lilul990• 19 октября 2025

Кияни, тільки не обіжайтесь

Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
LudaSHS• 19 октября 2025
Ответ дляPinkyPink
Сенс в тому, щоб класти не крадучи на сумішах, бо за такі кошти класти асфальт, який через півроку розсипається - таке щось… ремонтують нон стоп, он зараз якраз протендерили ремонт харківського шосе на 1.2 млрд грн, цікаво, на скільки його вистачить. Біля мене старанно ремонтували на гроші usaid, щось краще не стало
Корупція наш біч, так
Але не тільки крадуть, а контролю якості не має, підмахцють папірці перевірки свої люди , все як завжди (

Я більш тим дописом про інше, як тут обурювалися ремонтним роботам на тротуарах, коли потреба є в грошах на дрони.
mmi583@mail.ru• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
То явно не від війни. Все дуже занедбане. Ніби його давно ніхто не ремонтував. Громадський транспорт просто спалити треба, і купити нормальні тролейбуси і маршрутні таксі
Та ви троляка. Розходимось.
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляBlondy_1
Якась тема дивна. ВІдстежується Київ- Кривий Ріг. До чого це?
Зевлада хоче Кличка скинути. Ботяра старається.
ТайТаке• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Так захищати те убожество може тільки зацікавлена людина
Ми вас не захищаємо, ми в вас не зацікавлені.🤷‍♀️
VAKULKA• 19 октября 2025
О ніфіга собі.Така пані .Київ їй не подобається.Пердоль в Варшаву
mymoly• 19 октября 2025
Наши люди в булошную на такси не ездят
PinkyPink• 19 октября 2025
Ответ дляPrervana
А давайте прямо сейчас поедем не направо, а налево? Я наснимаю ’микрорайончика’
Туди просто не треба ходити;) я і не ходжу 😂😂 я на «парній стороні» проспекту. І судячи з того, як мені в усіх темах фанатки боксера мало не очі видряпували, насолоджуватися нам ще довго цією еклектикою. П.с крематорій на андріївському узвозі чоколадним не пробачу ніколи
Teonaa• 19 октября 2025
Ответ дляFreeTalk.Zone
Ну так хто винен, що люди погоджуються працювати за копійки? Яка оплата, така і робота. А зараз ще й працювати немає кому. Дефіцит і майстрів і взагалі чоловіків. Мабуть в Европі оплата достойна, от і роблять на совість. Хоча тут теж.. дивлячись яке місто. Я в Польші була набагато далі від Варшави, то повірте, не краще ніж Київ. Доречі, там багато людей з інвалідністю, з обмеженими можливостями. Але в супермаркетах деяких такі вузькі проходи, що навіть самий легкий дитячий візочок типу йо-йо не проїде.
Я бачу як роблять. Воджу в садок тою дорогою. На бруківку (нову, дрібненьку таку, сіре з рожевим, ну знаєте) заїхали своїм трактором. Чого тракторина ній стоїть, не зрозуміло. Вони трактором бруківку риють, чи що. Для чого?
ТайТаке• 19 октября 2025
Ответ дляPinkyPink
По темі - я за межі свого мікрорайончика не дуже люблю висовуватись, тому можу лише ним похвалитися. А стосовно транспорту і загальної захаращеності згодна з автором
Мінська?
LudaSHS• 19 октября 2025
Ответ дляPrervana
Вот поэтому и говорю, что сюрреализм. Можно так охренеть от гм, эклектики, что не выхренеешь еще долго
Ну не зносить ж ті будівді, вже як є
На книжковій країні на світлинах, як якись присмак щось кіношне, , книжки, новітня проза, сучасна укр культура і позаду золотий шпиль з гербами і зіркою.
Маска-0b9f• 19 октября 2025
Ответ дляСоседка Маши
Я шучу, там все на порядок выше чем в Киеве :(
Ну,Москва очень богатая.Там хватает бабла и на метро и на воровство.А в Киеве только на что то одно.Думаю,все понимают на что именно.
rainbow2018• 19 октября 2025
Ответ дляЛенаА
Мне после пансиона все другим кажется (с)
Идеально! Не убавить, не прибавить.
Особенно, с учётом той пурги, которую тут день и ночь несёт автор.
PinkyPink• 19 октября 2025
Ответ дляРешка7777
нема доказів, написана за ініціативи Кличка на цьому шедеврі і коли будували
це жарт
От що значить свиня невдячна, гроші з усіх назбирав, а на табличці тільки себе зазначив
Борисфенка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
А так паплюжити Київ може тільки хвора Проня Прокопівна.
сладкий_ноябрь• 19 октября 2025
Ответ дляFreeTalk.Zone
А що ви хотіли? Якщо забули, то наразі війна. І страждає все навколо. Тож, хочете рівний асфальт їдьте в Кривий Ріг, якщо там краще
А до війни що заважало?
сладкий_ноябрь• 19 октября 2025
Ответ дляKittu2008
Варшаву ещё после Войны с немцами до конца не отстроили
😂😂😂😂
Yeva-c21c• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Київ дуже занедбане місто подекуди. Дуже. Сумно від того. Може як з машини і в дорогий жк то не так помітно. А з жк в ресторан і т.д.
В Києві класне тільки передмістя, або ЖК Файна Таун, ЖК Республіка і ЖК Новопечерські Липки, все інше або біля промзони, або серед бомжів і обвітшалих будинків.До речі Варшава теж не супер приклад, там багато сірих панельок зразка СССР і дуже не зручна логістика, у віддалених районах може бути всього одна школа не весь спальний район.
Соседка Маши• 19 октября 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
😂😂😂😂
Тоже смеялась
Ива Купальская• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Мене саме більше зачіпає шо понастроїли - хто в місто, хто в село, немає загальної концепції, якоїсь гармонії у тому всьому. Якогось загального бачення. Ліплять шо попало де попало
ну потому что продажа земли частным застройщикам в Киеве всегда был самым жирным корытом
PinkyPink• 19 октября 2025
Ответ дляТайТаке
Мінська?
Так
Авокада• 19 октября 2025
шо это вам воняло в транспорте? было нассано или нарыгано?
как говорят: якби вас не було -то и не воняло б.

