lilul990• 19 октября 2025

Кияни, тільки не обіжайтесь

Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
VIKYSIA• 19 октября 2025
Мне в Киеве всё нравится
Like-995b• 19 октября 2025
Вам в Кривой рог. Мы вам ничего подсказывать не будем)
Flower Girl23• 19 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
То скинь Кличка та й набудуй, що схочеш!
Вот! Только хотела сказать, эта тема - завуалированный наезд на Кличко.. И отвечу всем, как киевлянка - и не надейтесь даже его скинуть, мы своего мэра в обиду не дадим, особенно заграничным беженкам...
LudaSHS• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
То явно не від війни. Все дуже занедбане. Ніби його давно ніхто не ремонтував. Громадський транспорт просто спалити треба, і купити нормальні тролейбуси і маршрутні таксі
То треба ремонтувати все і класти тротуари в час війни, чи то не треба?
То хаять Клічко і мітинги були, щоб нічого не ремонтувати під час війни.
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
А я Київ люблю, його Гори, Дніпро, зелені схили, зараз особливо гарні в променцях сонця, де не де за хмарами, а схили всіх барв осені
kuskus• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
У вас асфальт на дорозі і на тротуарах обстрілюють? Я думала найгірші тротуари це я бачила у шотландській провінції. Виявляється він був не найгірший
Ми люди прості, пробачте нам, пані, що не червоними килимами вистелити вам доріженьку
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
Якшо абстрагуватися від війни - перелатане полотно яке взялося буграми. Чого не можна було його нормально ще до війни зробити? Зразу. А громадський транспорт? Це просто дно дна. Я такого від Києва не очікувала, чесно
ok1904• 19 октября 2025
Ответ дляValentina shop2020
И что вы показали ,парковую зону и дерево,дорого,мосты,асфальт покажите
Я показують малі серця місця. Не все оцінюється асфальт.
Like-995b• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
О чем тема? Будете проезжать мимо- проезжайте
LudaSHS• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Я порівнюю Варшаву і Київ. При майже однакових бюджетах різний результат

Так споганити столицю ще треба постаратись
По вашій думці, скоро поляки будуть воювати, от як Варшава опиниться під бомбардуваннями, як мешканці її будуть виживати, так і порівняти можна з воєнним Києвом
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Тема про те шо не бачу приводу нахвалювати, бо ключові інфраструктурні об´єкти і у столиці хуже ніж у шотландській провінції. Я ваші манікюрні салони до уваги не беру
ok1904• 19 октября 2025
Ответ дляTeonaa
Подивіться мою відповідь «29»
Які шахеди, яка війна? Не треба вигороджувати і прикривати ЦЕ війною. Так було завжди, так є під час війни, і так буде і без війни. Бо підхід такий.
Я що мало в Києві буваю. Я там народилася, навчалася, жила в передмісті. Клята війна все змінила
ok1904• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Смішно
Це з Вас-смішно. Покажіть свій Київ і Кривий Ріг. У Вас жодної фотки, бо Ви бот
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Та ну Люда, яке бомбардування, я ще підлітком приїжала 20 років назад - ті тролейбуси були. Даже у КР таке убожество вже не побачиш
Like-995b• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Нам тут очень хорошо и мы любим свой город) сидите в своих провинциях , вы же не собираетесь тут жить? Почему вас что-то беспокоит в чужом вам городе?
ok1904• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Мене саме більше зачіпає шо понастроїли - хто в місто, хто в село, немає загальної концепції, якоїсь гармонії у тому всьому. Якогось загального бачення. Ліплять шо попало де попало
Ваші власні фото Варшави з загальною концепцією можна.?
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Я ж кажу: якшо з машини в приватний жк, а з нього на манікюр і т.д. то може й добре
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Кому смердить у транспорті, їдуть на таксі
LudaSHS• 19 октября 2025
Ответ дляPrervana
В парк Наталка. Это единственное место, где можно выдохнуть. На ВДНХ главное не едьте. Там сюрреализм как он есть
Так
Нинада про Вднх. Навіть помішане -радянська архітектура, з ларьками вуличної їди.. і урбан парком, має свої риси
А ліс шикарний
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
А можна як у Варшаві- привести все до нормального стану
Like-995b• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Вам зачем об этом думать?) Лепите нескладные размышления
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Приведіть, хто вам заважає?
PinkyPink• 19 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
Сенс в тому, щоб класти не крадучи на сумішах, бо за такі кошти класти асфальт, який через півроку розсипається - таке щось… ремонтують нон стоп, он зараз якраз протендерили ремонт харківського шосе на 1.2 млрд грн, цікаво, на скільки його вистачить. Біля мене старанно ремонтували на гроші usaid, щось краще не стало
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Так як ліплять нескладно у Києві одну недолугу свічку мурашник біля іншої - мало у кого вийде
ok1904• 19 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
Авторка про це все не курсі, інша методичка
Like-995b• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Вы тут причем?) ботня совсем разучилась логично писать
Blondy_1• 19 октября 2025
Якась тема дивна. ВІдстежується Київ- Кривий Ріг. До чого це?
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляLike-995b
Ви може у тих забудовників і працюєте які споганили місто?
ok1904• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
А фотку шотландської провінції, ну для порівняння, от я була в Англії на відпочинку, там знаю як і що ,не встигли до війни відвідати Шотландську провінцію, на жаль
Like-995b• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
На городі бузина)
автор lilul990 • 19 октября 2025
Ответ дляLike-995b
На городі бузина)
Так захищати те убожество може тільки зацікавлена людина