Ашотакоя• 19 октября в 17:43
Розкіш в 2025 році- це
...лінь, сон, можливість нікуди не поспішати, а у вас є час на розкішне життя?!
Результат:
вже голосів:
42 (50%)
Намагаюсь балансувати.
23 (27.38%)
Так, живу в кайф.
19 (22.62%)
Ні, як білка в колесі.
Я_не_аноним_100%• 19 октября в 17:44
У меня сегодня как раз ленивый день, пью чай, ем мандаринки,читаю книгу и советчицу, периодически сплю)
Ждушечка• 19 октября в 17:46
Для мене розкіш зараз це спокійне життя без війни. Все інше то не розкіш.
Пухнасті штани• 19 октября в 17:55
Для мене розкішне життя - це душевний спокій. А моя психіка «поїхала»…
Valentina shop2020• 19 октября в 17:55
Ответ дляДу да ду да ду
для мужика это свалить из страны
Да это самое главное,пусть убегают как могут
ТебеОноНадось• 19 октября в 17:55
Роскошь - это уверенность в завтрашнем дне и довоенная беззаботность
ТебеОноНадось• 19 октября в 17:56
Ответ дляValentina shop2020
С каждым днем убежать все тяжелее и дороже. Довольно легко было в 2022
Просто красавица• 19 октября в 17:56
Раніше як білка в колесі,сама з 2-ма дітьми.Зараз трошки продихнула,буває відпочиваю на пів год більше.
Ну,але 3-тю роботу залишила,на 2-х.Купила абонемент в спортлайф,то мій відпочинок.
Бджолина королева• 19 октября в 17:57
Здоров´я.. зір та зуби..зуби хоч можна вилікувати, а ось зір все складніше
Valentina shop2020• 19 октября в 17:58
Ответ дляТебеОноНадось
Очень жалко мужчин,очень
Деметра-c3d4• 19 октября в 18:04
Ответ дляПросто красавица
Це ви в Україні на трьох роботах працювали?.
Правильно зробили, що купили абонемент. Бережіть себе.
Лукава_Кiшка• 19 октября в 18:08
Так, мій комфорт, особисті хобі, прогулянки, медитації, йога в пріоритеті, потім сімʼя, домашні справи, потім робота.
Булькаю• 19 октября в 18:09
Намагаюсь балансувати з нахилом до живу в кайф. Забила на відкладання грошей, зменшила кількість роботи. У чоловіка відсрочка по здоров`ю некуплена. То його теж не напрягаю, бо ламатись почав. Відпочивати можна не витрачаючи багато коштів, це якщо менше втомлюватись.
Зараз все скажу• 19 октября в 18:13
Розкіш для нас українців, це спокійний і повноцінний сон без грьобаних тривог. Розкіш для багатьох українців жити своє спокійне і розмірене життя. Розкіш для багатьох, хто служить, це взагалі жити. Ось такого ми маємо сусіда, що банальні речі для половини українців стали розкішшю…
Просто красавица• 19 октября в 18:26
Ответ дляДеметра-c3d4
А де ж.Дома.Життя таке було,щоб вижити,заплатити кредит за житло,треба було пахати.Поки молодий,то в час лягав,в 6 вставав і знов до роботи.З віком вже не вийде.
Янгол в камуфляжі• 19 октября в 19:01
Ответ дляУнция яда
Уверенность в завтрашнем дне.
Да, это самая огромная роскошь, которую немногие могут себе позволить