заварний look• 10 октября в 07:58

Дуже важно стало виживати на такі кошти

Вважаю що станом на 2025 рік заможні стали ще більш заможними, а бідні ще більш бідними. Ось до такого стану речей ми прийшли
Перша скрипка• 10 октября в 07:59
Не було давно таких тем, і оце знову. Чудо.
ТАЗератти• 10 октября в 08:00
Это факт! Такой жопы в своей жизни я еще не помню.
АфродитаПетровна• 10 октября в 08:00
На які кошти?
Перша скрипка• 10 октября в 08:00
Методику вже пора новини. Ви ж
жодного доказу не надасте.
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:00
Согласна. С вами. Вроде держалась держалась, а вчера вечерком поднакрыло.
С утра ещё поднакрыло. Сальца захотелось, а оно 380 грн кг.
Перша скрипка• 10 октября в 08:00
Ответ дляТАЗератти
А що Ви пам´ятаєте?
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:00
Ответ дляПерша скрипка
Каждый день такие темы. Это больной вопрос у большинства.
ТАЗератти• 10 октября в 08:00
Ответ дляПерша скрипка
А що Ви пам´ятаєте?
Как хорошо я жила до войны
Королева Сарказма• 10 октября в 08:01
Каждое утро одно и тоже. Вам ещё не надоело? Какую цель преследуете?
viter33• 10 октября в 08:01
Ответ дляПерша скрипка
Методику вже пора новини. Ви ж
жодного доказу не надасте.
За даними організації Oxfam, у 2018 році статки 1% населення Землі зросли до 82% усіх світових багатств, тоді як статки найбідніших 3,7 мільярда людей не змінилися.
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:01
Ответ дляТАЗератти
Как хорошо я жила до войны
Многие вспоминают времена Януковича и т.д.
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:02
Ответ дляКоролева Сарказма
Люди поговорят, поговорят, поймут, что не одни они такие и легче отпустит.
Перша скрипка• 10 октября в 08:02
Ответ дляСКИБИДЫШь
Де ціни дивилися?
Я кролика по 160 як купувала в 2022, так і зараз купую, молоко купувала по 35л.домашнього , так і купую.
Шукайте варіанти. Сала давно не купувала, треба глянути, але думаю 1кг сало по 380 мені погоди в гаманці не зробить, я його багато не вживаю
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:03
Ответ дляПерша скрипка
Де ціни дивилися?
Дорого очень для меня. Дороже телятины.
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:03
Ответ дляПерша скрипка
Де ціни дивилися?
Какой у вас город? Кродя взяла бы. У нас 220
автор заварний look • 10 октября в 08:04
Ответ дляТАЗератти
В дев´яності таке пом´ятаю
Перша скрипка• 10 октября в 08:04
Ответ дляСКИБИДЫШь
Зате до війни тут теми: зачєм зекономить всьо есть . Тоді коли писала, що треба себе обмежувати в витратах, має бути фін.подушка прилічна, треба вміти жити в умовах без макс комфорту, то тут сміялися.
Ответ дляСКИБИДЫШь
Згодна
ТАЗератти• 10 октября в 08:04
Ответ длязаварний look
В дев´яності таке пом´ятаю
Ну в 90 я еще была ребенком
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:05
Ответ дляПерша скрипка
Есть теория пока толстый схудне худой сдохне.
Перша скрипка• 10 октября в 08:05
Ответ дляТАЗератти
Как хорошо я жила до войны
І я добре жила до війни. Але я війну не починала, війну проти України почала рузька педарація.
СКИБИДЫШь• 10 октября в 08:05
Ответ дляТАЗератти
Ну в 90 я еще была ребенком
Я тоже но я помню что было туго
Перша скрипка• 10 октября в 08:05
Ответ дляСКИБИДЫШь
Миколаїв
Редисочка• 10 октября в 08:06
Виходить ви завжди були бідні
Перша скрипка• 10 октября в 08:08
Ответ дляСКИБИДЫШь
Ой, нж, тоді був беспредєл, особво на держ проектах. Пам´ятаю як будували новий термінал в аеропорту, коли прийшла донецька влада і почалося не скорочення, а тиск і по згоді сторін, скільки вони тоді законів
порушили... Ясно , що то тоді хто був коло корита згадують часи добрим словом, то добрими були часи не для пересічного громадянина.
Перша скрипка• 10 октября в 08:09
Ответ длязаварний look
В дев´яності таке пом´ятаю
Так половина 90х Вам була важча?
Мочалкин блюз• 10 октября в 08:10
Получила зп 9600 і як за них жить
Метелики на душі• 10 октября в 08:10
Ответ длязаварний look
В дев´яності таке пом´ятаю
Тоді було гірше.
Мої батьки зарплату не отримували, або отримували товарами, які виробляло їх п-во.
Я старшокласницею і студенткою була в ті часи. Добре пам´ятаю. Грошей не було взагалі.
ХвостПистолетом• 10 октября в 08:10
И озон утоньшается, а количество микропластика в океане увеличивается
Вот Она Я• 10 октября в 08:11
Ответ дляМетелики на душі
Тоді було гірше.
Я была в начальной школе и тоже помню, у нас не было денег сдавать на всякие ремонты по подарки, из-за этого училка меня гнобила