтось, хто не вони. У транспорті давно не їздила, не знаю кого ви там нюхаєте. І чому ви вирішили, що кияни мають мірятися піпіськами з закордонням?)) Так давно бачили Київ, що забули, куди піти? Парк Наталка поїдьте, відпочиньте на природі, у Пущу по гриби матніться
irinka_kyiv• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Шановна, щодо відсутності концепції простору і половини громадського транспорту ви може і праві (є і нормальні одиниці), але от щодо асфальту ні. Буквально вчора я ледь проїхала машиною біля будинку, в який вгатило ракетою в останні місяці. Якраз за пару місяців до обстрілу там поклали чудовий новий асфальт і відновили тротуари. Ви вважаєте, що уламки ракет, дронів, ппо і фрагментів руйнувань випаровуються у повітрі? Ні, це не так.
До речі, транспорт в різних містах теж страждає від обстрілів. Десь це потрапляння уламків, десь цілеспрямована атака на депо. Рухомий склад залізниці останнім часом виносять. Тому в цьому плані трішки зніміть рожеві окуляри. І так, ви не одна були за кордоном, в тому числі у варшаві. Вагони метро там теж від гілки метро відрізняються, принаймні пару років тому так було
FreeTalk.Zone• 19 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Ну так хто винен, що люди погоджуються працювати за копійки? Яка оплата, така і робота. А зараз ще й працювати немає кому. Дефіцит і майстрів і взагалі чоловіків. Мабуть в Европі оплата достойна, от і роблять на совість. Хоча тут теж.. дивлячись яке місто. Я в Польші була набагато далі від Варшави, то повірте, не краще ніж Київ. Доречі, там багато людей з інвалідністю, з обмеженими можливостями. Але в супермаркетах деяких такі вузькі проходи, що навіть самий легкий дитячий візочок типу йо-йо не проїде.