Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
Flower Girl23• 19 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
То скинь Кличка та й набудуй, що схочеш!
Вот! Только хотела сказать, эта тема - завуалированный наезд на Кличко.. И отвечу всем, как киевлянка - и не надейтесь даже его скинуть, мы своего мэра в обиду не дадим, особенно заграничным беженкам...
Ответ дляlilul990
То явно не від війни. Все дуже занедбане. Ніби його давно ніхто не ремонтував. Громадський транспорт просто спалити треба, і купити нормальні тролейбуси і маршрутні таксі
То треба ремонтувати все і класти тротуари в час війни, чи то не треба?
То хаять Клічко і мітинги були, щоб нічого не ремонтувати під час війни.
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
А я Київ люблю, його Гори, Дніпро, зелені схили, зараз особливо гарні в променцях сонця, де не де за хмарами, а схили всіх барв осені
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
Ответ дляLudaSHS
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
Якшо абстрагуватися від війни - перелатане полотно яке взялося буграми. Чого не можна було його нормально ще до війни зробити? Зразу. А громадський транспорт? Це просто дно дна. Я такого від Києва не очікувала, чесно
Ответ дляlilul990
О чем тема? Будете проезжать мимо- проезжайте
Ответ дляlilul990
Я порівнюю Варшаву і Київ. При майже однакових бюджетах різний результат
Так споганити столицю ще треба постаратись
По вашій думці, скоро поляки будуть воювати, от як Варшава опиниться під бомбардуваннями, як мешканці її будуть виживати, так і порівняти можна з воєнним Києвом
Ответ дляTeonaa
Подивіться мою відповідь «29»
Які шахеди, яка війна? Не треба вигороджувати і прикривати ЦЕ війною. Так було завжди, так є під час війни, і так буде і без війни. Бо підхід такий.
Я що мало в Києві буваю. Я там народилася, навчалася, жила в передмісті. Клята війна все змінила
Ответ дляLudaSHS
Та ну Люда, яке бомбардування, я ще підлітком приїжала 20 років назад - ті тролейбуси були. Даже у КР таке убожество вже не побачиш
Ответ дляlilul990
Тема про те шо не бачу приводу нахвалювати, бо ключові інфраструктурні об´єкти і у столиці хуже ніж у шотландській провінції. Я ваші манікюрні салони до уваги не беру
Нам тут очень хорошо и мы любим свой город) сидите в своих провинциях , вы же не собираетесь тут жить? Почему вас что-то беспокоит в чужом вам городе?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Кому смердить у транспорті, їдуть на таксі
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
А можна як у Варшаві- привести все до нормального стану
Приведіть, хто вам заважає?
Ответ дляLudaSHS
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
Сенс в тому, щоб класти не крадучи на сумішах, бо за такі кошти класти асфальт, який через півроку розсипається - таке щось… ремонтують нон стоп, он зараз якраз протендерили ремонт харківського шосе на 1.2 млрд грн, цікаво, на скільки його вистачить. Біля мене старанно ремонтували на гроші usaid, щось краще не стало
Ответ дляLudaSHS
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
То почему такое старое, надо ремонт?
Так і живем
Авторка про це все не курсі, інша методичка
Ответ дляlilul990
А фотку шотландської провінції, ну для порівняння, от я була в Англії на відпочинку, там знаю як і що ,не встигли до війни відвідати Шотландську провінцію, на жаль