Я сьогодні в Києві проїздом, без автомобіля. По своїй наївності після Варшави вирішила проїхатись столичним громадським транспортом. Все убоге, старе і вонюче. Метро обняти і плакать. Після Варшави це небо і земля. Я не знаю, що в Україні можна хвалити аж настільки, чого нема за кордоном, крім можливості наколоти губи і зробити недорогий манік. Ну і ресторани подекуди прикольні. І всьо. Тротуари і дороги у Києві подекуди гірше ніж у Кривому Розі. Я по закритим ЖК не ходила, але... там де я ходила - настроїли якоїсь куйні так, ніби робили це з закритими очима, наліпили горбатого до стіни, уродство за яке я повідривала би руки. Підкажіть якісь гарні місця у Києві шоб відійти від того убожества шо я побачила
Valentina shop2020• 19 октября в 15:55
Ответ дляТайТаке
Пистуйте в биларус
Не умничай,не известно где завтра будешь
Perfect look• 19 октября в 15:55
Ответ дляБорисфенка
Кернеса покличте з того світу.
Абы шо написать ?
Кернес при чем ? В Харькове давно новый мэр и Харьков отлично выглядит и не ушатан как столица.
Your Sweetheart• 19 октября в 15:57
Ответ дляFreeTalk.Zone
Від цього убожества вам назад до Варшави.
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 19 октября в 15:57
Ответ дляlilul990
Так як я сьогодні вивернула ногу на перелатаному здутому тротуарі - у Кривому Розі ще треба постаратись
Так вам і треба
Борисфенка• 19 октября в 15:58
Ответ дляPerfect look
Абы шо написать ?
Ви хочете про це поговорити?
Так, в Києві вистачає проблем, але зелена падаль точно не помічник.
Perfect look• 19 октября в 15:59
Ответ дляеліт
Ой не брешіть, я живу в Києві це не так, а взагалі то кожен вибирає жити де йому краще, вам Варшаві і нічого обсипати Україну їдьте мовчки
А что разве не так?
Тротуары раздолбанные и на них стоят машины, что пройти невозможно, так же и на газонах, мосты валятся, все грязное, ободранное, парапеты мостов вообще жах, все ржавые и облупленные, сами мосты аварийные, мусор везде валяется. А да, парк Наталка зато красивый )
Perfect look• 19 октября в 16:01
Ответ дляБорисфенка
Ви хочете про це поговорити?
Кличко ничем не лучше зелени, превратил Киев в помойку
Борисфенка• 19 октября в 16:02
Ответ дляPerfect look
Зебіли гірше.
Perfect look• 19 октября в 16:03
Ответ дляYour Sweetheart
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 19 октября в 16:03
Ответ дляjannjann77
Йдіть ви в... шотландську провінцію
У моєі подруги невістка приїзджала з Німеччини, вже 3.5 роки там. Так вона тоже звіздякала - как вы тут живете, у вас скучно. Забула, з якої дупи до сім´ї моєї подруги потрапила. Як тут матюкатись не будеш.
Ви теж, певно, свекруха
Mrs.Pretty• 19 октября в 16:04
На ображених Богом і життям не ображаємося. От менше б сюди перся приїжджий маргіналітет засирати все і фізично і ментальтно, тут все б виглядало набагато краще.
Your Sweetheart• 19 октября в 16:04
Ответ дляPrervana
В парк Наталка. Это единственное место, где можно выдохнуть. На ВДНХ главное не едьте. Там сюрреализм как он есть
Там хоч туалет є?
Це єдиний мінус
Ответ дляlilul990
У вас асфальт на дорозі і на тротуарах обстрілюють? Я думала найгірші тротуари це я бачила у шотландській провінції. Виявляється він був не найгірший
Ну так, давайте катати крутий асфальт, а завтра туди прилетить шахед і все по новій. Дивні у вас зауваження. І навіть незважаючи на війну дороги все ж латають і роблять, заклади працюють, в супермаркетах всього повно.
Ответ дляPerfect look
А что разве не так?
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 19 октября в 16:08
Ответ дляFlower Girl23
Вот! Только хотела сказать, эта тема - завуалированный наезд на Кличко.. И отвечу всем, как киевлянка - и не надейтесь даже его скинуть, мы своего мэра в обиду не дадим, особенно заграничным беженкам...
Кличко поремонтував синю гілку рік назад
Щось ще хорошого я не пам´ятаю нічого більше
Теж в Києві
Perfect look• 19 октября в 16:09
Ответ дляЛоло
Ви забули, що в Україні війна? і може не до тротуарів. Ви в бюджет якої країни податки платите?
В Харькове нет войны ? Он вообще прифронтовой, а выглядит как картинка в сравнении с Киевом.
Война все спишет, ага
Your Sweetheart• 19 октября в 16:10
Ответ дляLudaSHS
Так
Нинада про Вднх. Навіть помішане -радянська архітектура, з ларьками вуличної їди.. і урбан парком, має свої риси
А ліс шикарний
20 років жила біля вднх - нічого там цікавого нема
Сіро, цього, а зимою дорого
Борисфенка• 19 октября в 16:10
Ответ дляНаталія-Ната
Меня удивляет как люди в коментах защищаются, задело таки
Буде ще всяке сране гівно Київ паплюжити під час війни? Авторка гівнючка і вона вже давно щезла.
Mrs.Pretty• 19 октября в 16:11
Ответ дляPrervana
А должна что-то делать? В моих обязанностях не срать в неположенных местах, вовремя платить коммуналку и налоги. Остальное - не ко мне. Классно на травке пасутся, да?
Удалено администрацией...
Your Sweetheart• 19 октября в 16:12
Ответ дляok1904
Ви в тій Варшаві палець об палець не вдарили, як у Києві і Кривому Розі. Зато тут віщаєте
На полігоні навчалась