Туся муся• 19 октября 2025

Матусі, які виховують синів самі, дайте пораду

Маю сина 1 рік ( батько покинув, коли дізнався про вагітність, не хотів дітей). Знаю, що самій виховувати, ростити сина буде дуже тяжко. ( Так говорив мені батько дитини і плюс додав, що йому мене жалко, що я сама буду все тянути). Знаю, що ще жодна жінка сама не пропала. Як це все витримати психологічно...Дивлюся на малого і так душа болить, що я такого йому недобатька обрала. Сини так потребують пап десь після 7 років, це приклад для них.
Гуру троллинга• 19 октября 2025
Сыну 20, растила сама.
По опыту вижу,что мужчина сильнее нужен когда парень взрослеет.
Пока маленький был- проблем не было.
Розумна Губка• 19 октября 2025
Ответ дляЩось не спиться
Неправда насчёт тяжко! Мне наоборот, намного легче было одной. Вы ещё не понимаете всех плюсов ) но вкратце: Вам никто не будет мешать. Никто не будет делать мозги что Вы как-то не так воспитываете, не тем кормите, не так развлекаете, не так учите, не так убираете и т.д и т.п...
Все, что Вам нужно, в идеале: найти хорошую няню на пару раз в неделю, чтобы хоть на 2-3 часа у Вас была передышка, и хороший детский садик, но это уже лет с 3-4, тоже, чтобы хоть на полдня отводить.
Ясли с 1.5 года есть, мои оба так пошли.
Щось не спиться• 19 октября 2025
Ответ дляРозумна Губка
Ну это рановато, если есть возможность маме не работать, то лучше дома минимум до 3 лет держать, в идеале до 4. Потом садик нужен, моё мнение, не только маме отдохнуть, но и ребёнку занятия и социализация.
Розумна Губка• 19 октября 2025
Ответ дляЩось не спиться
А чего рано? Им там очень нравится, хвост трубой бегут туда.
+ развивает очень хорошо садик.
Апрель Ивановна• 19 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Так, я зрозуміла вас. Якби Папа мій був, я навіть і проблему цю не знала б взагалі. Хрещений, це найкращий друг недобатька, я навіть про нього і говорити не хочу. Який сам - такі і друзі.
Все буде нормально. Син підросте, віддайте його на спорт. Там він буде спілкуватись з тренерами-чоловіками. Буде мати приклад. Іноді краще без батька, ніж коли батько - м*дак. Мій колишній налаштовував дітей проти мене. Казав, що я нічого їм не дала. Я бачте не працювала, бо у доньки була художка після школи, у сина футбол. Якби я ходила на роботу, водить їх не змогла б. Я і читати їх навчила, і садок, школа, лікарня.. та все на мені було. Батько жодного разу їх з садочка не забрав. Будував кар´єру. І грошей майже не давав, 30% своєї зарплати, і душу з мене виймав, щоб я на ці гроші купувала продукти на сім´ю. Зате погана була я, бо не працювала. Зараз діти вже самі не дуже хочуть з ним спілкуватись.
Непогодка• 19 октября 2025
В моїй ситуації краще було розлучитися і ставити на ноги дітей самій.Навіть і думки ніколи не було,що в нас щось не так.Виросли-здорові,розумні,вчаться і працюють,як і всі.А тато дитини був таким,що є за ким шкодувати?
Я инженер, меряю от 1• 19 октября 2025
Автор, не навешивай е себе чувство вины. У вас отец ребёнка не будет бухать, устраивать дебош. Некому командовать, что не тем кормишь или сын не так себя ведёт, не ту стрижку/брюки носит. Окружение мужское все равно будет. Просто выберите потом адекватный пример. Друзья мальчики будут. Найдёте значимоно взрослого. Как посмотришь каждый второй пиво по вечерам и понеслось.
Я инженер, меряю от 1• 19 октября 2025
Не переживайте, лучше стабильная психоэмоциональная обстановка в семье с одной мамой, чем раздрай, но с папой
язззззь!!!• 19 октября 2025
У меня муж умер, когда сыну было 1,5 года. И мой папа тоже в этом же году умер. Сложно - это ничего не сказать, очень сложно. Сейчас сыну 12, замуж больше не выходила, это был мой второй брак и я больше не чувствовала в себе сил на третий брак. Мне очень помогала моя мама, у меня была возможность работать, купить квартиру с собственной комнатой для сына, оплачивать ему комфортную жизнь. Участие мужчины очень важно, поэтому мой совет привлекать кого только возможно, у нас это мой двоюродный брат и его сын, вместе ездят на рыбалку, он научил играть в футбол, ездить на велосипеде, и тд. Спорт очень важен, и лучше чтобы тренер был мужчина, у нас это футбол и шахматы, соревнования, сборы, дисциплина, режим. Если что-то не могу сама, нанимаю людей, помощников. У нас сейчас подростковый возраст во всей красе, и это сложнее, чем маленький ребенок. У меня сын разбалованный, я и две бабушки с него пылинки сдували и сдуваем, стараюсь компенсировать отсутствие одного из родителей, лучшая еда, одежда, обувь, клиники только частные, отдых на море и в горах по месяцу. Учится хорошо, есть успехи в спорте, поэтому жалеем. Если бы вернуть время назад, была бы с ним жестче, больше нагружала бы домашними делами.
