П´яна вишня• 19 октября 2025
Где можно познакомится с негром?
Всегда мечтала попробовать секс с негром. Девушки кто пробовал опишите ощущения, и где можно познакомится подскажите
всемВсёИмного• 19 октября 2025
На Палаце Спорта возле Гулливера, Золотые ворота, Крещатик…
Там и индусы есть
П´яна вишня
• 19 октября 2025
Ответ дляТелепузик
возле вузов ищите
Как вариант, но у меня в городе их мало
Помаранчова душа• 19 октября 2025
Тут писали, что чтоб с ними секс вах, так нет. Длинный, но не особо твёрдый.
Зілля до весілля• 19 октября 2025
У нас в спортзале есть один, хоспади, такие мышцы, блестят от пота, у меня косоглазие развивается😆
П´яна вишня
• 19 октября 2025
Ответ длявсемВсёИмного
Там и индусы есть
Не люблю индусов
КошкинДом• 19 октября 2025
Чому за вживання расизмів не банять?
Принижуючи такими расистськими словами людину, ви насамперед принижуєте себе, бо всі розуміють, що ви - невиховане бидло.
Дуб береза• 19 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
Как вариант, но у меня в городе их мало
Удалено администрацией...
П´яна вишня
• 19 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Вы про член?
Помаранчова душа• 19 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Чому за вживання расизмів не банять?
Негроидная раса, сокращённо негр. Что не так? Совсем уже с ума посходили со своей толерантностью.
всемВсёИмного• 19 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Чому за вживання расизмів не банять?
Больше бесят такие как вы «толерасты-моралисты»
П´яна вишня
• 19 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Да.
Я слышала что у них толстые, и долго могут не кончать
всемВсёИмного• 19 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
У них огромные члены
Телепузик• 19 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Чому за вживання расизмів не банять?
а как еще можно обозначить темнокожего человека, но при этом не индуса, например? черный, негр, чернокожий - это все расизмы? афроамериканец не подходит, откуда у нас в Украине афроамериканцы)) африканец тоже не подходит, там не только чернокожие живут
Аліса-90ae• 19 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Чому за вживання расизмів не банять?
Це форум країни третього світу.тому тут цілком прорашиzzzке правління
Пригаю-цибаю• 19 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
Чому за вживання расизмів не банять?
- А ну пошути на своем, черно- юморном.
- HELP. Почему ’ Г’ перевернута?
КошкинДом• 19 октября 2025
Ответ дляПомаранчова душа
Для підвищення вашої культури надам вам інформацію звідки насправді походить зазначене слово і чому його використання є неприйнятним серед цивілізованих людей:
Декан факультету філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки Юрій Громик зазначив, що слово ’негр’ має в українські мові негативне забарвлення. Тому радить не використовувати його.
Із цим погоджується й експерт Інституту масової інформації Роман Кабачій.
Слово ’негр’ своїм походженням сягає в колоніальне минуле, коли означення людини кольором її шкіри автоматично означало ’раб’, людина нижчого сорту, нерозвинений. Тому в цивілізованому світі цілеспрямовано відмовилися від такого означення та його похідних (нігер, чорний і т.д) як образливого. Попри те, що у нашої країни не було прямого досвіду колоніальних зв´язків з Африкою, нам варто розуміти, що уникання цього слова є загальносвітовою тенденцією’, – розповів він.Саме ж слово ’негр’ походить від іспанського negro, що в перекладі означає ’чорний’. У 19 столітті в Європі воно набуло зневажливого відтінку, оскільки темношкірі були підкореними тубільним населенням багатьох колоній і розглядалися як ’нижча раса’.
КошкинДом• 19 октября 2025
Ответ дляТелепузик
На думку Декана факультету філології та журналістики СНУ ім. Лесі Українки Ю. Громика: Найкоректніше було б казати: вихідці з такої-то країни або ж вихідці з африканського континенту.
П´яна вишня
• 19 октября 2025
Ответ длявсемВсёИмного
В спортзале
А член как розглядели?)))
Телепузик• 19 октября 2025
Ответ дляКошкинДом
откуда нам знать, откуда они выходцы?) может они в Украине родились, или во Франции, или вообще из Индонезии приехали, там тоже есть негроидная раса на островах
всемВсёИмного• 19 октября 2025
Ответ дляП´яна вишня
А член как розглядели?)))
Когда он в обтачивающих коротких шортах
То все видно