со строиками согласна -полныи шанхаи.
LudaSHS• 19 октября 2025
Ответ дляPinkyPink
Глист нам чи то за гроші Тайваню, чи то японців збудували, той шедевр не за свої 😏
Тайвань давав і частина Метрополія Парижу , ну писали що виділили кошти
Апель-синка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Так як я сьогодні вивернула ногу на перелатаному здутому тротуарі - у Кривому Розі ще треба постаратись
- Вы меня понимаете, Проня Прокоповна?
- Очень! Мне тоже после пансиона всё другим кажется
Маска-0b9f• 19 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
Ви трошки хворенька? Те, що четвертий рік йде війна, ви не помітили?
Напомнило.
- Чого ми бідніємо?
- Бо війна.
- А чому тоді чиновники багатіють?
- Закрий свого рота,агент Кремля.
Апель-синка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
А ничего, что в КРог вообще-то постоянные прилеты были, в отличие от Варшавы?
PinkyPink• 19 октября 2025
Ответ дляLudaSHS
Ну не зносить ж ті будівді, вже як є
Ну от на Мінській, коли нові будинки побудували, сусідню 9-поверхівку жильці вирішили оновити і пофарбувати «в колір» під новобудови. Набагато краще став вид і гарно вона вписалася. Було б бажання. Звісно, якщо 50 років навіть фасади будинків не фарбувати, то вони будуть виглядати відповідно…
сладкий_ноябрь• 19 октября 2025
Ответ дляБорисфенка
А до війни що заважало, така ж ситуація не лише зараз чи в період війни.
Апель-синка• 19 октября 2025
Ответ дляlilul990
Вы не понимаете, что в стране 3.5 года война идёт?
tala-li• 19 октября 2025
Ответ дляok1904
У Вашому Кривому Розі краще?
в них і лайно краще, бо зелене, своє
tala-li• 19 октября 2025
новая методичка по смещению кличка