успокойте_Меня• 19 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Трохи дивно,що маючи прекрасно батька і взірець,яким має бути чоловік,ви вибрали якесь г...
успокойте_Меня• 19 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Так недобатько покинув вас вагітну,яким чином його бест френд міг стати хрещеним?
успокойте_Меня• 19 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Ми малого хрестили йому було трішки більше місяця. Батько дитини трішки брав участі ( ну зовсім трішки записати дитину і похрестити і ВСЬО) Він і обрав хресного. Якщо б зараз повернути все назад, я б все по-іншому зробила б. Але на той момент пологовий, пологи. Мені дуже важко було і фізично і морально. Хотя я думала і вірила що десь хоть трішечки у нього буде прозрение і якась людська відповідальність
А в цього чувака є дружина і діти?. Бо складається враження,що ви зустрічалися,планів він на вас не мав,озвучував,що дітей більше не хоче,але ви все одно вирішили народжувати від такого чучела. Думаю,що зразу було видно,що він вас не любить і не цінує,в ваші очі були замилені бізнесами і статками чувака і ви відмовлялися бачити,яке він гівно. Якщо вас виховував прекрасний батько,то ви чітко розумієте різницю у відношенні чоловіків. Печально,що жадібність вас завела в таку ситуацію і папаша раптом відмовився давати гроші на дитину. Думаю,що були подружки і родичі,які співали вам,що він змириться,він багатий,гроші даватиме. А тепер дитина ніща,ростиме безбатченком
Чижик Пижик• 19 октября 2025
Ответ дляАпрель Ивановна
А в чём ваш муж был неправ? Вы элементарно могли устроиться реализатором на базар пока дети в школе, как раз у вас бы рабочий день заканчивался когда надо детей на кружки вести. Но вы захотели на шею сесть и ножки свесить. Ваш выбор, но стыдно взрослой женщине быть не в состоянии заработать даже себе на еду.
Апрель Ивановна• 19 октября 2025
Ответ дляЧижик Пижик
Так, я була дура. Треба було цього м*дака змушувати теж ходити на лікарняні, забирати дітей з садка, готувати вечері. А я це все звісила на себе. А так би теж ходила на роботу. Поки він собі заробляв. Соромно бути чоловіком - неліквідом, який не може забезпечити родину.
А ви не хвилюйтесь, на їжу собі я маю.
Пускаю бісики• 19 октября 2025
Ответ дляТуся муся
На жаль, він записаний як батько. Згоду дав, коли дитина народилася. Ми не були в офіційному шлюбі. Я взагалі не хочу не бачити, не чути того гандона. І аліментів мені його взагалі не потрібно. У нього бізнесА свої, а він мені десь через 6 міс.після народження 1000 грн.на карточку перевів.
У вас прекрасный задел для воспитания мальчика (нет).
автор Туся муся • 19 октября 2025
Ответ дляуспокойте_Меня
О, Господі. Ми жили разом 5 років. Все було норм, до вагітності
Вообще не факт• 19 октября 2025
Ответ дляТуся муся
А скільки аліментів?
Чи ви не подавали?
автор Туся муся • 19 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
А скільки аліментів?
Чи ви не подавали?
Ні, не буду
Вообще не факт• 19 октября 2025
Ответ дляТуся муся
Ні, не буду
Поясніть чому?
Ви ж розумієте, що дитини гроші
В даному випадку ви робите тільки краще колишньому
автор Туся муся • 19 октября 2025
Ответ дляВообще не факт
Поясніть чому?
Ви ж розумієте, що дитини гроші
Він все-рівно більше 1000 грн. не виплатить. Все для цього зробить. Я просто його знаю
Така бойова Я• 19 октября 2025
Что именно интересует? Легко или тяжело? Зависит от исходных данных..квартира, наличии бабушек, наличие личного потенциала энергии и прорывности, мировоззрение т.д. Что бы что-то посоветовать конкретно для Вас, нужно немножко больше информации. Касаемо меня, мне легко, но у меня изначально благоприятные данные, конечно есть и то что выбивало из колеи, но это относится к моему психологическому состоянию которое я активно в данный момент лечу. Я уже состою совершенно в иных отношениях, не с отцом ребёнка, помолвлена. Биологический отец..в месяц платит 2600 и на том сейчас спасибо
автор Туся муся • 19 октября 2025
Ответ дляТака бойова Я
Скажіть, будь ласка, що саме вибивало з колії? Я розумію, що я також буду з них сходити інколи.